Reklama

Bauer vyhrál klasickou desítku Českého poháru na Mísečkách

ČTK/www.sportovninoviny.cz
Horní Mísečky (Trutnovsko) 21. prosince (ČTK) - Běžec na lyžích Lukáš Bauer vyhrál dnešní klasickou desítku Českého poháru - Slavic Cupu na Horních Mísečkách. V rámci přípravy na blížící se etapovou Tour de Ski porazil nejlepší český reprezentant o více než půl minuty Petra Nováka. Třetím dojel Ondřej Horyna.

reklama

Související

Související pohoří: 
Související střediska: 
V pětistupňovém mrazu Bauer od začátku vedl. Byl nejrychlejší na všech mezičasech a dálkového běžce Nováka porazil o 35,2 sekundy.

Bauer, který nebyl příliš spokojen se svým vstupem do Světového poháru, se po závodech v Kuusamu připravoval téměř tři týdny doma na Božím Daru a v Harrachově. "Stěžejní byly rychlé opakované tréninky, spíše s kratšími intenzivními úseky, od čehož si slibuji, že se lépe dostanu po startu do tempa," uvedl Bauer před Českým pohárem na svém webu. V Krkonoších testoval formu, generálkou na Tour de Ski pro něj bude za dva dny volná desítka Německého poháru ve Fichtelbergu.

Na Tour de Ski, která startuje 29. prosince v německém Oberhofu, by měli s Bauerem startovat uzdravený Martin Jakš, Jiří Magál, Aleš Razým a jediná žena Eva Vrabcová-Nývltová. "Po Mísečkách doplníme případně další jména," řekl trenér národního týmu Miroslav Petrásek. V sobotu se jedou závody bruslením.

Zdroj: ČTK/www.sportovni noviny.cz

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

? - dva = dva
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Tre Valli, neboli Tři údolí, svým názvem jistě připomene své známější francouzské jmenovce. Areál leží 45 km východně od Bolzana. Tre Valli sice sousedí se (světo)známými...
Lyžování ve výškách: 1190 - 2515 m.n.m
Délka sjezdovek: 73 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %55 %34 %11 %