Reklama

ubytování ve
středisku

Arabba (1450 – 2600 m. n. m.)

Arabba leží v srdci Dolomit na jihovýchodním okraji masivu Sellagruppe. Díky propojení (tzv. "Sella Ronda") několika středisek ležících kolem Sellagrupe sousedí Arraba s Corvarou v Alta Badii, Selvou ve Val Gardeně a Canazei ve Val di Fassa. K dispozici je tak 500 km tratí.

Navíc kopce v okolí Arraby nabízejí jedinečné výhledy na ty nejznámější dolomitické vrcholy - včetně ledovce Marmolada, který odnikud jinud nevynikne lépe. A mezi tou horskou nádherou leží sjezdovky - mírné, strmé a zvláště ty nejstrmější.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Arabba-
Malga Ciapela0,02 km
Livinallongo Del Col Di Lana0,1 km
Passo Campolongo0,4 km
Rocca Pietore2,5 km
Sottoguda3 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Arabba

13.1.2017 | Hotel Portavescovo | Arabba

Byli jsme tam 3 x na přespání dobré, jídlo senzační.

31.1.2014 | Schlosshotel Dolomiti | Arabba
ImpozantníčtyřhvězdičkovýSchlosshotel Dolomiti se nacházínedaleko lyžařských zařízeníBelvedere (cca 150 m). Skibus stavíhned u hotelu. V Habsburgském stylu zařízenýhotel se nacházív centru střediska Canazei, vedle veřejného parku. K vybavenídomu patřírecepce, místnost s TV, tři výtahy, restaurace, bar, kavárna, kongresovécentrum, internetovýkoutek (za poplatek), lyžárna, terasa a zahrada, stejnějako dětskýpokoj na hraní. Komfortníwellness zařízení, kterénabízíposilovnu, tureckou lázeň, saunu a vířivku, lze použít za poplatek (otevřeno denněod 15.00-19.00 hodin). Bezplatnéparkovištěa garáž(za poplatek) jsou zde také.Vybavenía stravováníKomfortnípokoje jsou se sprchou s WC, satelitníTV, telefonem, připojením na internet (za poplatek), bezpečnostníschránkou, fénem na vlasy, minibarem a u některých je i balkon. Stravovánízahrnuje snídani formoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech se salátem a velkým výběrem dezertů.
31.1.2014 | Hotel Engel | Arabba
Tříhvězdičkovýhotel Engel se nacházív klidnéčásti střediska Canazei, cca 300 od centra. K zastávce skibusu je to jen cca 15 m, k lyžařskému středisku cca 500 m. K vybavenípatřírecepce, bar, restaurace, výtah a wellness zařízeníse saunou a parnílázní. Solárium je za poplatek. Lyžárna, bezplatnéparkovištěa podzemníparkovacígarážjsou k dispozici.Zařízenía stravováníPokoje majísprchu s WC, satelitníTV, telefon, sejf, fén na vlasy ačástečněbalkon s výhledem do hor. K polopenzi patřísnídaněformoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech. Rovněžzahrnuto v ceněje silvestrovskáslavnostnívečeře.
8.2.2010 | Hotel Portavescovo | Arabba

Hotel je sice na slušném místě (ovšem na kabinku Porta Vescovo je to tak 400 m pěšky), ale za ty peníze, co si účtují, je dost starý. Trochu to zachraňuje fakt jen to jídlo.

7.2.2010 | Hotel Portavescovo | Arabba

Arabba je sympatické menší středisko, ale hotely jsou spíše stranou a musí se pšeky. Hotel Portavescovo je ale dobře umístěn, na nejbližší vlek (sedačka Burz) cca. 100 m pěšky. Hotel je ze 70. let - pokoje menší a nábytek něco pamatuje, hlavně podlahy dost hrozné. Vyvažuje to ale dobré jídlo - večer je opravdová hostina, tak bohatý buffet jsem nikdy nezažil.