Reklama

ubytování ve
středisku

Bormio - San Colombano (1225 – 3012 m. n. m.)

Bormio je starobylé město pod jižní stranou průsmyku Passo Stelvio (2.757 m) a tvořilo tak důležitou zastávku na císařské cestě ze severu (Rakousko-Uhersko) na jih (Lombardie). Toto středisko je také třetím nejvýše položeným střediskem. Díky lanovce Alta Valtellina je propojeno se středisky Livigno, Santa Caterina a San Colombano.V Bormiu tak lze narazit na mnoho architektonických památek a muzeí. "Nové" Bormio s hotely a apartmány vyrostlo jako ve vyšším patře přímo u sjezdovek. V Bormiu se konají významné lyžařské podniky, včetně mistrovství světa (1985 a 2005).


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Valfurva-
S. Caterina Valfurva -
Bormio0,05 km
Valdidentro2,6 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Bormio - San Colombano

15.3.2014 | Hotel Baita Clementi | Bormio - San Colombano

Hotel Baita Clementi nabízí příjemné čisté pokoje, personál je velmi ochotný a umístění hotelu je skvělé, pouze několik minut pěšky do historického centra městečka Bormio a kousek na sjezdovky, jezdili jsme autem (cca 5 minut), ale hned před hotelem je zastávka ski-busu. Po lyžování hotel nabízí wellness - whirpool, saunu a páru, takže relax je zajištěn. Co se jídla týká, tak to pro nás bylo bohužel velké zklamání. Snídaně byly dobré, velký výběr - salámy, sýry, musli, sladké pečivo apod., avšak večeře byly velmi špatné. Ano, byly 3chodové, nejlepší byl ale zeleninový bufet, ostatní bylo na úrovni rakouské podprůměrné restaurace, po italském jídle takřka žádné stopy. Jako příklad uvedu hlavní chod: párek zabalený ve slanině, vaječná omeleta, plátek masa s UHO omáčkou...nevím, co kuchař vařil, ale italská výtečná kuchyně, to nebyla. Doporučuji zajet si na sjezdovce k chatičce uprostřed sjezdovek, kde ochutnáte skvělá luxusní italská jídla. Vše bylo perfektní...sluníčko, sjezdovky, ubytování, personál, jen ta strava byla velmi podprůměrná, bohužel.

31.1.2014 | Hotel Confinale | Bormio - San Colombano
Dvěma hvězdičkami ohodnocený Hotel Confinale se nachází hned při příjezdu do střediska Santa Caterina, přímo naproti kabinkové lanovce, tzn. necelých 50 m od sjezdovky! Do centra je to asi 10 minut pěšky. Malý hotel vás přesvědčí zejména svou přátelskou rodinnou atmosférou. Hotel je útulně zařízen v rustikálním stylu, nechybí v něm vstupní hala, společenská místnost, jídelna, bar, televizní místnost, w-lan (v ceně) a sluneční terasa. Bezplatné parkoviště je vám k dispozici.

Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, telefonem a satelitní TV.

Stravování
Polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu.
31.1.2014 | Hotel Baita Clementi | Bormio - San Colombano
Šarmantní čtyřhvězdičkový hotel Baita Clementi se nachází v malém parku, jen cca 300 m od centra střediska Bormio. Na lanovku je to cca 900 m a zastávka skibusu se nachází v bezprostřední blízkosti domu.Komfortní hotel má k dispozici recepci, salónek, výtah, restauraci, bar, společenskou místnost a oddělenou místnost s TV. Wellness zařízení nabízí saunu, vířivku, tureckou lázeň a posilovnu a je vám k dispozici zdarma. Slunečná terasa a bezpletné parkoviště, stejně jako parkovací garáž (po předchozí domluvě, za poplatek) jsou zde také.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, w-lan (v ceně) a bezpečnostní schránku (za poplatek).

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem.
31.1.2014 | Hotel Sport | Bormio - San Colombano
Tříhvězdičkovýsuperior hotel Sport se nacházícca jen 150 m od kabinkovélanovky a několik málo metrůod centra střediska s různými možnostmi nákupu. K vybavenív horském stylu postaveného hotelu patřívstupníhala, výtah, bar, restaurace, sklepníbar, společenskámístnost a wellness zařízeníse saunou. Hotel mánavíc vyhřívanou lyžárnu, bezplatnéparkovištěa parkovacígaráž(za poplatek).Vybavenía stravováníKomfortnípokoje majísprchu s WC, satelitníTV, telefon, bezpečnostníschránku a fén na vlasy. V cenězahrnutápolopenze se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večerního menu o třech chodech s možnostívýběru a se salátem.
31.1.2014 | Apartmány Tredici Cime | Bormio - San Colombano
Typicky alpínský apartmánový dům se nachází přímo u dojezdu dvou sjezdovek. Centrum střediska je vzdáleno ca 350 m, lyžařské vleky cca 250 m. Zastávka skibusu se nachází na blízku. Dům má k dispozici vstupní halu resp. společenskou místnost a lyžárnu. Wellness zařízení lze použít za poplatek v cca 100 m vzdáleném ubytování "Aparthotel Tre Signori". Najdete tam mimo jiné krytý bazén, saunu, parní lázeň a vířivku. Bezplatné parkoviště je u domu.

Vybavení a stravování
Příjemná studia a apartmány mají obývací místnost na spaní, částečně oddělenu ložnici, sprchu s WC, satelitní TV a kuchyňský kout s lednicí. U některých je balkon nebo terasa. Bez stravování.
31.1.2014 | Aparthotel Tre Signori | Bormio - San Colombano
Komfortní čtyřhvězdičkový Aparthotel Tre Signori se nachází hned u lyžařských svahů na dolním konci sjezdovky v nadmořské výšce cca 1800 m. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až přímo k pěkné terase hotelu. K centru střediska a k lanovce je to jen cca 250 m. Komfortní dům je vybaven světlými a velkoryse střiženými místnostmi, recepcí, společenskou místností, restaurací, pizzerií, vyhřívanou lyžárnou, výtahem a pěkným wellness zařízením (za poplatek) s krytým bazénem, saunou, vířivkou, tureckou a parní lázní. Bezplatné parkoviště se nachází ve vzdálenosti cca 50-200 m. Parkovací garáž je rovněž k dipozici (za poplatek).

Pokoje a apartmány
Prostorné a moc pěkně zařízené pokoje resp. apartmány mají obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva, koupelnou nebo sprchou s WC, satelitní TV, telefon a některé i balkon. V apartmánech se nachází navíc oddělená ložnice. Kuchyňská linka má k dispozici lednici a sporák se čtyřmi plotýnkami.

Stravování
V případě objednávky pokojů je v ceně zahrnutá polopenze, apartmány jsou bez stravování. Polopenze zahrnuje vydatnou snídani formou švédských stolů a večerní menu o třech chodech s možností výběru a salátem. Silvestrovská večeře je rovněž zahrnuta v ceně.
31.1.2014 | Hotel Gufo | Bormio - San Colombano
Tříhvězdičkový Hotel Gufo se nachází přímo v historickém centru střediska Bormio, jen cca 350 m od stanice lanovky. Bezplatný skibus staví ve vzdálenosti cca 100 m. Obchody a různé podniky se nachází rovněž v bezprostřední blízkosti. K vybavení útulného hotelu mimo jiné patří recepce, výtah, společenská místnost s barem, jídelní sál a místnost s TV. Parkoviště jsou vám rovněž zdarma k dispozici.

Pokoje
Pokoje v alpském stylu jsou zařízeny sprchou s WC, telefonem a TV.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech dle vlastního výběru. Slavnostní silvestrovské menu lze přiobjednat na místě (za poplatek).
31.1.2014 | Hotel Aurora | Bormio - San Colombano
Tříhvězdičkovýhotel Aurora se nacházípouhých cca 250 m od centra střediska. K vleku se dostanete po cca 150 m a kabinkoválanovka je vám k dispozici po cca 50 m. K vybaveníhotelu patřímimo jinéjídelnísál, bar, společenskámístnost a slunnáterasa. V suterénu se nacházíbar s pianem aživou hudbou pro veřejnost. Bezplatnévenkovníparkoviště.Vybavenía stravování
Pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, TV a telefonem. Polopenze je zahrnuta v ceněa skládáse ze snídaněformoušvédských stolů, večerního menu o třech chodech formou bufetu s bohatým výběrem a příloh.
31.1.2014 | Hotel Cristallo | Bormio - San Colombano
Komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Cristallo se nachází cca 200 m od centra a cca 900 m od lyžařských vleků. Zastávka skibusu je přímo před domem. Převážně ze dřeva zařízený hotel má mimo jiné k dispozici společenskou místnost, jídelní sál a bar. Wellness zařízení se saunou, bazénem, tureckou lázní, vířivkou a posilovnou jsou vám zdarma k dispozici. Kosmetické aplikace lze přiobjednat za poplatek. Bezplatné venkovní parkování je možné, garáž je za poplatek. Pokoje Prostorné pokoje jsou zařízeny sprchou s WC, satelitní TV a telefonem.

Stravování
Polopenze tvořená snídaní formou švédských stolů, večerním menu s možností výběru a salátových mís je zahrnuta v ceně. Silvestrovské menu je také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Funivia | Bormio - San Colombano
Příjemný tříhvězdičkový Hotel Funivia se nachází přímo u sjezdovek a jen několik minut pěší chůze od lanovky. Centrum Bormia je vzdáleno cca 350 m. K vybavení útulného hotelu patří recepce, výtah, společenská místnost s TV, jídelní sál, bar a disko-místnost ve sklepě (podle zájmu), slunečná terasa s wellness zařízení s bazénem, saunou, vířivkou, tureckou lázní a posilovnou. Parkovací garáže jsou za poplatek. Vybavení a stravování Útulné pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, satelitní TV a telefonem. Polopenze zahrnutá v ceně pobytu se skládá ze snídaně formou švédských stolů, večerního menu o třech chodech a salátových mís. Silvestrovské menu je také již v ceně.