Reklama

obrázek

Davos Klosters: zábava na sněhu se spoustou slunce!

Davos Klosters Bergbahnen A.G.
Jarní lyžování je opravdový požitek. Spousta slunce, příjemné teploty a stále se prodlužující dny – to vše je typické pro tuto nepříjemnější část zimní sezóny. Lanovky a vleky v oblasti Davos Klosters jsou v provozu až do konce dubna, garantují tak dostatek času na lyžování a umožní vám strávit mnoho hodin sluněním na terasách u lyžařských restaurací.

reklama

Související

Davos Klosters Mountains – zimní sporty v té nejlepší podobě

S více jak 300 km a 85 sjezdovkami patří Davos Klosters Mountains k největším lyžařským oblastem v Alpách. Lyžaři, příznivci carvingu, snowboardisté, vyznavači freestyle nebo freeride – zkrátka a dobře všichni fanoušci zimních sportů - si zde přijdou na své, nabídneme jim ty nejhezčí a nejzábavnější zimní zážitky.
Kromě zábavy na sjezdovkách je jarní období zvláště vhodné pro to, abyste si užili slunce na některé z mnoha teras u našich lyžařských restaurací, abyste potěšili svoje chuťové buňky některou z místních specialit nebo abyste si prostě odpočinuli a nabrali síly.
Klikněte pro zvětšení

Jarní nabídka od CHF 140.-


Příjemné jarní slunce za tající ceny!
Užijte si jarní slunce v Davosu s naší zvláštní jarní nabídkou. Té určitě neodoláte. Vyberte si jeden z našich Top hotelů Davoserhof***, Ochsen 2***, Strela***, Crystal*** nebo standardní hotel Ochsen** a využijte nabídky v cenách od CHF 140.- za dva noclehy vč. snídaně a 2denního skipasu.

Rezervujte si vaši zimní dovolenou ještě dnes na www.mountainhotels.ch nebo v našem call-centru +41 (0)81 417 67 77.

Terasy ke slunění s nádherným výhledem

V lyžařské oblasti Davos Klosters Mountains na vás čekají nezapomenutelné zážitky v našich lyžařských restauracích! Zde je přehled těch nejlepších a nejútulnějších restaurací a teras ke slunění:

Jatzhütte - Jakobshorn
Jatzhütte je v Davosu skutečným symbolem a asi „nejbláznivější“ lyžařskou chatou v areálu Jakobshorn. Pro odvážné jsou k dispozici dvě venkovní vyhřívané vířivky – a navíc stovka lehátek pro relaxaci na slunci. Ale bude dobře postaráno i o vaše chutě. Místní restaurace je tajným tipem pro gurmány, ostatní restaurace trumfne jednou z následujících dobrot: regionální speciality, každý den nová nabídka menu připravovaných na obří pánvi, křehké saláty, speciality z grilu, horké polévky, jídla připravovaná ve Wok pánvi, domácí čokoládové dorty, jablkový závin a mnoho dalšího. A samozřejmě nesmíme zapomenout na nejznámější nápoj Jatzhütte – legendární „Kaffi Sex“!

Chalet Güggel - Jakobshorn
Jen několik metrů od areálu Jakobshorn leží restaurace Chalet Güggel s terasou chráněnou proti větru a s obsluhou až k lehátkům. Chalet vyniká zejména vybranou kuchyní, pozornou obsluhou a dobrým vínem. Každý den naleznete v nabídce něco nového: jídla připravená na pánvi nebo křupavé, zlatohnědé a dobře okořeněné 'Güggeli' nebo přímo na místě připravovanou pizzu z pece na dřevo.

Fondue-Stübli Schifer - Parsenn
Také sníte o dnu stráveném vykrajováním obloučků ve sněhu a zakončeném typickým švýcarským fondue, které si užijete s přáteli? Pak nesmíte tuto zimu vynechat návštěvu v nově otevřené restauraci Fondue-Stübli. Budou vás zde očekávat rustikální pokrmy ze sýrů a regionální speciality v autentickém prostředí nově přestavěného sálu. Venkovní prostory restaurace pak můžete využít ke slunění. Navštivte Fondue-Stübli v areálu Parsenn přímo nad dolní stanici kabinky Schiferbahn.

Spina – Rinerhorn
Zapomeňte na běžné dny a ponořte se do malého gurmánského světa. Náš mladý tým vás a vaše přátele bude rozmazlovat stále se měnící nabídkou místních pokrmů. Z kvalitních surovin pro vás připravujeme opravdové kulinářské zážitky. Celý den si můžete objednat rafinované pokrmy z těstovin, poctivé polévky a šťavnaté ovocné koláče. Jakmile slunce zajde za hory, tak se restaurace Spina změní v malý gurmánský ráj. Za svitu svíček vám nabídneme 4chodové Menu. Garantujeme vám, že návštěvu v restauraci Spina bude doprovázet mnoho vašich obdivných komentářů k našim jídlům.

Klikněte pro zvětšení

Provozní doba v zimní sezóně 2012/2013

Jakobshorn16. listopadu 2012 - 14. dubna 2013
Parsenn Davos Jakobshorn23. listopadu 2012 - 21. dubna 2013
Parsenn Klosters Jakobshorn30. listopadu 2012 - 14. dubna 2013
Madrisa Jakobshorn21. prosince 2012 - 01. dubna 2013
Pischa Jakobshorn21. prosince 2012 - 01. dubna 2013
Rinerhorn 21. prosince 2012 - 01. dubna 2013

Facts & Figures

• Nadmořská výška: 1500 až 2844 m.n.m.
• Sezóna: od 16. listopadu 2012 do 21. dubna 2013
• Sjezdové tratě: přes 300 km (modré: 23.75%, červené: 42.62%, černé: 19.21%, ve volném terénu/žluté: 14.4%)
• Přepravní zařízení: 49 lanovek a vleků
• Další zimní aktivity: 3 sáňkařské dráhy o celkové délce 22 km, zimní upravované cesty pro pěší 127 km, běžecké stopy – klasika 77 km, bruslení 46 km
• Večerní lyžování Parsenn: každý pátek až do poloviny března, od 19 do 22 hodin.
• Večerní sáňkování Rinerhorn: každou středu a pátek až do poloviny března, od 19 do 23 hodin
• Užitečné odkazy: www.davosklosters.ch, www.mountainhotels.ch

Přejeme vám již nyní na sníh bohatou zimní sezónu a těšíme se na vaši návštěvu v našich hotelech Mountain Hotels a v lyžařské oblasti Davos Klosters Mountains.
Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

čtyři - dva = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Chamonix je jedním z mála středisek ve Francii, které je zároveň i menším městečkem s "celoročním provozem". Z čistě "lyžařského" pohledu má sice Chamonix jakožto pořadat...
Lyžování ve výškách: 1030 - 2525 m.n.m
Délka sjezdovek: 57 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
7 %25 %37 %39 %