Reklama

27.11.2013
obrázek

Alpské Ski Openingy

www.zimni-alpy.cz
Chystáte se na Ski Openingy alpských středisek? Čeká na vás skvělý program!

reklama

Skiopening Saalbach-Hinterglemm
Zimní středisko chce nejen svými 200 km sjezdovek překvapit. Od 5. do 8. prosince budou troubit v Saalbach-Hinterglem motory. Závody na sněžných skútrech nejsou žádným „opravdovým skiopeningem“, postarají se však o závodní atmosféru na sněhu. Vstup je do prostoru pro publikum a na party zdarma.

Začátek sezóny ve Flachau
Začátek ve Flachau bude od 5. do 8. prosince. Návštěvníci se budou moci vydovádět v lyžařském testovacím centru a vyzkoušet si dráhu Lucky Flitzer, sněžné kolo nebo segway. Program po lyžování je zajištěn na celý víkend.

Klikněte pro zvětšení
Montafon zahajuje provoz
Od 5. do 15. prosince je ve středisku Silvretta Montafon elita Skicrossu a Snowboardcrossu. 7. prosince rapuje „CRO“, raper s maskou pandy. 14. prosince jsou hosty „Sportfreunde Miller“ v rámci ski- a snowboard-crossového víkendového evropského závodu. (Cena EUR 35,-).

Skiopening St. Anton am Arlberg
Mottem letošního skiopeningu ve středisku St. Anton od 6. do 8. prosince zní „Country se potkává se sněhem“. U údolní stanice Galzigbahn může být testován materiál. Většina skupin soutěží o cenu „Country Star Award 2013“, kterou bude předávat švýcarský country zpěvák Marco Gottardi po svém vystoupení s jeho skupinou Silver Band.

Nassfeld zahajuje lyžování
Od 6. do 8. prosince se koná „Universita sněhu“, největší skiopening pro studenty v Evropě. Je očekáváno až 1500 účastníků. Na ně čekají atrakce jako například volejbal na sněhu, speciální závody na bobech nebo waterslide.

Začátek sezóny ve středisku Hochzeiger/Pitztal
Provoz v Hochzeiger začíná 6. prosince, 7. prosince vystoupí rakouská hvězda Nik P. Vstup na skiopening je s platným skipasem zdarma.


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? + jedna = deset
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Nechcete se na dovolené jen ulyžovat "k smrti"? Pak zavítejte do jihošvýcarského lyžařsko-lázeňského střediska Leukerbad, které leží nad údolím Rhony poblíž městečka Sier...
Lyžování ve výškách: 1411 - 2700 m.n.m
Délka sjezdovek: 50 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %6 %40 %54 %