Reklama

Bývalou sjezdařskou hvězdu Accolu si spletli se zlodějem lyží

ČTK/www.sportovninoviny.cz
Ischgl (Rakousko) 4. února (ČTK) - Bývalého vítěze Světového poháru ve sjezdovém lyžování Švýcara Paula Accolu zatkli policisté v rakouském zimním středisku Ischgl, protože se domnívali, že jde o zloděje lyží.

reklama

Související

Související pohoří: 
Související střediska: 
Trojnásobný medailista z mistrovství světa a majitel bronzu z olympijských her v Calgary absolvoval v Ischglu charitativní exhibiční závod s jinou bývalou hvězdou Markem Girardellim a dalšími. Když první jízdu těsně o pět setin prohrál, šel si podle listu Blick vyměnit lyže. Poté, co došel k autu, v němž měl osm párů drahých závodních lyží, zadržela ho policie kvůli podezření, že je ukradl.

Accola u sebe neměl doklady, a tak putoval na stanici. Tam ho jeden z policistů poznal a vítěz Světového poháru z roku 1992 byl propuštěn. Třiačtyřicetiletý lyžař, jenž startoval na pěti olympiádách, ukončil kariéru před šesti lety.

Zdroj: ČTK/www.sportovni noviny.cz

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

devět - nula = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Stubaier Gletscher leží na konci stejnojmenného údolí 40 km jižně od Innsbrucku a je vůbec nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku - v zimě tu najdete až 108 km tra...
Lyžování ve výškách: 1721 - 3210 m.n.m
Délka sjezdovek: 108 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %43 %36 %21 %