Reklama

23.02.2018
obrázek

Největší vysokohorské fitness centrum v oblasti Livigno

www.zimni-alpy.cz
Trenink ve vysoké nadmořské výšce Livigna velice prospívá tělu a tím se stalo velice oblíbeným pro tréninky sportovních týmů.

reklama

Alta Valtellina v Livignu nabízí největší fitness centrum na čerstvém vzduchu v Alpách.

Klikněte pro zvětšení
Trénink je komplexní proces, který zahrnuje mnoho aktivit. Bylo zjištěno, že vysokohorský trénink je velmi důležitý pro zlepšení sportovní výkonnosti. Trénink ve vysoké nadmořské výšce v Livignu nepatří mezi zakázané dopingové metody. Trénink v Alta Valtellina má vliv na přesun kyslíku v těle a přizpůsobení se na nadmořskou výšku zvyšuje koncentraci a preciznost sportovního výkonu.

Vysokohorský trénink v Livignu má vliv nejen na tělo, ale rovněž i na duševní rovinu: závodníci si zde mohou vyzkoušet různé tratě s rozličnými úrovněmi obtížnosti v suchém a chladném klimatu a to vše v klidné přírodě.

Klikněte pro zvětšení
Alta Valtellina v Livignu nabízí vysokohorský trénink pro řadu sportovních disciplín, u kterých je třeba zvyšovat výkonnost. Proto se v průběhu roku ve středisku Livigno vystřídá řada sportovních týmů, jako například cyklisté, kteří zde tráví celé léto. Livigno je rovněž cílem řady atletů, kteří zde mají tréninkové kempy.

Kromě fitness centra na čerstvém vzduchu nabízí Livigno rovněž i centrum Aquagranda Active You, kde se nachází posilovna vybavená speciálními přístroji a 25 m dlouhý plavecký bazén.

Klikněte pro zvětšení
Zdroj: www.livigno.eu


Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? + tři = osm
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Hauser Kaibling je se 2015 metry nejvyšší hora v okolí střediska Schladming a Hause Kaibling je zároveň jedním ze 4 vrcholů známé lyžařské houpačky. Kromě Hauser Kaibling...
Lyžování ve výškách: 752 - 2015 m.n.m
Délka sjezdovek: 37 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
5 %38 %49 %14 %