Reklama

články
v rubrice Sněhové zprávy

 • obrázek
  17.07.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Pro většinu Evropy byl začátek nového týdne slunečný. Saas Fee ve Švýcarsku je nyní otevřeno a aktuálně se jeví jako jedna z nejatraktivnějších lyžařských možností. Další dny v Evropě budou oblačné s deštěm.
 • obrázek
  04.07.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Itálie hlásí husté sněžení z víkendu v oblastech Val Senales a Passo Stelvio. V Rakousku také spadl nový sníh. Ve Francii a Švýcarsku bylo jasněji a podmínky jsou typické pro letní lyžování.
 • obrázek
  30.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V posledních pár dnech trápí letní lyžařské oblasti oblačnost a déšť, nejvíce trpí Tignes ve Francii a Kaprun v Rakousku. Zermatt ve Švýcarsku musel ve čtvrtek zavřít, stejně tak Mölltal v Rakousku.
 • obrázek
  27.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V současné době se můžete těšit na lyžování v Rakousku, Francii, Švýcarsku i Itálii. Teploty se drží vysoko a podmínky jsou typické pro letní lyžování.
 • obrázek
  20.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Začátek nového týdne byl horký a slunečný. V Rakousku je otevřen ledovec Dachstein, Hintertux, Kaprun a Mölltal. Lyžuje se ve francouzském Val d´Isere a švýcarském Zermattu. V Itálii je v provozu Passo Stelvio.
 • obrázek
  16.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V Rakousku byl znovu otevřen ledovec Mölltal a hlásí téměř 3 metry sněhu! Lyžování je vynikající. Ve Francii je v provozu Val d´Isere, ve Švýcarsku Zermatt. V Itálii se lyžuje v Passo Stelvio.
 • obrázek
  13.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Rakousko nabízí skvělé lyžování na ledovcích Hintertux, Stubai, Kaprun a Dachstein. Ve Francii byl znovu otevřen ledovec ve Val d´Isere, lyžuje se i ve švýcarském Zermattu a v Passo Stelvio v Itálii.
 • obrázek
  08.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Rakouský ledovec Kaunertal je do září uzavřen, v provozu zůstávají ledovce Hintertux, Kaprun a Dachstein. V Itálii se lyžuje v Passo Stelvio, ve Švýcarsku je otevřen Zermatt.
 • obrázek
  06.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  V Rakousku panovalo oblačné počasí s omezenou viditelností. V Itálii se aktuálně lyžuje pouze v Passo Stelvio.
 • obrázek
  02.06.2017
  www.zimni-alpy.cz

  Rakousko a Švýcarsko jsou ovlivněny deštěm a bouřkami. V Itálii se nyní lyžuje v Passo Stelvio, francouzský Les Deux Alpes a Tignes plánují otevření na 24.června.

Reklama

články

ski
atlas

Silvreta Montafon vznikla nově spojením středisek Hochjoch - Schruns a Silvretta Nova. Celkem nabízí 113 km tratí, což z ní dělá největší středisko spolkové země Vorarlbe...
Lyžování ve výškách: 680 - 2360 m.n.m
Délka sjezdovek: 113 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %50 %43 %7 %