Reklama

21.09.2017

Sněhové zpravodajství 21.9.2017

www.zimni-alpy.cz
V současné době je v Evropě v nabídce skvělé lyžování, zejména v Rakousku, kde napadl nový sníh na ledovcích Hintertux, Sölden a Mölltal.

reklama

Rakouské AlpyRakouský ledovec Hintertux (dle sněhového zpravodajství 55 cm) hlásí krásných 20 cm čerstvého sněhu. Podobně ledovec Mölltal (40/90 cm) obdržel nový sníh a to 30 cm. Obloha byla zatažená, naopak na Stubai (50 cm) a Söldenu (34 cm) bylo jasno, podmínky na sjezdovkách jsou skvělé.

Francouzské AlpyVšechna francouzská střediska jsou v tuto chvíli pro lyžování uzavřena.

Švýcarské AlpyDo krásného dne se probudila střediska Saas Fee (dle sněhového zpravodajství 70 cm) a Zermatt (60 cm). V Saas Fee bylo v provozu 8 lanovek a na Zermattu jezdilo 16 lanovek. Sjezdovky jsou ve velmi dobrém stavu.

Italské AlpyVal Senales (dle sněhového zpravodajství 15 cm) je již v provozu. Čtvrtek 21.září byl jasný, slunečný, s teplotami v rozmezí +3 až +7C. Nejlepší lyžování nabízí Passo Stelvio (5/150 cm), kde je vynikající sněhová základna.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

osm - osm = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

V blízkosti Ženevského jezera na pomezí Švýcarska a Francie leží největší lyžařská oblast světa Portes du Soleil - Slunečná brána. Vznikla propojením celkem 14 středisek ...
Lyžování ve výškách: 950 - 2277 m.n.m
Délka sjezdovek: 650 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
6 %26 %58 %15 %