Reklama

16.12.2013
obrázek

Ski Juwel: Absolutní požitek z lyžování

www.zimni-alpy.cz
V tyrolském regionu Alpbachtal & Wildschönau zažijete lyžařské potěšení plné požitků a šarmu. Lyžařské oblasti jsou z Prahy dosažitelné snadno a rychle za přibližně 5 hodin.

reklama

V zimě 2012/13 se dvě lyžařské oblasti Wildschönau a Alpbachtal spojily v jedno z největších zimních středisek v Tyrolsku. S lyžařským klenotem Ski Juwel tak vznikla jedna z nejrozmanitějších lyžařských oblastí Kitzbühelských Alp, zaručující skvělé zimní zážitky pro začátečníky, rodiny i ostřílené lyžařské borce. Právě zde se nadšeně oddávají carvingu na širokých sjezdovkách, vyjíždějí stopy v hlubokém sněhu nebo pokoušejí štěstí v některém ze tří snowparků.

Klikněte pro zvětšení
Alpbachtal

Kromě centrálního střediska Alpbachu, proslaveného díky své architektuře dřevěných staveb jako nejkrásnější vesnice v Rakousku, očekává hosty v regionu osmero dalších neméně autentických vesniček a nádavkem Rattenberg, nejmenší historické město v celém Rakousku.
Půvabná zimní krajina však skýtá i mimo sjezdovky řadu příležitostí k aktivní zábavě. Díky výhodné kartě Alpbachtal Seenland Card, obsažené již v ceně pobytu, získává každý host možnost účastnit se bezplatně všemožných aktivit, například navštívit zážitkový vodní areál Wögler Wasserwelt, využít bezplatného hlídání dětí a několika dalších bezplatných bonusových služeb. Lyžařská oblast je snadno dosažitelná po dálnici Inntal-Autobahn výjezdem Kramsach.

Klikněte pro zvětšení
Wildschönau

Čtveřice malebných vesniček Niederau, Oberau, Thierbach a Auffach spolu s přátelskými hostiteli ztělesňují šarm tohoto horského údolí. Vzrušující i odpočinkové zimní aktivity spolu s bezplatnou výhodnou WildschönauCard nabízejí nezapomenutelné prázdninové zážitky – včetně túr s průvodcem kolem horských statků a návštěv muzeí.
Mimo sjezdovky je možné uvolnit se aktivním pohybem na zimních turistických cestách, sáňkařských drahách i běžkařských tratích. Alpský hostinec Schönangeralm na konci údolí je oblíbeným výletním cílem. Požitek z lyžování, nádherná příroda a solidní nabídka dovolených jsou na pořadu dne.

Klikněte pro zvětšení
NABÍDKY NA ZIMU 2013/2014:

Dny ve znamení lyžařského klenotu Alpbachtal více o nabídce se dozvíte zde
Wildschönau: Prázdninové dny lyžařských požitků více o nabídce se dozvíte zde

Klikněte pro zvětšení
Další informace:
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
www.skijuwel.com
Video

Alpbachtal
Tel.: +43/5337/21200
E-Mail: info@alpbachtal.at
www.alpbachtal.at/cs
Ubytování
Novinky

Wildschönau
Tel.: +43/5339/8255
E-Mail: info@wildschoenau.com
www.wildschoenau.com
Ubytování
Zimní sporty

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

tři + osm = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Mladé Buky jsou poměrně novým střediskem ležícím 5 km od Trutnova u hlavní silnice směrem na Pec pod Sněžkou. Lyžařské středisko se rozkládá v okolí obce na loukách pod Č...
Lyžování ve výškách: 470 - 580 m.n.m
Délka sjezdovek: 5 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %75 %25 %0 %