Reklama

11.08.2017

Sněhové zpravodajství 11.8.2017

www.zimni-alpy.cz
Lyžování v Evropě je nyní velmi omezené. V Rakousku je oblačno, Zermatt a Cervinia na švýcarsko/italských hranicích byly kvůli špatnému počasí uzavřeny. Les Deux Alpes ve Francii trápí déšť.

reklama

Rakouské AlpyLedovce Hintertux (dle sněhového zpravodajství75 cm) a Mölltal (120 cm) hlásí oblačnost, která může přinést bouřky. Sjezdovky ve střediscích jsou zledovatělé.

Francouzské AlpyLes Deux Alpes (dle sněhového zpravodajství 35 cm) zažil ve čtvrtek také oblačný den s deštěm. Prognóza na konec týdne vypadá slibněji, na horních svazích spadne 2 cm nového sněhu.

Švýcarské AlpySaas Fee je pro letní lyžování uzavřeno, Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) musel být kvůli špatnému počasí dočasně uzavřen.

Italské AlpyStředisko Cervinia (dle sněhového zpravodajství 60 cm) muselo být kvůli špatnému počasí a silnému větru uzavřeno. Passo Stelvio je nyní kvůli vysokým teplotám uzavřeno.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? - sedm = tři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Nechcete se na dovolené jen ulyžovat "k smrti"? Pak zavítejte do jihošvýcarského lyžařsko-lázeňského střediska Leukerbad, které leží nad údolím Rhony poblíž městečka Sier...
Lyžování ve výškách: 1411 - 2700 m.n.m
Délka sjezdovek: 50 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %6 %40 %54 %