Reklama

obrázek

Davos Klosters: zábava na sněhu se spoustou slunce!

Davos Klosters Bergbahnen A.G.
Jarní lyžování je opravdový požitek. Spousta slunce, příjemné teploty a stále se prodlužující dny – to vše je typické pro tuto nepříjemnější část zimní sezóny. Lanovky a vleky v oblasti Davos Klosters jsou v provozu až do konce dubna, garantují tak dostatek času na lyžování a umožní vám strávit mnoho hodin sluněním na terasách u lyžařských restaurací.

reklama

Související

Davos Klosters Mountains – zimní sporty v té nejlepší podobě

S více jak 300 km a 85 sjezdovkami patří Davos Klosters Mountains k největším lyžařským oblastem v Alpách. Lyžaři, příznivci carvingu, snowboardisté, vyznavači freestyle nebo freeride – zkrátka a dobře všichni fanoušci zimních sportů - si zde přijdou na své, nabídneme jim ty nejhezčí a nejzábavnější zimní zážitky.
Kromě zábavy na sjezdovkách je jarní období zvláště vhodné pro to, abyste si užili slunce na některé z mnoha teras u našich lyžařských restaurací, abyste potěšili svoje chuťové buňky některou z místních specialit nebo abyste si prostě odpočinuli a nabrali síly.
Klikněte pro zvětšení

Jarní nabídka od CHF 140.-


Příjemné jarní slunce za tající ceny!
Užijte si jarní slunce v Davosu s naší zvláštní jarní nabídkou. Té určitě neodoláte. Vyberte si jeden z našich Top hotelů Davoserhof***, Ochsen 2***, Strela***, Crystal*** nebo standardní hotel Ochsen** a využijte nabídky v cenách od CHF 140.- za dva noclehy vč. snídaně a 2denního skipasu.

Rezervujte si vaši zimní dovolenou ještě dnes na www.mountainhotels.ch nebo v našem call-centru +41 (0)81 417 67 77.

Terasy ke slunění s nádherným výhledem

V lyžařské oblasti Davos Klosters Mountains na vás čekají nezapomenutelné zážitky v našich lyžařských restauracích! Zde je přehled těch nejlepších a nejútulnějších restaurací a teras ke slunění:

Jatzhütte - Jakobshorn
Jatzhütte je v Davosu skutečným symbolem a asi „nejbláznivější“ lyžařskou chatou v areálu Jakobshorn. Pro odvážné jsou k dispozici dvě venkovní vyhřívané vířivky – a navíc stovka lehátek pro relaxaci na slunci. Ale bude dobře postaráno i o vaše chutě. Místní restaurace je tajným tipem pro gurmány, ostatní restaurace trumfne jednou z následujících dobrot: regionální speciality, každý den nová nabídka menu připravovaných na obří pánvi, křehké saláty, speciality z grilu, horké polévky, jídla připravovaná ve Wok pánvi, domácí čokoládové dorty, jablkový závin a mnoho dalšího. A samozřejmě nesmíme zapomenout na nejznámější nápoj Jatzhütte – legendární „Kaffi Sex“!

Chalet Güggel - Jakobshorn
Jen několik metrů od areálu Jakobshorn leží restaurace Chalet Güggel s terasou chráněnou proti větru a s obsluhou až k lehátkům. Chalet vyniká zejména vybranou kuchyní, pozornou obsluhou a dobrým vínem. Každý den naleznete v nabídce něco nového: jídla připravená na pánvi nebo křupavé, zlatohnědé a dobře okořeněné 'Güggeli' nebo přímo na místě připravovanou pizzu z pece na dřevo.

Fondue-Stübli Schifer - Parsenn
Také sníte o dnu stráveném vykrajováním obloučků ve sněhu a zakončeném typickým švýcarským fondue, které si užijete s přáteli? Pak nesmíte tuto zimu vynechat návštěvu v nově otevřené restauraci Fondue-Stübli. Budou vás zde očekávat rustikální pokrmy ze sýrů a regionální speciality v autentickém prostředí nově přestavěného sálu. Venkovní prostory restaurace pak můžete využít ke slunění. Navštivte Fondue-Stübli v areálu Parsenn přímo nad dolní stanici kabinky Schiferbahn.

Spina – Rinerhorn
Zapomeňte na běžné dny a ponořte se do malého gurmánského světa. Náš mladý tým vás a vaše přátele bude rozmazlovat stále se měnící nabídkou místních pokrmů. Z kvalitních surovin pro vás připravujeme opravdové kulinářské zážitky. Celý den si můžete objednat rafinované pokrmy z těstovin, poctivé polévky a šťavnaté ovocné koláče. Jakmile slunce zajde za hory, tak se restaurace Spina změní v malý gurmánský ráj. Za svitu svíček vám nabídneme 4chodové Menu. Garantujeme vám, že návštěvu v restauraci Spina bude doprovázet mnoho vašich obdivných komentářů k našim jídlům.

Klikněte pro zvětšení

Provozní doba v zimní sezóně 2012/2013

Jakobshorn16. listopadu 2012 - 14. dubna 2013
Parsenn Davos Jakobshorn23. listopadu 2012 - 21. dubna 2013
Parsenn Klosters Jakobshorn30. listopadu 2012 - 14. dubna 2013
Madrisa Jakobshorn21. prosince 2012 - 01. dubna 2013
Pischa Jakobshorn21. prosince 2012 - 01. dubna 2013
Rinerhorn 21. prosince 2012 - 01. dubna 2013

Facts & Figures

• Nadmořská výška: 1500 až 2844 m.n.m.
• Sezóna: od 16. listopadu 2012 do 21. dubna 2013
• Sjezdové tratě: přes 300 km (modré: 23.75%, červené: 42.62%, černé: 19.21%, ve volném terénu/žluté: 14.4%)
• Přepravní zařízení: 49 lanovek a vleků
• Další zimní aktivity: 3 sáňkařské dráhy o celkové délce 22 km, zimní upravované cesty pro pěší 127 km, běžecké stopy – klasika 77 km, bruslení 46 km
• Večerní lyžování Parsenn: každý pátek až do poloviny března, od 19 do 22 hodin.
• Večerní sáňkování Rinerhorn: každou středu a pátek až do poloviny března, od 19 do 23 hodin
• Užitečné odkazy: www.davosklosters.ch, www.mountainhotels.ch

Přejeme vám již nyní na sníh bohatou zimní sezónu a těšíme se na vaši návštěvu v našich hotelech Mountain Hotels a v lyžařské oblasti Davos Klosters Mountains.
Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

tři * ? = dvanáct
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Warth Schrocken je menší lyžařskou oblastí ležící cca. 10 km severně od známějšího střediska St. Anton. Ovšem nemusí se za nic stydět. Pyšní se tím, že patří v Rakousku m...
Lyžování ve výškách: 1500 - 2050 m.n.m
Délka sjezdovek: 24 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %46 %33 %21 %