Reklama

články
v rubrice Střediska ČR

 • 11.10.2013
  ČTK

  Olomouc 11. října (ČTK) - V lyžařském středisku SKI Karlov na Bruntálsku se v nadcházející sezoně otevře nová sjezdovka naproti hotelu Praděd. Lyžaře na její vrchol vyveze nová čtyřsedačková lanovka. Středisko investovalo i do svého zázemí a vylepšilo služby pro nejmenší návštěvníky. Do střediska jeho majitelé za poslední dva roky investovali 70 milionů korun, řekl ČTK jeho mluvčí Boris Keka.
 • 09.10.2013
  ČTK

  Pec pod Sněžkou (Trutnovsko) 9. října (ČTK) - Stavba nové lanovky na Sněžku vstoupila do závěrečné fáze. Na prvním úseku z Pece pod Sněžkou do mezistanice na Růžové hoře technici již začali zkoušet jízdu kabinek.
 • 07.10.2013
  ČTK

  Janské Lázně (Trutnovsko) 7. října (ČTK) - Krkonošský SkiResort Černá hora - Pec pod Sněžkou letos nabídne lyžařům možnost dostat se z areálu Černá hora u Janských Lázní do Pece na lyžích a rolbou. Odpadne tak jízda skibusem. Základní cena skipasu pro dospělého v hlavní sezoně zůstane na 620 korunách. Novinkou bude zavedení zvýhodněných rodinných skipasů. Investice do areálů činily přes 40 milionů korun. Na Černé hoře přibyly sjezdovky Hofmanky a Zalomená. ČTK to dnes řekla Zina Plchová ze společnosti Mega Plus, která areály od loňské zimy provozuje.
 • 27.09.2013
  ČTK

  Praha 27. září (ČTK) - Dva roky téměř nezávodil, čelil vážným zdravotním problémům, ale na olympijskou sezonu je český sjezdař Ondřej Bank podle všeho velmi dobře připraven. Po dlouhých letech jeho trénink nepřibrzdila zranění či nemoci, absolvoval kompletní letní přípravu a těší se na porovnání se světem při prvním závodu Světového poháru, kterým bude přesně za měsíc tradiční obří slalom na ledovci v rakouském Söldenu.
 • obrázek
  25.09.2013
  ČTK

  Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) 25. září (ČTK) - Lyžování v největším českém středisku Špindlerův Mlýn v Krkonoších letos podraží přibližně o sedm procent. Jednodenní skipas pro dospělého v hlavní sezoně zdraží o 7,1 procenta na 750 korun z loňských 700 korun. Novinkou je zavedení zvláštního ceníku pro vánoční a novoroční svátky, kdy jednodenní skipas vyjde dospělého na 850 korun. ČTK o nových cenách dnes informovala společnost Melida, která má areál od loňského listopadu v nájmu a provozování. Ceny skipasů ve Špindlerově Mlýne jsou tradičně nejvyšší v ČR.
 • 23.09.2013
  ČTK

  Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) 23. září (ČTK) - Společnost Melida, která je od loňské zimy nájemcem a provozovatelem největšího českého lyžařského střediska Špindlerův Mlýn, dala letos do zlepšení služeb v areálu a rozšíření sjezdovek 110 milionů korun. V ceníku firma počítá se dvěma novými typy jízdenek, takzvaným rodičovským a vratným skipasem. Ceník skipasů hodlá zveřejnit v následujících týdnech. ČTK o tom dnes informovala společnost Melida.
 • 07.09.2013
  ČTK

  Svitavy zatím neprodají svou část lyžařského areálu v Čenkovicích
 • 28.08.2013
  ČTK

  Jeřmanice (Liberecko) 28. srpna (ČTK) - Nový rekreační areál Obří sud Javorník u Liberce přijde zřejmě kvůli chybám o čtvrtinu evropských dotací. Ještě před pár měsíci přitom firmě hrozilo to, že bude muset vrátit celých více než 116 milionů korun, které na výstavbu střediska z Regionálního operačního programu NUTS Severovýchod (ROP) získala. Úřady trest zmírnily, uvedla dnes liberecká příloha Mladé fronty Dnes (MfD).
 • 05.08.2013
  ČTK

  Ve skiareálu Zadní Telnice se staví sedačková lanovka
 • 26.07.2013
  ČTK

  Stavba nové lanovky z Pece na Sněžku běží naplno

Reklama

články

ski
atlas

Puy Saint Vincent se nachází asi 30 km od Brianconu v sousedství oblasti Serre Chevalier. Okolní skalní masívy v národním parku Ecrins dosahující nadmořské výšky až 4100 ...
Lyžování ve výškách: 1400 - 2750 m.n.m
Délka sjezdovek: 75 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
8 %37 %45 %17 %