Reklama

články
v rubrice Sněhové zprávy

 • obrázek
  21.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Nový týden začal v Rakousku oblačností, o víkendu napadl čerstvý sníh. V úterý bude na mnoha místech pršet. Ve Švýcarsku a Itálii je slunečno, o víkendu přijde sněžení. Svahy ve Francii jsou v dobrém stavu.
 • obrázek
  17.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Ve Francii i Rakousku bylo slunečno se skvělými podmínkami pro lyžování. Nižší svahy během dne měknou, horní sjezdovky jsou fantastické. Výborné podmínky panují i v Itálii a Švýcarsku.
 • obrázek
  14.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Sjezdovky v Rakousku jsou ve skvělém stavu, v pondělí bylo slunečno. Excelentní podmínky nabízí také Francie. V Itálii napadl čerstvý sníh, k lyžování láká nový prašan na sjezdovkách.
 • obrázek
  10.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Čtvrtek byl převážně slunečný, lyžování v Rakousku, Francii i Švýcarsku jsou fantastické. V Itálii se drží oblačnost, na víkend je předpovídáno sněžení.
 • obrázek
  07.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V Rakousku bylo v pondělí oblačno se sněžením. V mnoha oblastech napadl čerstvý sníh. Podobný ráz počasí nabízí i Švýcarsko, očekává se až půl metru nového sněhu. Francie má fantastické podmínky.
 • obrázek
  03.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V Rakousku panovalo převážně slunečno, kvůli vysokým teplotám svahy místy měknou. Tignes ve Francii nabízí skvělé lyžování, teploty budou klesat. Itálie očekává sněžení.
 • obrázek
  01.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Nad Itálií dominují husté mraky a očekává se husté sněžení. Sněžit by mělo i v Rakousku. Sjezdovky ve Francii mohou odpoledne zledovatělé. Sníh a oblačnost čekají i švýcarské Alpy.
 • obrázek
  24.01.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Střediska ve všech zemích nabízí excelentní lyžařské podmínky, sjezdovky jsou upravené. Tento týden bude ve znamení slunečních paprsků.
 • obrázek
  20.01.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Slunečnou oblohu a excelentní lyžování nabídly rakouské Alpy ve čtvrtek 19.1.2017. Za posledních pár dnů nepřipadl žádný nový sníh, avšak nízké teploty zajišťují, že upravené svahy jsou ve skvělém stavu. Mimo sjezdovky je nyní v mnoha střediscích sníh uježděný, avšak místy se dá ještě najít prašan.
  Pokud máte rádi lyžování na rychlých a dobře upravených svazích, pak francouzské Alpy nabízí perfektní podmínky. Sněžení z minulého týdne připravilo skvělý povrch pro všechny, kteří mají rádi větší lyžařské oblasti. Třešničkou na dortu je slunečné počasí, které umožňuje skvělé výhledy.
  Italské a švýcarské Alpy měli dnes místy oblačno, podmínky pro lyžování na sjezdovkách jsou dle sněhového zpravodajství velmi dobré díky sněhu, který doposud napadl. Mimo sjezdovky platí stejné podmínky pro lyžování jako pro rakouské Alpy.
 • obrázek
  13.12.2016
  www.Zimni-Alpy.cz

  Rakouské Alpy mají v pondělí 12.12. zataženo a místy připadl čerstvý sníh. Tento týden nebude pro francouzské Alpy žádná velká změna. Tmavé mraky zakryly v pondělí 12.12. italské Alpy.

Reklama

články

ski
atlas

Plose - Brixen leží v širokém údolí Eisacktal, které vede na jih od Brennerského průsmyku směrem k Bolzanu. Po cca. 40 km jízdy z Brenneru dojedete do města Brixen, v jeh...
Lyžování ve výškách: 1067 - 2505 m.n.m
Délka sjezdovek: 27 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %44 %48 %7 %