Reklama

19.09.2013

Skokan Matura letí v klipu na MS v Harrachově jako orel

ČTK
Praha 19. září (ČTK) - Ve zlatého orla se promění Jan Matura v klipu pro mistrovství světa v letech na lyžích, které bude v březnu v Harrachově. Nejlepší český skokan na lyžích uplynulé sezony a od středy i Král bílé stopy 2013 při natáčení strávil desítky minut na Barrandově a visel zavěšený s lyžemi a v kombinéze ve studiu.

reklama

Související

Související pohoří: 
Související střediska: 
"Natáčení byla dobrá zkušenost a bavilo mě to," řekl Matura po vyhlášení ankety o nejlepšího českého lyžaře, kterou vyhrál jako první skokan po 20 letech. Právě v rámci večera spot na šampionát poprvé viděl. "Myslím, že je povedený," usmál se.

V 23 vteřinách, během kterých je Matura v záběru, se ve zlaté kombinéze a helmě rozjede na nájezdu a odrazí k letu. Ve vzduchu se mu rozpadnou lyže, Matura však sebejistě roztáhne ruce, na kterých mu vyrostou orlí péra.

Maturu překvapilo, jak bylo natáčení na Barrandově obtížné. "Byl jsem přikšírovaný ve vzduchu, měl na sobě skokačky a pálily na mě lampy, což nebylo úplně příjemný. Ale bylo to zajímavé," řekl a nečekal ani, že krátký klip zabere tolik času.

Zároveň s představením spotu ve čtvrtek začal prodej vstupenek a permanentek na mistrovství světa v letech na lyžích s dvacetiprocentní slevou. Závody na mamutím můstku pod Čertovou horou se v Harrachově uskuteční od 13. do 16. března 2014.

Zdroj: ČTK
Skinet.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK , které si vyhrazují veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Komentáře k článku

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

Přidat nový komentář k článku

devět - šest = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

články

ski
atlas

Tato lyžařská oblast ležící nad Wallensee je největším areálem mezi Zurichem a Churem. Patří k regionu Heidiland, kde si kromě 140 km sjezdovek můžete užít i koupání v ne...
Lyžování ve výškách: 1220 - 2222 m.n.m
Délka sjezdovek: 65 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %15 %58 %26 %