Reklama

obrázek

Semmering: Zau[:ber:]g White Down

www.zimni-alpy.cz
Počtvrté se 15. března 2014 ve středisku Semmering potkají na sjezdovce mountainbikeři a sjezdaři/snowboardisti.

reklama

Týmy, skládající se z jednoho MTB sjezdaře a jednoho lyžaře/snowboardisty, se utkají v napínavém závodě na noční osvětlené sjezdovce. Semmering přináší do Vídeňských Alp sportovní akci špičkové úrovně!

Klikněte pro zvětšení
Na sněhu to jde na horských kolech rychle, dohromady v týmu s lyžařem budou bojovat proti času na sjezdovce. Na dvou paralelně vytyčených tratích dojde každopádně k zajímavým scénám. Cílem je zvládnout trať co možná shodně, ale rovněž co nejrychleji.

4. konání akce Zau[:ber:]g White Down je jistě jedinečně provedenou soutěží. Budou zde vyznačeny dvě paralelní tratě. Jedna trať je pro sjezd na horských kolech, druhá pro lyžaře/snowboardisty. Oba týmoví partneři budou vypuštěni současně a snaží se co možná nejrychleji a současně zvládnout trať. Nejen skutečnost sjet na horském kole po sjezdovce je neuvěřitelný výkon, nýbrž rovněž sladění s týmovým partnerem na lyžích/snowboardu rozhodne na závěr souboj akce 4. Zau[:ber:]g White Down 2014.

Tato akce slibuje divákům úžasnou show s napínavými akcemi na lyžích/snowboardu i na kolech. Vstup ZDARMA!

Zdroj: www.zauberberg.at

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

čtyři * tři = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Středisko Orcieres-Merlette leží na jižním úbočí hory Le Drouvet 45 km od Gapu, na jižních hranicích národního parku Les Ecrins. Je obklopeno třítisicovými vrcholy, což m...
Lyžování ve výškách: 1850 - 2725 m.n.m
Délka sjezdovek: 100 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
8 %6 %83 %11 %