Reklama

08.08.2017

Sněhové zpravodajství 8.8.2017

www.zimni-alpy.cz
Aktuálně jsou otevřená dvě rakouská střediska, ve Francii se lyžuje pouze v Les Deux Alpes. V provozu jsou také oblasti Zermatt a Cervinia.

reklama

Rakouské AlpyOtevřené akutálně zůstávájí ledovce Hintertux (dle sněhového zpravodajství 75 cm) a Mölltal (120 cm). Začátek nového týdne byl jasný a slunečný, teplota se držela kolem +7C.

Francouzské AlpyLyžování v Tignes a Val d´Isere bylo pro letní sezónu ukončeno. Jediné otevřené středisko je nyní Les Deux Alpes (dle sněhového zpravodajství35 cm). V pondělí 7.srpna byl slunečný den.

Švýcarské AlpyZermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) je pro lyžování otevřen, v pondělí 7.srpna panovala částečně zatažená obloha. V provozu je 16 lanovek a k dispozici je 14 km sjezdovek na ledovci Matterhorn.

Italské AlpyOblasti Cervinia (dle sněhového zpravodajství60 cm) a Passo Stelvio (0/200 cm) jsou otevřeny, každé ze středisek provozuje 4 lanovky v oblasti ledovců. Podmínky v Passo Stelvio vypadjí nejlépe na horních svazích, které jsou dobře upravené.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

devět + jedna = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Lech Zurs leží v západním Rakousku na pomezí dvou spolkových zemí: Tyrolska a Vorlarlbergu. V těsném sousedství se nachází i druhé slavné středisko západního Rakouska: S...
Lyžování ve výškách: 1450 - 2811 m.n.m
Délka sjezdovek: 340 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %42 %42 %16 %