Reklama

ubytování ve
středisku

Flachau - Salzburger Sportwelt (950 – 2000 m. n. m.)

Flachau leží ve středu lyžařské oblasti Salzburger SportWelt, celá oblast se skládá z několika údolí - Radstadt + Flachau + Wagrain + Sankt Johann. Flachau je domovské středisko jednoho z nejlepších lyžařů - Hermana Maiera - a se nachází 60 km jižně od Salzburgu přímo na tauernské dálnici.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Flachau-
Flachau-Reitdorf-

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Flachau - Salzburger Sportwelt

31.1.2014 | Penziony Wagrain | Flachau - Salzburger Sportwelt
Příjemné penziony se nachází ve středisku Wagrain a Kleinarl. Jídelna na snídaně je k dispozici. Denně volný vstup do vodního světa "Wasserwelt Wagrain" (3 hodiny koupání denně, otevřeno 10.00-21.00 hodin). Pokoje Pokoje mají sprchu s WC. Stravování Vydatná snídaně s uzeninou a sýry je již zahrnuta v ceně zájezdu.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.
31.1.2014 | Berghotel Wagrainerhaus | Flachau - Salzburger Sportwelt
V roce 2005 postavený, komfortníBerghotel Wagrainerhaus se nacházív nadmořskévýšce 1 750 m uprostřed lyžařského střediska. Lanovka se nacházíu domu a dostanete se s nído centra střediska Wagrain během cca 20 minut. K vybavenípatřírecepce, místnost s TV, světnička, internetovýkoutek, výtah, jídelna na snídaně, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada pro hosty a wellness zařízení(otevřeno 16.00-18.00 hodin,částečněza poplatek) se saunou, parnílázní, vířivkou podširákem, soláriem a masážemi. Bezplatnéparkovánínajdete u parkoviště"Wasserwelt".Vybavenía stravováníProstornépokoje majíkoupelnu nebo sprchu s WC, satelitníTV, radio, telefon, připojenína internet, w-lan (za poplatek), fén na vlasy,župan, bezpečnostníschránku a balkon nebo terasu. V cenězahrnutápolopenze se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večerního menu očtyřech chodech s možnostívýběru a se salátem. Vegetariánskáa dětskámenu jsou po předchozídomluvěmožná.
31.1.2014 | Aparmtány Wagrain | Flachau - Salzburger Sportwelt
Útulné apartmány se nacházejí ve středisku Wagrain a Kleinarl. V ceně zájezdu je denní vstup do aquaparku "Wasserwelt Amadé" ve Wagrain (3 hodiny denně, otevírací doba 10.00 - 21.00 hodin). Vybavení a stravování Byty mají obývací místnost na spaní, kuchyňský kout, sedací a jídelní kout a oddělenou ložnici, sprchu s WC a TV. Bez stravování.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Bližší informace o přidělenému ubytování obdržíte zpravidla v turistické kanceláři na místě.
31.1.2014 | Hotel Flachauerhof | Flachau - Salzburger Sportwelt
Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Flachauerhof se nachází hned v centru střediska Flachau. Lyžařské středisko je ve vzdálenosti jen cca 300 m a skibus staví hned přede dveřmi. Hotel má k dispozici salónek s recepcí, jídelní sál, vyhřívanou lyžárnu a parkoviště. Saunu a parní lázeň lze ve wellness zařízení použít zdarma, za poplatek jsou k dispozici vířivka, solárium a masáže. Vybavení a stravování Komfortní pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, TV, telefonem, radiem a fénem na vlasy. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech s možností vlastního výběru a se salátem. Jeden- až dvakrát týdně se pořádají tematické večery a jednou týdně se podává večeře á la carte ve "Flachauer Gutshof". Vánoční a silvestrovské menu jsou rovněž již zahrnuty v ceně. O Silvestra se navíc podává odpolední a noční svačinka, hraje živá hudba a stolní nápoje jsou rovněž v ceně, včetně šampaňského (15.00-06.00 hodin).
31.1.2014 | Landhaus Emmy | Flachau - Salzburger Sportwelt
Tříhvězdičkový Landhaus Emmy najdete jen několik minut pěší chůzí od centra střediska Flachau. Lyžařský vlek a sjezd se nacházejí hned před hotelem, skibus jezdící k přilehlým lyžařským areálům staví v bezprostřední blízkosti. Dům je vedlejší budova hotelu Reslwirt (vzdálenost cca 20 m), ve kterém najdete veškeré zařízení, jako třeba příjemnou vstupní halu s recepcí, výtah, hotelový bar, příjemné světničky, restauraci se zimní zahradou, restauraci à la carte a vinárnu. navíc zde najdete dětský pokoj na hraní, dětské kino, jendo týdně se pořádá karling se svařákem a zábavný den na lyžích a šéfkou domu. Wellness zařízení (denní vstup v ceně) nabízí parní lázeň, finskou saunu, bylinnou saunu, Kneippovo jezírko a relaxační místnost s vodními lehátky. Za poplatek si lze dopřát masáže, návštěvu solária nebo kosmetické aplikace. Bezplatné parkoviště je v ceně. Vybavení a stravování Pěkně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV s integrovaným rádiem, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku a balkon. V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů s bio koutkem.
31.1.2014 | Hotel Reslwirt | Flachau - Salzburger Sportwelt
Rodinný čtyřhvězdičkový tradiční hotel Reslwirt se nachází v centrální poloze ve vzdálenosti cca 250 m od lanovky a cca 50 m od zastávky skibusu. Běžecká trat‘ je cca 230 m od domu. Hotel disponuje moderní vstupní halou s recepcí, výtahem, salónkem, restaurací à la carta se zimní zahradou, hotelovým barem, útulnou světničkou, borovicivou světničkou, vinným sklepem s domácí sbírkou vína, internetovým koutkem, dětským pokojem na hraní, dětským kinem a lyžárnou. Denní použití wellness zařízení s finskou saunou, bylinnou saunou, parní lázní, Kneippovo jezírkem a relaxační místností s vodními lůžky je již zahrnuto v ceně. Masáže, solárium a kosmetické aplikace si lze dopřát za poplatek. Bezplatné parkoviště je zde také, dle dispozice a po předchozí domluvě.

Vybavení a stravování
Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV s integrovaným rádiem, telefonem, internetovým připojením (za poplatek), fénem na vlasy, bezpečností schránkou a u některých je i balkon. Polopenze je již zahrnuta v ceně. Tato se skládá ze snídaně formou švédských stolů s bio koutkem a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru a se salátem. Denně se mezi 15.30 a 17.00 hodinou podává lyžařská svačinka s výběrem slanných a sladkých zákusků. 1x týdně se podává slavnostní večeře, selský a tematický bufet. Kromě toho se podává speciální vánoční menu.
31.1.2014 | Hotel Forellenhof | Flachau - Salzburger Sportwelt
Komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Forellenhof se nachází v klidné poloze na malé výšině, přímo naproti závodní sjezdovce ve Flachau. Do centra střediska se dostanete po cca 200 m, zastávka skibusu je přímo před domem. Nejbližší lyžařské vleky a vstup na trasu pro běžkaře najdete jen po cca 300 m. Rodinný hotel nabízí vstupní prostor s recepcí a salónek se společenskou místností, výtah, útulnou společenskou místnost, restauraci, hotelový bar, w-lan (zdarma) a velký pokoj na hraní pro děti. Dále je k dispozici posilovna a velkorysé wellness zařízení (v ceně) s krytým bazénem, vířivkou, saunou, relaxační místností, Kneippovo jezírkem, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, čajovým barem a pramenitou vodou. Solárium, aromatická jeskyňka a masáže jsou za poplatek. Kulečník, stolní tenis a fotbálek jsou také k dispozici (částečně za poplatek). Bezplatné parkoviště je zde také (dle dispozice).

Pokoje
Útulné pokoje v alpském stylu mají sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, telefon, w-lan (zdarma) a fén na vlasy, stejně jako balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně s vitálním koutkem a šampaňským, sladké a pikantní svačinky (od 15.00 hodin) a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. Dvakrát do týdne se pořádají večery se specialitkami, jako například selský bufet nebo fondue. Vánoční silvestrovská večeře a oslava se svařákem, pečivem a s rodinou domu je také již v ceně. Stejně tak i silvestrovské menu se šampaňským a vínem (jedna láhev na pokoj), půlnoční svačinkou, živou hudbou a ohňostrojem.
31.1.2014 | Apartmánový dům Amadeus | Flachau - Salzburger Sportwelt
Útulný apartmánový dům Amadeus se nachází 500 m od centra a cca 900 m od lyžařských vleků a lyžařského střediskaSki amadé. Zastávka skibusu se nachází u domu. Vstup na trasu pro běžkaře najdete jen po cca 100 m, možnosti nákupu po cca 50 m. Součástí rodinného ubytování je společenská místnost, w-lan (v ceně), lyžárna a sauna (třikrát týdně zdarma). Tradiční sklepní světnička je k dispozici zdarma. Bezplatné parkoviště zde najdete také. Hosté obdrží denně 2 hodiny volný vstup do cca 600 m vzdáleného aquaparku "Wasserwelt Amadé" ve středisku Wagrain (otevřeno od 10.00 - 21.00 hodin).

Vybavení a stravování
Příjemně vybavené apartmány disponují koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, w-lanem a některé i balkonem nebo terasou, stejně jako kompletně vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, toustovačem, kávovarem, rychlovarnou konvicí a sporákem. Bez stravování, na místě však lze přiobjednat servis čerstvého pečiva (za poplatek).
31.1.2014 | Hotel Sieglhub | Flachau - Salzburger Sportwelt
Oblíbený a rodinný tříhvězdičkový Hotel Sieglhub se nachází v klidné části asi 1,5 km od centra. Skibus staví přímo před domem a nejbližší lanovka pro vstup do lyžařského střediska Flachau-Wagrain-St. Johann im Pongau se nachází ve vzdálenosti cca 150 m. Za dobrých sněhových podmínek je jednak možné sjet na lyžích až k hotelu, ale i vstoupit na běžeckou trať, která se nachází v bezprostřední blízkosti. Biologicky a zdravě zařízený hotel má k dispozici vstupní halu s recepcí, rustikální jídelní sál, restauraci s útulným domácím barem, dětský pokoj na hraní a lyžárnu. V idylickém wellness zařízeni vás očekává sauna a relaxační místnost (denně, 15.30-18.00 hodin), stejně jako solárium a parní lázeň (použití částečně za poplatek). Parkoviště je také k dispozici (zdarma). Navíc máte možnost za poplatek použít solárium a parní lázeň. Parkoviště a koutek na hraní pro děti jsou vám rovněž k dispozici.

Vybavení a stravování
Příjemné pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, telefonem, TV a bezpečnostní schránkou. Polopenze je již zahrnuta v ceně a skládá se z produktů vlastní selské výroby. Tato se skládá ze snídaně formou švédských stolů s bio koutkem, večeře o čtyřech chodech s možností vlastního výběru ze třech hlavních chodů a z předkrmů formou švédských stolů. 1x týdně se pořádá slavnostní večeře a sýrový bufet. Vánoční a silvestrovské menu je již zahrnuto v ceně.