Reklama

recenze
ubytování

Aprica (1160 – 2300 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Katka
  Pro Chroscan
  21.01.2018 - 09:18
   

  Jo, jo. Aprica si nás pristě získala. Je tedy pravda, že všichni, co jezdíme parta , tak trochu frfňáme tu sobotu co tam přijedeme po cestě, že senám to nechce jezdit takou dálku, ale po týdnu , když se rozjíždíme domů tak nikdo neuvažuje nad tím , že bychom další rok jeli někam jinam. Vždy Aprica prostě zvítězí. My po lyžích taky nevyhledáváme rušné město. Vyhovuje nám tam ten klid .Děti jdou odpoledne na ty kruhy , co tam mají udělanou dráhu. Platí na to skipas. A pak řádí na hotelu ( jezdíme Cristallo club). Učí animàtory karty-prší apod. A ty s nima zase na oplátku hrají stolní fotbal. A když bylo dostatek sněhu nad hotelem tak s nima chodili i jezdit na lžicích. Takže si to užijí. A na pivko občas dojdeme do té irské hospody. Příjemný opak italského vína.

 • Katka
  Vleky
  21.01.2018 - 09:06
   

  Ahoj, kotvy v Aprice nepřevládají . Nebojte.jak uz jsem psala jedeme tam letos po sedmé a přiznám se , že se na kotvu dostanu vždy párkrát za pobyt. Osobně, jestli se nemýlím , tak tam jsou dvě. Jedna v levo od kabinky, když s ní vyjedete nahoru.Kotva je trochu v lese a pak druhá, která tě vyveze na nejvyšší místo Aprici. Jinak jsou sedačky. Některé pravda trochu pomalejší. Ale to netýká sedaček z údolí. Spíš těch co jsou nahoře. Dnes tam napadl sníh takže to vypadá výborně. Přeji super lyžování v Aprice.

 • Katka
  Vleky
  21.01.2018 - 09:00
   

  Ahoj, kotvy v Aprice nepřevládají

 • Chroscan
  Cesta
  21.01.2018 - 08:59
   

  Zdravim,
  Katko ani se nedivim , ze jedete po sedme. My pojedeme po treti a dokud to pujde,tak sem budeme jezdit i nadale. Protoze pomer cena/Alpy tady je skvely. Vyžití po lyzovacce moc nepotrebujeme.Clovek zaleze nacpe pupik a bud se jde projit nebo v nasem pripade mastime s detmi hry a nez se clovek nadeje uz chrni. Pri prochazce se da neco najit , kam si zajit na pivko ci vino,nebo ho koupit sebou na apartmam.
  Takze Aprice zdar. David

 • rosta
  vleky
  20.01.2018 - 23:15
   

  Dík Chroscan

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

deset - devět = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Herlíkovice jsou lyžařským areálem, který leží kousek za Vrchlabím ve směru na Špindlerův Mlýn. V poslední době prošlo středisko modernizací a rozšířením, takže nabízí ji...
Lyžování ve výškách: 540 - 1010 m.n.m
Délka sjezdovek: 12 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %33 %33 %33 %