Reklama

články
v rubrice Závody - sjezdové lyžování

 • 03.10.2013
  ČTK

  Park City (USA) 3. října (ČTK) - Americká lyžařská hvězda Lindsey Vonnová by oproti plánu mohla stihnout už úvodní závod Světového poháru, jímž je tradičně koncem října obří slalom v Söldenu. Osmadvacetiletá královna rychlostních disciplín se zotavuje po vážném zranění kolena z mistrovství světa a rehabilitace postupuje rychleji, než se původně předpokládalo.
 • 02.10.2013
  ČTK

  Brno 2. října (ČTK) - Nejlepší současná česká lyžařka Šárka Strachová se vrátila z vydařené čtyřtýdenní přípravy na sněhu v Chile. Na svazích v Jižní Americe vedle tréninků také závodila, a to i ve sjezdu, kterému se věnovala kvůli ambicím na případný olympijský úspěch nejen v oblíbeném slalomu, ale i v kombinaci.
 • 02.09.2013
  ČTK

  Portillo (Chile) 2. září (ČTK) - Americká sjezdařská hvězda Lindsey Vonnová se poprvé po sedmi měsících postavila na lyže. Čtyřnásobná vítězka Světového poháru v neděli absolvovala v Chile první trénink po únorovém zranění kolena.
 • 02.09.2013
  ČTK

  Vídeň 2. září (ČTK) - Bývalý slavný rakouský lyžař Hermann Maier se stal dvojnásobným otcem. Dlouholetá přítelkyně Carina čtyřnásobnému vítězi celkového hodnocení Světového poháru ve čtvrtek porodila dvě dcery.
 • obrázek
  24.07.2013
  ČTK

  Praha 24. července (ČTK) - Slalomářka Šárka Strachová se chystá poodhalit své soukromí i tréninkové metody, bolest i radost. Od června proto vzniká dokument s pracovním názvem Šárka 2014, jehož poslední věta bude napsána na olympiádě v Soči.
 • 11.06.2013
  ČTK

  Praha 11. června (ČTK) - Na tři vrcholné podniky se mohou těšit čeští fanoušci v nadcházející zimní olympijské sezoně. Tím hlavním bude až po hrách v Soči březnové mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově, předtím se běžci na lyžích představí při sprintech Světového poháru v Novém Městě na Moravě a tamtéž bude biatlonové mistrovství Evropy.
 • 10.06.2013
  ČTK

  Dubrovník (Chorvatsko) 10. června (ČTK) - V Kitzbühelu se od nadcházející sezony nebude při Světovém poháru ve sjezdovém lyžování závodit na slavném Hahnenkammu v klasické kombinaci. Rakouští pořadatelé se jako poslední z hostitelů elitního seriálu vzdali původní podoby závodu složeného ze sjezdu a dvoukolového slalomu a stejně jako v jiných střediscích se pojede takzvaná superkombinace tvořená super-G a jedním kolem slalomu.
 • 18.04.2013
  ČTK

  Praha 18. dubna (ČTK) - Sotva jí skončila zimní sezona, už byla lyžařka Šárka Strachová nucena přemýšlet o té další s vrcholem na olympijských hrách v Soči v příštím roce.
 • obrázek
  14.04.2013
  ČTK

  Praha 14. dubna (ČTK) - Nejlepší česká lyžařka Šárka Záhrobská se vdala. Bývalá mistryně světa ve slalomu a bronzová olympijská medailistka z Vancouveru se provdala za svého bývalého kondičního trenéra Antonína Stracha a do příští sezony vstoupí pod novým jménem Strachová.
 • 03.04.2013
  ČTK

  Vars (Francie) 3. dubna (ČTK) - Radek Čermák vylepšil vlastní český rekord v rychlostním lyžování na 237,697 km/h. Dvaatřicetiletý bývalý sjezdař a skikrosař překonal o sedm kilometrů v hodině své maximum z letošního ledna během závodů Speed Masters ve francouzském středisku Vars.

Reklama

články

ski
atlas

Hochkar je největším dolnorakouským lyžařským centrem, kde najdete 18 km sjezdovek různé obtížnosti. Na Hochkaru je k dispozici celkem 8 vleků a lanovek v nadmořské výšce...
Lyžování ve výškách: 1380 - 1808 m.n.m
Délka sjezdovek: 18 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %28 %56 %17 %