Reklama

27.10.2017

Sněhové zpravodajství 27.10.2017

www.zimni-alpy.cz
Začátek týdne přinesl nejvíce sněhu v Rakousku a podmínky se tak výrazně zlepšily. O nadcházejícím víkendu bude opět sněžit. Střediska začínají otevírat více a více vleků.

reklama

Rakouské AlpyPodmínky v ledovcových střediscích se zlepšily a vytvořily perfektní lyžařské podmínky pro tuto roční dobu. Ledovec Kaprun (dle sněhového zpravodajství 125 cm) má již otevřeno 13 z 17 lanovek. Povětrnostní podmínky jsou dobré, většinou je slunečno. Víkendová předpověď ukazuje, že všechna otevřená střediska se dočkají dalšího sněhu.

Francouzské AlpyV Tignes (dle sněhového zpravodajství 30 cm) se lyžařské podmínky zlepšily díky pondělnímu sněžení, v provozu je 6 lanovek. Na víkend se předpokládá slunečno.

Švýcarské AlpyZermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) i Saas Fee (40 cm) se po silných větrech znovu otevřely. Sněhové podmínky jsou lepší díky sněžení na začátku týdne. Zermatt má v provozu 7 lanovek, v Saas Fee je spuštěno 6 lanovek. O víkendu bude polojasno, v Zermattu může v neděli večer sněžit.

Italské AlpyNa italské straně Matterhornu v Cervinia (dle sněhového zpravodajství 60 cm) byl rezort znovu otevřen, v provozu je 7 lanovek. Podmínky v Passo Stelvio (150 cm) a Val Senales (30 cm) zaznamenaly zlepšení díky nedávnému sněžení.

Zdroj: www.skiclub.co.uk

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? - pět = jedna
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Kaprun - Kitzsteinhorn je ledovcovým areálem, který se nachází nad známým střediskem Zell am See. Pod vrcholem Kitzsteinhornu (3.209 m.n.m.) se rozkládá široká ledovcová ...
Lyžování ve výškách: 911 - 3029 m.n.m
Délka sjezdovek: 41 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %32 %61 %7 %