Reklama

16.12.2009
obrázek

Vyzkoušejte pravou chuť zimní dovolené, přijeďte do Trentina, perly Dolomit.

Trentino
Nezáleží na tom, zda do tohoto zimního ráje míříte za perfektním sněhem, dokonalými lyžařskými terény nebo překrásnými hotely. Zimní dovolená v Trentinu nabízí vše, co si od ideálně strávených dnů volna slibujete: široké sjezdovky, skvělou kuchyni a majestátní hory všude okolo. Prostě zima, jak má být!

reklama

Nadšení ze zimních sportů si užijete ve dvou rozsáhlých lyžařských oblastech pyšnících se téměř 700 km skvělých sjezdovek s okouzlující krajinou a moderními lanovkami. Dolomiti Superski a Skirama jsou dvě rozlehlé oblasti, které vám umožní lyžovat téměř ve všech skiareálech a údolích Trentina.

Klikněte pro zvětšení


Skipas Dolomiti Superski zahrnuje oblasti Val di Fassa, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza, a dovolí vám tak zalyžovat si ve 12 různých střediscích, která se vyznačují nezapomenutelnými přírodními krásami od Cermisu po Catinaccio a Marmoladu.

Každý den si můžete vybrat jiný kopec, přičemž všechny tratě jsou vždy perfektně upravené. Sníh na sjezdovkách zajišťuje na tři tisícovky sněžných děl. Pisty se rovněž chlubí 450 rychlými a pohodlnými lanovkami poslední generace. Návštěvníci mohou procestovat také slavné tratě, jako je Sellaronda a Trevalli.

Klikněte pro zvětšení


Skipas Skirama Dolomiti Adamello Brenta zahrnuje 8 různých lyžařských areálů v Trentinu: Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marilleva, Peio, Tonale, Folgaria a Lavarone, Andalo-Fai della Paganella a Monte Bondone.

Klikněte pro zvětšení


Zde stačí váš jediný skipas na proježdění 380 km pist rozprostírajících se do nadmořské výšky 3 000 m n. m. Zasněžovací systém garantuje, že sjezdovky, obsluhované 150 moderními a vysoce výkonnými lanovkami, budou vždy pokryté sněhem. Navíc v Tonale můžete lyžovat až do pozdního jara. To je opravdu jedinečná a úplně kompletní nabídka pro nejlepší zimní dovolenou vůbec.

Klikněte pro zvětšení


Více informací a atraktivní nabídky pro zimní dovolenou najdete na oficiálním webu regionu Trentino.

-PR-

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

dva * tři = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Zinal se nachází jižně od jihošvýcarského města Sierre, na samém konci údolí Val d´Anniviers pod čtvrtou nejvyšší horou Evropy - Weisshornem (4505 m). Spolu se sousedním ...
Lyžování ve výškách: 1600 - 2920 m.n.m
Délka sjezdovek: 70 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %14 %64 %21 %