Reklama

04.04.2017
obrázek

Nejlepší party v Alpách na konci sezóny

www.zimni-alpy.cz
Nejen lyžování a snowboarding, ale i parádní party plné hudby a zábavy - to vše si užijete na konci sezóny v Alpách.

reklama

Alpy, to v zimě není jen lyžování, ale po dni plném pobytu na čerstvém vzduchu si řada lidí ráda vyrazí do společnosti užít si další zážitky.

Přinášíme Vám pár tipů pro party, kterých se ještě stihnete na konci sezóny zúčastnitSnowbombing ve středisku Mayrhofen v rakouských Alpách se koná od 3.4. do 8.4.2017. Jedná se o týden plný hudby za účasti mezinárodních DJ.

Klikněte pro zvětšení
Středisko Crans Montana ve švýcarských Alpách připravilo akci Caprices Festival, která se koná od 6.4. do 9.4.2017. Čtyřdenní festival oslavuje na třech pódiích elektronickou hudbu z celého světa.

Klikněte pro zvětšení
Ischgl v rakouských Alpách připravilo na 30.4. koncert Top of Mountain. Koncert se koná v nadmořské výšce 2300 m. V minulosti se na této akci představily hvězdy jako Elton John, Robbie Williams, Rihanna, James Blunt a mnoho dalších.

Klikněte pro zvětšení
Kaunertal v rakouských Alpách připravil na termín 29.4. až 5.5.2017 akci Spring Break, neboli jarní přestávka. Kaunertal stahuje na konci zimní sezóny všechny příznivce lyžování a snowboardingu do střediska, aby si zde kromě pobytu na sněhu užili i spoustu party a oslav ve večerních hodinách.

Dále je zde možné testovat nové modely lyží a snowboardů.

Klikněte pro zvětšení
www.telegraph.co.uk


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

dva * pět = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Oblast Aletsch se nachází nad údolím Rhony poblíž městečka Brig v jižním Švýcarsku. Kromě několika lyžařských areálů je známá hlavně díky největšímu a nejdelšímu ledovci ...
Lyžování ve výškách: 1050 - 3100 m.n.m
Délka sjezdovek: 228 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %30 %50 %23 %