Reklama

11.09.2017

Sněhové zpravodajství 11.9.2017

www.zimni-alpy.cz
Skvělé zprávy přináší Itálie, v Passo Stelvio napadlo 30 cm nového sněhu a lyžování je skvělé. Rakouský Hintertux hlásí 5 cm čerstvého sněhu.

reklama

Rakouské AlpyPodmínky na ledovci Hintertux (dle sněhového zpravodajství 45 cm) byly v pondělí 11.září velmi dobré. Hlášeno je kolem 5 cm nového sněhu, který osvěžil sjezdovky. V provozu bylo i přes horší viditelnost 12 lanovek. Ledovec Mölltal (40 cm) musel být dnes dočasně uzavřen kvůli špatnému počasí.

Francouzské AlpyFrancouzské areály jsou v tuto chvíli uzavřeny.

Švýcarské AlpyStřediska Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) a Saas Fee (60 cm) byly v pondělí 11.září pro lyžování otevřeny. Bylo jasno a teploty se držely kolem +7 C.

Italské AlpyPasso Stelvio (dle sněhového zpravodajství 120 cm) obdrželo o víkendu 30 cm čerstvého sněhu a podmínky jsou vynikající. Středisko Cervinia (60 cm) má v provozu 4 lanovky na Plateau Rosa, nový týden začal slunečnou a jasnou oblohou.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

tři * ? = tři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Les Menuires společně s Val Thorens leží v "krajním" a zřejmě nejnavštěvovanějším údolí Belleville. Samotné Les Menuires se skládá ze dvou částí: Les Menuires 1850 a Rebb...
Lyžování ve výškách: 1450 - 3200 m.n.m
Délka sjezdovek: 160 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
3 %50 %41 %9 %