Reklama

11.09.2017

Sněhové zpravodajství 11.9.2017

www.zimni-alpy.cz
Skvělé zprávy přináší Itálie, v Passo Stelvio napadlo 30 cm nového sněhu a lyžování je skvělé. Rakouský Hintertux hlásí 5 cm čerstvého sněhu.

reklama

Rakouské AlpyPodmínky na ledovci Hintertux (dle sněhového zpravodajství 45 cm) byly v pondělí 11.září velmi dobré. Hlášeno je kolem 5 cm nového sněhu, který osvěžil sjezdovky. V provozu bylo i přes horší viditelnost 12 lanovek. Ledovec Mölltal (40 cm) musel být dnes dočasně uzavřen kvůli špatnému počasí.

Francouzské AlpyFrancouzské areály jsou v tuto chvíli uzavřeny.

Švýcarské AlpyStřediska Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) a Saas Fee (60 cm) byly v pondělí 11.září pro lyžování otevřeny. Bylo jasno a teploty se držely kolem +7 C.

Italské AlpyPasso Stelvio (dle sněhového zpravodajství 120 cm) obdrželo o víkendu 30 cm čerstvého sněhu a podmínky jsou vynikající. Středisko Cervinia (60 cm) má v provozu 4 lanovky na Plateau Rosa, nový týden začal slunečnou a jasnou oblohou.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? - sedm = jedna
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Lenk se nachází na jižním okraji kantonu Berner Oberland. Společně se sousedním Adelbodenem tvoří kvalitní areál, kde se každoročně pořádají závody Světového poháru. Naví...
Lyžování ve výškách: 1100 - 2200 m.n.m
Délka sjezdovek: 210 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %44 %46 %10 %