Reklama

ubytování ve
středisku

Alpe di Siusi - Seiser Alm (1600 – 2100 m. n. m.)

Alpe di Siusi / Seiser Alm je jednou z největších náhorních plošin v Dolomitech. Leží nad známým lyžařským údolím Val Gardena, se kterým ji spojují dvě kabinky. Seiser Alm sice neleží na hlavním okruhu Sella Ronda, ale rozhodně stojí za návštěvu.


reklama

Hotely, penzióny, apartmány ALPE DI SIUSI

Piccolo Hotel Sciliar

Hotel je přímo na sjezdovce


Cena za osobu celkem od: 12 509 Kč

Alpský hotel s panoramatickými výhledy přímo na sjezdovce a vlastním wellness .

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Piccolo Hotel Sciliar

Umístění hotelu: Piccolo hotel Sciliar nabízí příjemnou dovolenou v srdci Alpe di Suisi v nadmořské výšce 1850 m. n. m. s překrásnými panoramatickými výhledy, jen kousek od světově proslulého Ortisei. Hotel se nachází přímo na sjezdovce. Hosté se velmi snadno takto napojí na lyžařský okruh Sella Ronda. Charakter hotelu: Příjemný hotel Sciliar poskytuje svým hostům nezapomenutelné zážitky, sportovní aktivity a dobrodružství. Pokoje: Hotel disponuje jedno- a dvoulůžkovými pokoji, které jsou zařízeny pohodlným nábytkem. Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, fénem, TV, telefonem a wi-fi. Většina pokojů má vlastní balkon.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou švédských stolů, večeře - výběr z menu, salátový bufet a jiné tematické bufety. Během pobytu je pro hosty nachystána i speciální večeře s místními specialitami.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2015 /2016.

Program

Relaxace: krytý bazén, whirpool, infra kabiny. Večerní program: Restaurace, hotelový bar Pro děti: Dětský koutek se stolním fotbálkem Praktické: Lyžárna, výtah, parkoviště

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
26. 3. 2016 - 2. 4. 20168PolopenzeVlastní12 509 Kč / DospělýRezervovat

Reklama