Reklama

22.08.2017

Sněhové zpravodajství 22.8.2017

www.zimni-alpy.cz
Lyžování v Evropě zůstává velmi omezené. Zermatt a Cervinia musely být v pondělí po celý den zavřené kvůli silnému větru. V Rakousku se lyžuje pouze na ledovci Hintertux.

reklama

Rakouské AlpyLedovec Hintertux (dle sněhového zpravodajství 35 cm) je nyní jediné otevřené rakouské středisko. V pondělí 21.srpna bylo převážně slunečno, v provozu bylo 12 lanovek a 20 km sjezdovek.

Francouzské AlpySlunečné počasí pokračovalo v Les Deux Alpes (dle sněhového zpravodajství 35 cm), kde je v provozu 16 lanovek a teplota se odpoledne držela kolem +5C.

Švýcarské AlpyStředisko Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) muselo být v pondělí 21.srpna kvůli silnému větru uzavřeno, v Saas Fee (50 cm) se lyžovalo, spuštěno bylo 11 lanovek.

Italské AlpyCervinia (dle sněhového zpravodajství 60 cm) je jediným otevřeným italským střediskem, kde se lyžuje. Avšak v pondělí 21.srpna muselo být kvůli silnému větru uzavřeno.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

devět - ? = jedna
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Lech Zurs leží v západním Rakousku na pomezí dvou spolkových zemí: Tyrolska a Vorlarlbergu. V těsném sousedství se nachází i druhé slavné středisko západního Rakouska: S...
Lyžování ve výškách: 1450 - 2811 m.n.m
Délka sjezdovek: 340 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %42 %42 %16 %