Reklama

ubytování ve
středisku

Cortina d´Ampezzo (865 – 2932 m. n. m.)

Cortina d´Ampezzo - olympijské městečko z roku 1956 - leží na východě Dolomit v krásné kotlině uzavřené na každé světové straně třítisícovkou. Vysokohorská krajina spolu s prvotřídními lyžařskými terény a noblesní architekturou vytvářejí v Cortině d´Ampezzo velmi zvláštní, příjemnou atmosféru. Tuto atmosféru ostatně může zažít každý - stačí se podívat na bondovku "Jen pro tvé oči" s Rogerem Moorem z roku 1981.

Lyžuje se v několika areálech propojených skibusy, a to ve výškách až 3.000 m, což zaručuje kvalitní podmínky dlouho do jara. Navíc je Cortina d´Ampezzo vleky propojena přes Passo Falzarego se sousedními areály Alta Badia / Arabba, takže k dispozici je velice rozsáhlý lyžařský areál s více než 500 km sjezdovek.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Cortina d'Ampezzo 0,1 km
Livinallongo del col di lana 0,15 km
Misurina - Comune di Auronzo di Cadore0,2 km
San Vito di Cadore10 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Cortina d´Ampezzo

17.5.2014 | Hotel Menardi | Cortina d´Ampezzo

Hotel Menardi bych každému doporučila. Za sedm sezon v Italských střediscích jsme se nesetkali s lepším hotelem. Pokoje jsou zde velmi útulné a prostorné. Mají takový "rustikálně omšelý" půvab. Koupelnu jsme měli taktéž velkou a prostornou. Pokoj měl i balkon s pěkným výhledem na Cortinu. Polopenze byla naprosto fantastická. Snídaně bohaté na pečivo (tmavé, světlé, chléb, ciabatty), salámy, druhy mazání (máslo, sýr, paštika, džemy, nutella)a cereálií. Kávu nám nosil personál, nemají tu žádné automaty, kde se vždy tvoří fronta a káva z nich je břečka. Mohli jsme si poručit, co jsme chtěli (capuccino, laté, americano, espresso). Večeře byly vynikající. Od předkrmů, přes hlavní jídlo až k dezertům. Personál byl velmi milý a vstřícný. Cítili jsme se opravdu vítáni. Velmi příjemné je také místní lobby. Jedinou nevýhodou hotelu je větší vzdálenost k lyžařským střediskům. Na obě strany jsme jezdili autem.

31.1.2014 | Hotel Aquila | Cortina d´Ampezzo
Rodinný tříhvězdičkový hotel Aquila se nachází v centru střediska Cortina d'Ampezzo, jen cca 600 m od lyžařského střediska. Na zastávku skibusu se dostanete po cca 150 m. K vybavení domu patří restaurace, bar, výtah, místnost s TV, inetrnetový koutek a menší wellness zařízení s krytým bazénem a posilovnou. Lyžárna a bezplatné parkoviště jsou také k dispozici. Parkoviště lze používat za poplatek. Vybavení a stravování Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy a bezpečnostní schránku. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. Dětská menu jsou na přání také možná.
31.1.2014 | Hotel Villa Argentina | Cortina d´Ampezzo
Tradiční tříhvězdičkový hotel Villa Argentina se nachází v části střediska zvané Pocol, přímo u lyžařského střediska. Do centra Cortina d'Ampezzo je to cca 4 km, skibus staví v bezprostřední blízkosti. Tradiční dům má k dispozici recepci, výtah, restauraci, bar, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), posilovnu (v ceně), lyžárnu a terasu. Wellness zařízení (v ceně) nabízí parní lázeň a saunu. Pro děti je k dispozici dětský koutek a miniklub (0-15 let, 08.00-16.00 hodin, v italštině a angličtině). Parkoviště je také zdarma, parkování v garáži je za poplatek.

Pokoje Útulné pokoje mají sprchu s WC, TV, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně) a balkon s výhledem do hor.

Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru, jednou týdně se podává tradiční večeře. Dětská menu jsou po předchozí domluvě možná. O Vánoce je v ceně vánoční menu a na Silvestra si pochutnáte na silvestrovské večeři (povinný poplatek, platí se na místě).
31.1.2014 | Hotel Menardi | Cortina d´Ampezzo
Útulný tříhvězdičkový hotel Menardi se nachází cca 1,2 km od centra Cortina d'Ampezzo a cca 400 m od lyžařského střediska. Bezplatný skibus staví naproti domu. Ubytování se skládá ze dvou budov, které jsou od sebe cca 30 m. K vybavení rustikálního ubytování patří mimo jiné recepce, výtah, restaurace, bar, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), w-lan (v ceně), čítárna, pokoj na hraní pro děti a zahrada. Wellness zařízení ve vedlejší budově (od 15.00 do 21.00 hodin) lze použít 1x týdně zdarma (jinak za poplatek). Nabízí vám saunu, parní lázeň a vodní masáž. Masáže si lze dopřát za poplatek. Bezplatné parkování a zpoplatněná garáž jsou také k dispozici, stejně jako lyžárna. Pokoje Pokoje se nacházejí v hlavní nebo ve vedlejší budově a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, w-lan (v ceně), fén na vlasy, bezpečnostní schránku, w-lan a u některých je i balkon. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech se salátem. Jednou týdně se podává typická večeře. Vánoční a silvestrovské menu je také již v ceně.