Reklama

články
v rubrice Sněhové zprávy

 • obrázek
  28.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Nový týden v Rakousku startoval slunečnou oblohou a typicky jarními podmínkami, několik středisek muselo již ukončit sezonu. Francie hlásí čerstvý sníh, excelentní lyžování najdete ve Švýcarsku.
 • obrázek
  24.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Podmínky na rakouských sjezdovkách jsou ovlivněny teplým počasím, nižší svahy začínají být vydřené. Německé Alpy ukončují zimní sezonu. Ve Švýcarsku napadlo 90 cm nového sněhu, čerstvý sníh hlásí i Francie.
 • obrázek
  21.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Začátek týdne byl smíšený se sluncem i oblačností. Teploty se drží vysoko, sněhové pokrývky tají. Dobré lyžování zůstává v Arlbergu. Ve Švýcarsku a Itálii bude velmi hustě sněžit!
 • obrázek
  17.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Jarní podmínky panují v Rakousku. Nižší svahy jsou měkké a rozbředlé. Výborné lyžování zůstává v oblasti Arlberg. Slunce a teploty nad 10C nabízí Francie a Itálie. Švýcarsko očekává přes víkend sněžení ve vyšších střediscích.
 • obrázek
  14.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Jarní podmínky ovládly rakouské Alpy, sjezdovky během dne měknou. Výborné lyžování nabízí Fracie i Švýcarsko. Slunečno vydrží celý týden. Dobré podmínky panují i v italských Alpách.
 • obrázek
  10.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Konec týdne v Rakousku byl s omezenou viditelností, střídal se sníh a déšť. Fantastické lyžování nabízí region Arlberg. Švýcarsko ovládl silný vítr a husté sněžení.
 • obrázek
  07.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Začátek týdne v Rakousku je proměnlivý, očekává se sněžení. Husté sněžení hlásí francouzské Alpy. Až metr nového sněhu se očekává v Itálii.
 • obrázek
  03.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Konec týdne byl pro rakouské Alpy pestrý - během jednoho dne se vytřídalo všechno počasí. Čerstvý sníh hlásí Francie, Švýcarsko i Itálie. Podmínky jsou vynikající.
 • obrázek
  01.03.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V Rakousku napadne čerstvý sníh, který osvěží sjezdovky, především na nižších místech. Sněžit bude i ve Francii. Švýcarsko nabízí excelentní lyžování, stejně jako Itálie.
 • obrázek
  24.02.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V Rakousku panují proměnlivé podmínky. V Bad Kleinkirchheim se lyžuje převážně na umělém sněhu, ledovce jsou v perfektním stavu. V Itálii bude sněžit, stejně tak ve Švýcarsku.

Reklama

články

ski
atlas

Saas Grund leží 4 km "pod" Sass - Fee. Celá oblast Saastal je legendou mezi švýcarskými středisky, leží v jižním kantonu Wallis "přes kopec" od Zermattu sevřená mezi čtyř...
Lyžování ve výškách: 1550 - 3500 m.n.m
Délka sjezdovek: 35 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %29 %57 %14 %