Reklama

09.10.2017

Sněhové zpravodajství 9.10.2017

www.zimni-alpy.cz
Minulý týden nasněžil v Alpách čerstvý sníh, od nového týdne panuje jasná obloha a na ledovcích teploty pod bodem mrazu. Pro další dny se neočekává žádné sněžení.

reklama

Rakouské AlpyNěkteré ze středisek hlásí sněžení z pátku 6.října. Výrazně se zlepšily podmínky na ledovci Dachstein (dle sněhového zpravodajství 30 cm), pěkných 15 cm nového sněhu obdržel ledovec Kaprun (105 cm), na ledovci Hintertux (75 cm) spadlo 10 cm sněhu.

Celý týden bude převážně jasno, jen v úterý se může objevit lehká oblačnost.

Francouzské AlpySněhová pokrývka v Tignes (dle sněhového zpravodajství20 cm) zůstává špatná. Celý týden bude jasná obloha bez sněžení.

Švýcarské AlpyStřediska Zermatt (dle sněhového zpravodajství 60 cm) i Saas Fee (70 cm) jsou otevřené, s jasnou oblohou a nízkými teplotami, přičemž podobné podmínky budou pokračovat i po zbytek týdne.

Italské AlpyPodmínky v Itálii jsou obecně dobré, nejlepší podmínky nabízí Val Senales (dle sněhového zpravodajství145 cm). I v Itálii panuje nyní slunečné a chladné počasí.

Zdroj: www.skiclub.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? + pět = pět
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

V srdci švýcarských Alp poblíž hlavní evropské dopravní tepny pod Gothardským průsmykem se nachází tři horská městečka Andermatt, Hospental a Realp. Díky dvou ledovcům po...
Lyžování ve výškách: 1444 - 2963 m.n.m
Délka sjezdovek: 74 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %38 %38 %25 %