Reklama

ubytování ve
středisku

Dachstein West (900 – 2100 m. n. m.)

Dachstein West je lyžařská oblast ležící na severní straně masivu Dachsteinu 60 km jižně od Salzburku. Tvoří ji zejména 3 vleky propojené lokality - Gossau, Russbach a Annaberg. Dalšími středisky, která můžete navštívit v rámci jednoho skipasu, jsou Krippenstein a Abtenau. Hlavním lákadlem tohoto regionu je dobrá dopravní dostupnost z ČR a orientace na rodiny s dětmi.


reklama

Hotely, penzióny, apartmány Annaberg im Lammertal

Sporthotel Dachstein West

Hotel je 200 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 11 354 Kč

Komfortní prázdninový hotel s rodinnou atmosférou, skvělými cenami, jen 200 m od sjezdovky!

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Sporthotel Dachstein West

Umístění hotelu: Hotel se nachází v centru městečka Annaberg v rodinné lyžařské oblasti Dachstein West. Sedačková lanovka Kopfbergbahn je vzdálena jen 200 m od hotelu! Charakter hotelu: Komfortní hotýlek vhodný hlavně pro rodiny s dětmi jen pár metrů od sjezdovek. Pokoje: Dvoulůžkové, jednolůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a rodinné pokoje (2 oddělené místnosti, pro 4-5 osob). Celkem hotel disponuje 28 pokoji, z toho 18 pokojů s balkonem. Vybavení pokojů: Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivu, mají koupelnu se sprchou/WC, rádio, telefon, SAT-TV, internetové připojení WLAN zdarma, z velké části balkon.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatého bufetu, večeře výběr z menu, 3-chodové menu se salátovým bufetem. Možnost vegetariánské stravy.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní lyžařské sezóny 2015/2016.

Program

Relaxace: Malé wellness s finskou saunou, parní lázní a infračervenou kabinkou. Pro večerní program: Společenská místnost s TV, hotelový bar a restaurace, stolní fotbal, šipky a billiard za poplatek. Pro děti: Dětský koutek, dětské jídelní menu. Praktické: Parkoviště, lyžárna, internetové připojení WLAN zdarma, výtah. Hotel akceptuje kreditní karty MASTER a VISA. Hotel není zařízený pro tělesně postižené.

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
19. 3. 2016 - 26. 3. 20168PolopenzeVlastní11 354 Kč / DospělýRezervovat

Reklama