Reklama

08.11.2013

10. listopadu testování nových lyží v Kaprunu

www.zimni-alpy.cz
10. listopadu se na Kitzsteinhornu ve středisku Kaprun dozvíte vše nové ohledně nových modelů lyží.

reklama

10. listopadu testování nových lyží v Kaprunu


Co je nového v sezóně 2013/2014? 10. listopadu se na Kitzsteinhornu ve středisku Kaprun dozvíte vše nové ohledně nových modelů lyží, můžete je vyzkoušet a navíc je připraven skvělý program. Lyžování může být čistou vášní. Ať už se jedná o čerstvý prašan, tvrdou sjezdovku nebo nové stopy, které si sami projedete v hlubokém sněhu – každý oblouk by měl být něčím zvláštní. V tom hraje samozřejmě správný materiál velkou roli.

Vedle mnoha nových modelů je zde letos na programu například tzv. ARC-technologie od Atomicu. Tato poprvé dovoluje lyžím současně se prohnout po celé jejich délce. To přináší úplně přirozený pocit z jízdy a tím více splynutí, vyšší trakci a dosud nedosažený pocit ze sjezdovky. Celá technologie umožňuje přirozenou jízdu, jak na sjezdovce, tak ve volném terénu.

Trochu jiný skiopening


V lázních Tauern Spa a v centru střediska Kaprun to bude přitom opravdu horké. Závěrečná party je považována za vrchol ski openingu.

Otestujte si 10. listopadu nejnovější modely lyží a snowboardů, helem a dalších. O uvolnění po důkladných testovacích jízdách je rovněž postaráno: v Piz Buin masážním drive-in se osobní fitness profíci postarají o doplnění nové energie – zdarma a přímo na sjezdovce. Na tento den je připraven i program netýkající se přímo lyžování.

Zdroj: www.salzburg.com

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

deset - devět = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Vesnička Les Diablerets leží pod průsmykem Col du Pillon, který je jazykovou hranicí oddělující germanofonní Gstaad od frankofonních areálů Les Diablerets/Villars/Gryon a...
Lyžování ve výškách: 1350 - 3000 m.n.m
Délka sjezdovek: 25 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %48 %12 %40 %