Reklama

19.09.2017

Sněhové zpravodajství 19.9.2017

www.zimni-alpy.cz
Díky téměř zimním podmínkám nabízí Rakousko výborné lyžování, stejně tak italský Val Senales. Pouze ve Francii jsou všechna střediska nyní uzavřena.

reklama

Rakouské AlpyLedovec Pitztal (dle sněhového zpravodajství 10/30 cm) je nyní v provozu. V pondělí 18.září připadlo na ledovci Mölltal (10/60 cm) 13 cm nového sněhu a v Söldenu (0/34 cm) 12 cm. Husté sněžení se očekává i dalších dnech, konec týdne pak bude slunečný.

Francouzské AlpyVšechna francouzská střediska jsou nyní uzavřena.

Švýcarské AlpyPo uzavření kvůli silnému větru minulý týden byla střediska Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) i Saas Fee (70 cm) znovu otevřena, hlášený je čerstvý sníh a podmínky jsou velmi dobré. V příštích dnech se čeká 10-15 cm nového sněhu v obou střediscích.

Italské AlpyPasso Stelvio (dle sněhového zpravodajství 5/150 cm) obdrželo o víkendu 15 cm nového sněhu a upravené svahy jsou ve skvělé formě. Středisko Cervinia (60 cm) hlásí poprašek čerstvého sněhu z Plateau Rosa, v provozu jsou nyní 4 lanovky. Val Senales (0/15 cm) po letní nečinnosti také otevřel své brány.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

deset - ? = tři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Tatranská Lomnica je známé slovenské středisko ležící na úpatí neméně známého Lomnického štítu ve východních Vysokých Tatrách. Nabízí sice příznivcům lyžování jen 6 km tr...
Lyžování ve výškách: 850 - 2190 m.n.m
Délka sjezdovek: 6 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %25 %50 %25 %