Reklama

ubytování ve
středisku

Civetta (1000 – 2100 m. n. m.)

Civetta je lyžařský region ležící mezi skalními masívy Civetty (3.218 m) a Monte Pelma (3.168 m) v jižních Dolomitech, na půli cesty mezi Cortinou d Ampezzo a středisky Sella Ronda (Arraba, Alta Badia). Zajímavostí je kouzelné jezero Alleghe: vzniklo teprve roku 1771 sesuvem, který tak zahradil cestu říčce Cordevole.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Selva di Cadore0,9 km
Rocca Pietore3 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Civetta

31.1.2014 | Hotel Aquila | Civetta
Rodinný tříhvězdičkový hotel Aquila se nachází v centru střediska Cortina d'Ampezzo, jen cca 600 m od lyžařského střediska. Na zastávku skibusu se dostanete po cca 150 m. K vybavení domu patří restaurace, bar, výtah, místnost s TV, inetrnetový koutek a menší wellness zařízení s krytým bazénem a posilovnou. Lyžárna a bezplatné parkoviště jsou také k dispozici. Parkoviště lze používat za poplatek. Vybavení a stravování Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy a bezpečnostní schránku. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. Dětská menu jsou na přání také možná.
31.1.2014 | Hotel Menardi | Civetta
Útulný tříhvězdičkový hotel Menardi se nachází cca 1,2 km od centra Cortina d'Ampezzo a cca 400 m od lyžařského střediska. Bezplatný skibus staví naproti domu. Ubytování se skládá ze dvou budov, které jsou od sebe cca 30 m. K vybavení rustikálního ubytování patří mimo jiné recepce, výtah, restaurace, bar, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), w-lan (v ceně), čítárna, pokoj na hraní pro děti a zahrada. Wellness zařízení ve vedlejší budově (od 15.00 do 21.00 hodin) lze použít 1x týdně zdarma (jinak za poplatek). Nabízí vám saunu, parní lázeň a vodní masáž. Masáže si lze dopřát za poplatek. Bezplatné parkování a zpoplatněná garáž jsou také k dispozici, stejně jako lyžárna. Pokoje Pokoje se nacházejí v hlavní nebo ve vedlejší budově a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, w-lan (v ceně), fén na vlasy, bezpečnostní schránku, w-lan a u některých je i balkon. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech se salátem. Jednou týdně se podává typická večeře. Vánoční a silvestrovské menu je také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Villa Argentina | Civetta
Tradiční tříhvězdičkový hotel Villa Argentina se nachází v části střediska zvané Pocol, přímo u lyžařského střediska. Do centra Cortina d'Ampezzo je to cca 4 km, skibus staví v bezprostřední blízkosti. Tradiční dům má k dispozici recepci, výtah, restauraci, bar, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), posilovnu (v ceně), lyžárnu a terasu. Wellness zařízení (v ceně) nabízí parní lázeň a saunu. Pro děti je k dispozici dětský koutek a miniklub (0-15 let, 08.00-16.00 hodin, v italštině a angličtině). Parkoviště je také zdarma, parkování v garáži je za poplatek.

Pokoje Útulné pokoje mají sprchu s WC, TV, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně) a balkon s výhledem do hor.

Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru, jednou týdně se podává tradiční večeře. Dětská menu jsou po předchozí domluvě možná. O Vánoce je v ceně vánoční menu a na Silvestra si pochutnáte na silvestrovské večeři (povinný poplatek, platí se na místě).