Reklama

14.08.2017

Sněhové zpravodajství 14.8.2017

www.zimni-alpy.cz
V Rakousku je nyní otevřený pouze ledovec Hintertux, Mölltal musel být uzavřen. Ve Francii se lyžuje v Les Deux Alpes, čerstvý sníh hlásí Zermatt a Cervinia na italsko-švýcarské hranici.

reklama

Rakouské AlpyJediný otevřený resort je v tuto chvíli ledovec Hintertux (dle sněhového zpravodajství 55 cm). Mölltal musel být kvůli nedostatku sněhu uzavřen. Pondělí bylo převážně slunečné, svahy na Hintertuxu jsou místy zledovatělé.

Francouzské AlpyStart do nového týdne byl slunečný, v Les Deux Alpes (dle sněhového zpravodajství 35 cm) bylo v provozu 17 lanovek a teploty se držely kolem +3C.

Švýcarské AlpyZermatt (dle sněhového zpravodajství 80 cm) hlásí 20 cm čerstvého sněhu z 11.srpna, podmínky na ledovci Matterhorn jsou velmi dobré.

Italské AlpyPodmínky v Cervinia (dle sněhového zpravodajství 80 cm) se zlepšily díky novému sněhu, 11.srpna napadlo 20 cm. V pondělí 14.srpna bylo polojasno, lyžování na Plateau Rosa je v současné době jedno z nejlepších na severní polokouli.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

deset - deset = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Saas Grund leží 4 km "pod" Sass - Fee. Celá oblast Saastal je legendou mezi švýcarskými středisky, leží v jižním kantonu Wallis "přes kopec" od Zermattu sevřená mezi čtyř...
Lyžování ve výškách: 1550 - 3500 m.n.m
Délka sjezdovek: 35 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %29 %57 %14 %