Reklama

články
v rubrice Sněhové zprávy

 • obrázek
  20.01.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Slunečnou oblohu a excelentní lyžování nabídly rakouské Alpy ve čtvrtek 19.1.2017. Za posledních pár dnů nepřipadl žádný nový sníh, avšak nízké teploty zajišťují, že upravené svahy jsou ve skvělém stavu. Mimo sjezdovky je nyní v mnoha střediscích sníh uježděný, avšak místy se dá ještě najít prašan.
  Pokud máte rádi lyžování na rychlých a dobře upravených svazích, pak francouzské Alpy nabízí perfektní podmínky. Sněžení z minulého týdne připravilo skvělý povrch pro všechny, kteří mají rádi větší lyžařské oblasti. Třešničkou na dortu je slunečné počasí, které umožňuje skvělé výhledy.
  Italské a švýcarské Alpy měli dnes místy oblačno, podmínky pro lyžování na sjezdovkách jsou dle sněhového zpravodajství velmi dobré díky sněhu, který doposud napadl. Mimo sjezdovky platí stejné podmínky pro lyžování jako pro rakouské Alpy.
 • obrázek
  13.12.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Rakouské Alpy mají v pondělí 12.12. zataženo a místy připadl čerstvý sníh. Tento týden nebude pro francouzské Alpy žádná velká změna. Tmavé mraky zakryly v pondělí 12.12. italské Alpy.
 • obrázek
  06.12.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Francouzské Alpy měly v pondělí skvělý den, další střediska otevřela své brány pro milovníky lyžování pod modrou jasnou oblohou. Obdobně i rakouské Alpy měly skvělý slunečný den. Italské Alpy a švýcarské Alpy nebyly rozdílné. Slunečné a ledový sníh byl hlavním tématem dne.
 • obrázek
  29.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Většina střediskem hlásí příznivé počasá a to jak v Rakousku, Itálii, Francii i Švýcarsku. Německo zastihl teplý vítr, což způsobilo zavření střediska Fedburg
 • obrázek
  25.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  I přes teplé počasí nabízí Alpy stále dobré lyžování na vyšších svazích rakouských Alp. Francouzské Alpy neměli tento týden příliš veselý, protože mnoho středisek trpělo teplou vlnou, která ovlivnila sněhovou pokrývku. Italské Alpy zažijí dle sněhového zpravodajství znovu velké sněžení. Švýcarské Alpy byly obdobně ovlivněny teplým počasím.
 • obrázek
  22.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  V pondělí 21.listopadu měly rakouské Alpy velmi proměnlivé počasí. V mnoho střediscích bylo dost slunce i mraků, avšak místy foukal silný vítr, kvůli kterému se musely uzavřít některé lanovky.
 • obrázek
  15.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Dle sněhového zpravodajství ze 14.11.2016 modrou oblohu nahradilo v Alpách sněžení.
 • obrázek
  11.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Alpy zažily sněžení a sněhová vrstva ve střediscích výrazně vzrostla.
 • obrázek
  08.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Dle sněhového zpravodajství z pondělka 7.11. obdržela téměř všechna střediska švýcarských Alp o víkendu čerstvý sníh. Zvlášť skvělé zprávy hlásí Saas Fee a Zermatt, kde i přes méně sněhu než v ostatních střediscích, byly v pondělí skvělé podmínky pro lyžování díky slunečnému počasí. Flims/Laax zůstávají uzavřeé, avšak díky novému sněhu plánují střediska otevřít 12.11.
 • obrázek
  04.11.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Ve čtvrtek 3. listopadu bylo v Alpách proměnlivé počasí. Střediska rakouských Alp měla místy jasno a slunečno, jinde oblačno. Francouzské středisko Tignes si užívalo slunečné počasí, jasno bylo rovněž ve švýcarských a italských Alpách. Lyžování na sjezdovkách je ve většině otevřených středisek firmové. Skvělá zpráva je, že o víkendu by měl připadnout čerstvý sníh.

Reklama

články

ski
atlas

Propojená oblast Tignes / Val d´Isere nazvaná Espace Killy bezesporu patří společně s 3 Vallées do kategorie "lyžařských rájů". Na 300 km sjezdovek nabízí vše, co si i te...
Lyžování ve výškách: 1550 - 3456 m.n.m
Délka sjezdovek: 150 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
15 %46 %43 %11 %