Reklama

obrázek

Hintertux - nová lyžařská sezóna naplno startuje

TVB Tux
O víkendu 4.- 6. října otevírá své brány Hotzone.tv Park. Další víkend následuje tradiční Pow(d)er Weekend. Tím ovšem seznam akcí na oblíbeném ledovci nekončí.

reklama

Související

Související pohoří: 

Snow park opening

Sezóna naplno začíná v jednom z nejoblíbenějších evropských snowparků. Cíl je jasný - po letní pauze zase vyrazit a naplno to rozjet do nové sezóny.
Během celého víkendu je v rámci lyžařské areálu spousta míst, kam vyrazit: Betterpark přímo na ledovci Hintertux, Test Area and Special Obstacle u stanice Fernerhaus, program v Tux Center i přímo na parkovišti u dolní stanice na ledovec a konečně párty v Hohenhaus Tenne.
Kompletní program celého víkendu.

Pow(d)er Weekend

Klikněte pro zvětšení
Víkendová akce 12. 13. října pod patronátem pivovaru Erdinger a týmu rádia Antenne Bayern. Začíná se v sobotu od 10 hodin u chaty Fernerhaus, kde proběhne Erdinger Weißbierparty. to samo proběhne i u stanice Sommerbergalm. V neděli pak následuje snídaně Weißwurstfrühstück na terase Fernerhausu.
Více info.

SKI WORLD CUP OPENING 2013 TELEMARK

Klikněte pro zvětšení
Ledovec Hintertux bude poprvé dějištěm závodů světového poháru v telemarku od 28. listopadu do 1. prosince. Závodů se zúčastní 120 borců ze 14 zemí. Na pořadu budou různé disciplíny - sjezd, ale i skok a další.
Program závodního víkendu.


Tímto ovšem akce na ledovci nekončí. Kompletní seznam všech hlavních událostí zimní sezóny 2013/2014 naleznete zde.
Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

tři + osm = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Val Thorens je zřejmě nejznámější středisko v oblasti Tří údolí, možná vůbec nejznámější francouzské středisko vůbec. "Val To" se pyšní i dalšími nejrůznějšími "nej" - ne...
Lyžování ve výškách: 1300 - 3230 m.n.m
Délka sjezdovek: 140 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
5 %56 %41 %8 %