Reklama

22.08.2017

Sněhové zpravodajství 22.8.2017

www.zimni-alpy.cz
Lyžování v Evropě zůstává velmi omezené. Zermatt a Cervinia musely být v pondělí po celý den zavřené kvůli silnému větru. V Rakousku se lyžuje pouze na ledovci Hintertux.

reklama

Rakouské AlpyLedovec Hintertux (dle sněhového zpravodajství 35 cm) je nyní jediné otevřené rakouské středisko. V pondělí 21.srpna bylo převážně slunečno, v provozu bylo 12 lanovek a 20 km sjezdovek.

Francouzské AlpySlunečné počasí pokračovalo v Les Deux Alpes (dle sněhového zpravodajství 35 cm), kde je v provozu 16 lanovek a teplota se odpoledne držela kolem +5C.

Švýcarské AlpyStředisko Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) muselo být v pondělí 21.srpna kvůli silnému větru uzavřeno, v Saas Fee (50 cm) se lyžovalo, spuštěno bylo 11 lanovek.

Italské AlpyCervinia (dle sněhového zpravodajství 60 cm) je jediným otevřeným italským střediskem, kde se lyžuje. Avšak v pondělí 21.srpna muselo být kvůli silnému větru uzavřeno.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

jedna + ? = čtyři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Adelboden se nachází na jižním okraji kantonu Berner Oberland. Společně se sousedním Lenkem tvoří kvalitní areál, kde se každoročně pořádají závody Světového poháru. Naví...
Lyžování ve výškách: 1353 - 2357 m.n.m
Délka sjezdovek: 205 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %67 %74 %15 %