Reklama

ubytování ve
středisku

Alpe di Siusi - Seiser Alm (1600 – 2100 m. n. m.)

Alpe di Siusi / Seiser Alm je jednou z největších náhorních plošin v Dolomitech. Leží nad známým lyžařským údolím Val Gardena, se kterým ji spojují dvě kabinky. Seiser Alm sice neleží na hlavním okruhu Sella Ronda, ale rozhodně stojí za návštěvu.


reklama

Hotely, penzióny, apartmány ALPE DI SIUSI

Piccolo Hotel Sciliar

Hotel je přímo na sjezdovce


Cena za osobu celkem od: 12 509 Kč

Alpský hotel s panoramatickými výhledy přímo na sjezdovce a vlastním wellness .

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Piccolo Hotel Sciliar

Umístění hotelu: Piccolo hotel Sciliar nabízí příjemnou dovolenou v srdci Alpe di Suisi v nadmořské výšce 1850 m. n. m. s překrásnými panoramatickými výhledy, jen kousek od světově proslulého Ortisei. Hotel se nachází přímo na sjezdovce. Hosté se velmi snadno takto napojí na lyžařský okruh Sella Ronda. Charakter hotelu: Příjemný hotel Sciliar poskytuje svým hostům nezapomenutelné zážitky, sportovní aktivity a dobrodružství. Pokoje: Hotel disponuje jedno- a dvoulůžkovými pokoji, které jsou zařízeny pohodlným nábytkem. Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, fénem, TV, telefonem a wi-fi. Většina pokojů má vlastní balkon.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou švédských stolů, večeře - výběr z menu, salátový bufet a jiné tematické bufety. Během pobytu je pro hosty nachystána i speciální večeře s místními specialitami.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2015 /2016.

Program

Relaxace: krytý bazén, whirpool, infra kabiny. Večerní program: Restaurace, hotelový bar Pro děti: Dětský koutek se stolním fotbálkem Praktické: Lyžárna, výtah, parkoviště

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
26. 3. 2016 - 2. 4. 20168PolopenzeVlastní12 509 Kč / DospělýRezervovat

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Alpe di Siusi - Seiser Alm

31.1.2014 | Hotel Alpino Plan | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Rodinnýtříhvězdičkovýhotel Alpino Plan se nacházíve slunečnépoloze na kraji lesa. Dům je vzdálen cca 800 m od centra střediska Wolkenstein a zhruba 1 km od lyžařských vleků. Zastávka skibusu se nacházíve vzdálenosti cca 100 m od hotelu, za dobrých sněhových podmínek je sjezd možnýažskoro k domu. K vybavenídomu patřírecepce, výtah, restaurace, bar stejnějako sauna (za poplatek) a stolnítenis. Lyžárna a bezplatnáparkovacímísta před domem jsou k dispozici.Vybavenía stravováníÚtulnězařízenépokoje jsou se sprchou s WC, fénem na vlasy a se satelitníTV, telefonem, bezpečnostníschránkou a některéi s balkonem. V cenězahrnutápolopenze zahrnuje bohatou snídani a večernímenu o třech chodech s možnostívýběru a se salátem. O silvestrovskývečer se podáváspeciálnívečeře.
31.1.2014 | Hotel Olympia | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Rodinný tříhvězdičkový hotel Olympia se nachází nedaleko centra Wolkensteinu a jen cca 150 m od lanovky Ciampinoi. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s TV a wellness zařízení s finskou saunou, vířivkou a soláriem (částečně za poplatek). Lyžárna a bezplatné parkoviště jsou k dispozici.

Vybavení a stravování
Příjemné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC a satelitní TV, telefonem, fénem na vlasy stejně jako s balkonem. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru.
31.1.2014 | Hotel Alaska | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Rodinný tříhvězdičkový hotel se nachází přímo na sjezdovce a cca 500 m od centra Wolkensteinu. Hotel má k dispozici recepci, výtah, restauraci, dvě kavárny/bary a internetový koutek (za poplatek). Používání wellness zařízení se saunou, tureckou parní lázní a vířivkou je v ceně. Solárium a masáže jsou v místě možné za poplatek. Parkoviště je k dispozici zdarma.

Pokoje
Pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC a mají k dispozici satelitní TV, telefon, rádio, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar a fén. Většina pokojů má balkon.

Stravování
Polopenze je zahrnuta v ceně zájezdu a skládá se ze snídaně formou švédského stolu a večerního menu o třech chodech s možností výběru. Pro děti je možné zvolit dětské menu. Vánoční slavnostní večeře je také již v ceně. Silvestrovské menu je za poplatek (povinné).
31.1.2014 | Hotel Pralong | Alpe di Siusi - Seiser Alm
V roce 2011 renovovaný, rodinný, tříhvězdičkový superior hotel Pralong se nachází na kraji střediska Wolkenstein, cca 500 m od centra. Na lyžařský vlek Ciampinoi s ke vstupu na Sella Rondu je to jen cca 200 m. Skibus staví přímo u domu a na nejbližší trasu pro běžkaře je to cca 3 km. K vybavení hotelu patří recepce s možností k sezení, výtah, různé společenské místnosti, restaurace a bar, tyrolská světnička, kavárna, lyžárna a slunečná terasa. Hostům je dále k dispozici wellness zařízení s finskou saunou, tureckou parní lázní a vířivkou (za poplatek). Parkoviště je zde také (zdarma), parkovací garáž je za poplatek.

Pokoje
Stylově zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, rádio, fén na vlasy, bezpečnostní schránku, w-lan (v ceně) a balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s předkrmy a se salátem (jídla pro vegetariány na přání). Každý čtvrteční večer se pořádá tyrolský večer s tradičními pochoutkami a za svitu svíček. Vánoční a silvestrovské menu s živou hudbou jsou také v ceně.
31.1.2014 | Hotel Diamant | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Stylový čtyřhvězdičkový hotel Diamant se sportovní atmosférou se nachází cca 2 km od centra střediska St. Christina. Lyžařské středisko a trasa pro běžkaře je odtud cca 2 km. Hotelový shuttle servis jezdí od 08.30 do 11.00 hodin a od 15.00-17.00 hodin. Komfortní hotelové vybavení zahrnuje salónek s recepcí, společenskou místnost se stolním tenisem a kulečníkem, výtah, internetový koutek a w-lan (za poplatek), zimní zahradu, světničku, jídelní sál, bar, kavárnu, vinárnu a lyžárnu. Nově přestavěné wellness zařízení o rozloze 1 300 m² nabízí dostatek prostoru pro odpočinek a regeneraci. Najdete v něm krytý bazén, dětský bazén, tyrolská sauna, parní lázeň, tepidárium, bio a bylinná sauna, infrasauna, venkovní vířivka, panoramatická relaxační místnost s vodními lůžky a posilovna (bazén od 07.00-20.00 hodin, sauny od 15.00-20.00 hodin). Za poplatek máte možnost použít solárium nebo si dopřát různé kosmetické aplikace a masáže. Ve wellness zařízení se můžete obsloužit u vitamínového koutku (v ceně). Hotel organizuje týdenní zábaný program pro hosty (viz. informace na místě). Parkoviště je vám zdarma k dispozici, za parkovací garáž se platí poplatek.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, w-lan (za poplatek), telefon, fén na lasy, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek) a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS zahrnuje snídani formou švédských stolů s vitálním koutkem, džusy a různými specialitkami, odpolední svačinku formou bufetu (15.30-17.00 hodin) s koláčem, oblohou, ovocem a jogurtem. Dále je v ceně večeře s předkrmy, zeleninou, saláty, dezerty a sýry. Na výběr máte z celkem šesti menu, menu pro vegetariány je možné po předchozí domluvě. Dvakrát týdně se koná tematický bufet, mimo jiné slavnostní večeře a regionální specialitky. Silvestrovské menu je také v ceně.
31.1.2014 | Hotel Christeinerhof-Villa Pallua | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Tříhvězdičkový hotel Hotel Christeinerhof-Villa Pallua se nachází v klidné poloze na kraji střediska St. Christina a jen cca 1,2 km od centra. Lanovka Ciampioni se nachází cca 1,8 km od ubytování a vstup na trasu pro běžkaře je možný již po cca 150 m. Zastávka skibusu se nachází cca 100 m od domu, k dispozici je i hotelový shuttle, který jezdí na dolní stanici lanovky Ruacia/Saslong (08.30-10.00 hodin a 15.15.-17.00 hodin). K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, výtah, w-lan (za poplatek), čítárna, hotelový bar a společenská místnost, jídelna na snídaně a jídelní sál, stejně jako lyžárna se sušákem. Dále je vám zdarma k dispozici wellness zařízení se saunou, tureckou lázní, zážitkové, aromatické a mlhové sprchy. Různé masáže, koupele a zábaly, stejně jako solárium a vířivka jsou k dispozici zdarma (otevírací doba viz. vývěska v hotelu, v sobotu zavřeno). Parkoviště je zdarma.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech se salátem. Jednou týdně se pořádá večer s tyrolskými specialitkami a každou neděli si pochutnáte na večerním menu o pěti chodech s aperetivem. Vánoční menu (25.12.) a silvestrovské menu je již v ceně.
31.1.2014 | Residence Antares | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Dobře vedená stylová tříhvězdičková rezidence Antares se nachází v centru Wolkensteinu a je jen cca 200 m od stanice lanovky Ciampinoi. Rezidence se skládá ze dvou budov a je s hotelem Antares propojena koridorem. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, w-lan (v ceně, pouze u baru), pokoj na hraní pro děti se stolním tenisem a video hrami, stejně jako wellness zařízením s krytým bazénem a vodopádem, posilovnou, parní lázní, vířivkou, saunou, relaxační místností a soláriem (použití částečně za poplatek). Skříňky na lyže a parkoviště zdarma jsou k dispozici, najdete zde i garáž (za poplatek).

Vybavení a stravování
Útulná studia jsou vybavena lůžky na spaní pro dvě resp. pro čtyři osoby, sprchou s WC, kuchyňským koutem, satelitní TV, telefonem, fénem na vlasy a z větší části také balkonem. Bez stravování.
31.1.2014 | Hotel Antares | Alpe di Siusi - Seiser Alm
ElegantníčtyřhvězdičkovýHotel Antares se nacházív centru Wolkensteinu. Stanice lanovky je odtud cca 100 m. Hotel mák dispozici hotelovou halu s recepcí(včetněbezpečnostníschránky), restauraci, americkýbar, herny pro děti, stolnítenis, vysokorychlostníinternet a lyžárnu. Dále je vám k dispozici krytýbazén se skalkami a vodopády, zařízeníwellness (částečněza poplatek) se saunou, soláriem, parnílázní, vířivkou a posilovnou. K dispozici je parkovištězdarma a garáž(za poplatek).

Vybavenía stravování
Komfortnípokoje jsou zařízeny sprchou s WC, satelitníTV, rádiem, telefonem, fénem a některéi minibarem, trezorem a balkonem. V ceněje zahrnuta polopenze skládajícíse ze snídaněformoušvédských stolůa večerního menu dle vlastního výběru, kterézahrnuje salát, předkrm, hlavníchod a dezert.
31.1.2014 | Hotel Scherlin | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Komfortnítříhvězdičkovýhotel Scherlin se nacházícca 5 km od centra střediska St. Ulrich. Skibus vás zaveze denněk cca 5 km vzdáleným lyžařským vlekům (cca 7€na týden). Hotel mák dispozici recepci, výtah, restauraciàla carte, bar, hernu, internetovýkoutek a wellness zařízenís krytým bazénem, vířivkou, parnílázní, saunou a soláriem (za poplatek). Lyžárna, parkovištěa parkovacígarážjsou bezplatněk dispozici.Vybavenía stravováníDobře udržovanépokoje majísprchu s WC, satelitníTV, telefon, bezpečnostníschránku a fén a nacházejíse ve vedlejšíbudově(cca 70 m od hlavníbudovy). V cenězahrnutápolopenze se skládáze snídaněa večerního menu o třech chodech se salátem.
31.1.2014 | Casa Metz | Alpe di Siusi - Seiser Alm
Příjemné tříhvězdičkové apartmánové ubytování Casa Metz se nachází v St. Christině, jen cca 200 m od centra střediska. Na lyžařské vleky se dostanete po přibližně 400 m, zastávka skibusu je jen asi 200 m od domu. Ubytování má k dispozici recepci s bezpečnostní schránkou, lyžárnu, saunu a vířivku (v ceně), stejně jako solárium (za poplatek). Parkoviště a parkovací garáž jsou také zdarma k dispozici.

Vybavení a stravování
Příjemné apartmány jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, telefonem a u některých je i balkon nebo terasa. K dispozici je obývací místnost na spaní, oddělená ložnice a kuchyňská linka. Bez stravování.