Reklama

07.03.2010
obrázek

Vítejte na novém Skinetu! Diskutujte, jak se vám nové stránky líbí.

Skinet.cz
Na začátku března jsme spustili novou verzi stránek Skinet.cz. Kromě přepracovaného designu se částečně změnila i struktura webu a přibyly některé nové funkce. Jak se vám nové stránky líbí? Sdělte váš názor ostatním v diskusi pod článkem. Během léta budeme provádět další úpravy a vaše postřehy rádi zohledníme.

reklama

Vítejte na novém Skinetu
Jak se vám nové stránky líbí?
Podělte se o váš názor s ostatními.
Přispějte do diskuse pod článkem.
Již nyní je k dispozici na Skinet.cz několik nových funkcí:

- samostatná sekce předpověď počasí - předpověd počasí je přímo dostupná z hlavního menu. Základem jsou naše předpovědi počasí a srážek pro více než 300 středisek na 6 dní, vše ovšem v novém designu a ve větším rozsahu. Přidali jsme nová střediska (např. Grosser Arber či Hoher Bogen) a před začátkem příští zimní sezóny přidáme další. Předpověď počasí a srážek byla také doplněna o rychlost větru. Takže nyní jsou informace kompletní.

- nová sekce "recenze a komentáře" - u každého střediska máte možnost vložit hodnocení ubytování v konkrétním hotelu, pensionu či apartmánu. Daný hotel či pension můžete také oznámkovat na stupnici 1-5.

- nové vyhledávání ve sněhovém zpravodajství a předpovědi počasí. Zajímá vás, kde bude nejvíce sněžit nebo ve kterém středisku bude nejvíce svítit sluníčko? Nebo se raději zaměříte na střediska s největším počtem otevřených sjezdovek a vleků? To vše si můžete na novém Skinetu snadno najít.

Na dalších novinkách budeme pracovat přes léto a spustíme je na podzim.


Komentáře k článku

Autor
Nadpis
Datum
veran
hodnocení
3.3.2010
Zobrazit celý komentář

Dobrý den,
stránky jsou dobré,přehledné a až
bude běžet i předpověď počasí tak není co vytknout
jedu do Italie 5.3 tu předpověď bych uvítal,přeju zdar

Zdeněk Doubic
na stránkách mi toho hodně chybí
7.3.2010
Zobrazit celý komentář

Dobrý den,
mě se naopak nové stránky nelíbí vůbec, byl jsem zvyklý zde hledat spoustu zajímavých informací, nyní nemůžu najít např.kompletní mapy středisek s provozem vleků a sjezdovek, což bylo perfektní na začátku a konci sezony, kdy už nebyly v provozu všechny vleky. Ofocená mapa střediska je nicneříkající. Předělávání těchto stránek v zimní sezoně mi přijde načasované stejně dobře jako malování přechodu pro chodce v čase dopravní špičky...tím mi také chybí předpověď počasí právě ve chvíli, kdy ji potřebuji nejvíc, protože odjíždíme.

Jaroslava Štěpánková
hodnocení-bohužel,změna k horšímu.
10.3.2010
Zobrazit celý komentář

Dobrý den,
nezbývá mě, než souhlasit s panem Zdenkem.Jezdím lyžovat do Francie,konkrétne La-Norma,tam se prohlížení a nabídka nezměnila,vámi zmíněný Hohen(chybně HOHER)Bogen-vůbec se nezobrazí kompletní ceník s další nabídkou a s další možností webcamer,což je hodně důležité a vpravo např.zmíněný článek o znovuotevřeném bazénu v Bavorské Rudě z roku 2006!-to nemyslíte vážně-je zavřený.Tak za takové info-PĚKNĚ DĚKUJI.A další perla k lepšímu,Itálie-středisko Aprica,kam také často jezdím a za pár dní tam odjíždím.Opravdu jako vymoženost cením webcam,ale konkrétně z tohohle střediska jich na vašich stránkách většina zmizela včetne livecam,kdy jsem si aktuálně mohla přiblížit sjezdovky a celkem slušně zhlédnout situaci.Specielně tuhle nabídku jsem cenila jako dokonalou,ale bohužel,mám smůlu,je to,,vylepšené".Mimochodem jsem shodný názor četla mezi recenzemi na Apricu.Nejen můj názor,ale i celé skupiny s kterou na lyže jezdím a společne SKINET sledujeme je ten,že nabídka je bohužel horší.Od nových věcí čekám vždy něco lepšího a ne krok zpět,tak věřím,že to vylepšíte.Vám přeji hodně úspěchů a nám hodně informací.

Henry
Proč zmizelo datum posledního sněžení ze základního přehledu?
14.3.2010
Zobrazit celý komentář

Dobrý den,
zajímalo by mě, proč jste ze základní obrazovky aktuálního sněhového zpravodajství vypustili tak důležitou informaci jako je datum posledního sněžení? Když jedu na lyže, ono ani tak není podstatné, jestli je pode mnou 2 nebo 5 metrů sněhu, ale spíš co je na povrchu - čerstvý prašan nebo měsíc starý firn.
Přeju příjemné lyžování.

Daniel Flek
Výborná úžasně přehledná stránka
29.4.2012
Zobrazit celý komentář

návštěvy na této stránce miluji a chodím tu jen tak pro vlastní zábavu,a kochám se lyžařskými středisky. Ještě by tu mohly být další státy,třeba Norsko,nebo Chorvatsko

Přidat nový komentář k článku

sedm + ? = jedenáct
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Společně s Zermattem a Sv. Mořicem patří Davos k nejznámějším a nejluxusnějším švýcarským střediskům. Punc exkluzivity získal nejen díky pravidelnému pořádání Světového e...
Lyžování ve výškách: 810 - 2844 m.n.m
Délka sjezdovek: 114 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %18 %66 %17 %