Reklama

ubytování ve
středisku

Folgarida - Marilleva (900 – 2180 m. n. m.)

Marilleva - Folgarida jsou spojená střediska ležící poblíž slavnější Madonny di Campiglio v masívu Presanella, vzdušnou čarou 50 km západně od Bolzana. Díky kapacitě rozsáhlých ubytovacích komplexů postavených po francouzském vzoru oblast nabízí "lyžování přímo z postele" a přijatelnou cenu. Atraktivitu střediska zajišťuje kromě krásné přírody hlavně propojení s Madonnou di Campiglio a nově i s Pinzolem - všude tam můžete dojet bez sundání lyží - tím získáte přístup k celkem k 150 km tratí.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Trentino-Alto Adige-
Commezzadura TN-
Folgarida Dimaro-
Mezzana0,02 km
Dimaro3 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Folgarida - Marilleva

11.3.2015 | Hotel Sole Alto | Folgarida - Marilleva

Cestovali jsme s Českým Kormidlem a poměr zájezdu cena/ubytování/lyžování perfektní :)
V tomto hotelu jsme byli ubytováni 5.-8.3.2015. Byli jsme mile překvapeni,ačkoliv kdo by čekal stejnou úroveň tříhvězdičkového hotelu v Itálii a v Čechách,byl by zklamán. Čekali jsme ubytko spíše horší(jak bývá u levnějších lyžařských zájezdů do Itálie zvykem)a tak jsme byli mile překvapeni.Pokoj byl s úžasným výhledem na hory, čistý a dostatečně vytopený. Dokonce i přes to,že jsme zde spali jen 2 noci, paní uklízečka nám ustlala a vysypala koš :). Pokoj byl prostorný, koupelnička malá,ale dostačující. Velikou nevýhodou jsou snad "papírové zdi",takže špunty do uší pro jistotu s sebou. Jídlo..no první den večeře výborná, druhý den stála za prd,ale jíst se to dalo. Je fakt,že člověk si mohl jít přidat třeba třikrát.Snídaně klasika švédský stůl.Personál většinou usměvavý, nestále odnášeli ze stolů použité nádobí,takže kultura stolování výborná.
Z lyžárny je to asi 30 metrů na sjezdovku,takže paráda :) Samozřejmě nevím,jak vypadají ostatní pokoje,ale my jsme byli spokojeni.

10.2.2015 | Hotel Solaria | Folgarida - Marilleva

Super volba pro rodiny s dětmi,jídlo i s nápoji,velké, prostorné pokoje, bazén, žádné složité přesuny,vše dostupné v ,,bačkorách" 3.patro ubytování, 1.patro jídelna, 7.patro výstup do kabinky na sjezdovky :-)))
Byli jsme zde vloni a letos jedeme znovu.Sjezdovky super, pro malé děti je dětský koutek s dlouhým pásem...na sluníčku Bombardino...ideální lyžovačka pro rodiny s dětmi

31.1.2014 | Hotel Touring | Folgarida - Marilleva
Dobře udržovanýtříhvězdičkovýHotel Touring se nacházína kopci v srdci Madonny di Campiglio a nabízískvělývýhled na středisko a okolnípásmo hor. Do centra je to cca 300 m, k vlekům pouze 10 m. K vybaveníhotelu patřírecepce, bar, restaurace, internetovýkoutek, výtah, místnost s TV,čítárna a lyžárna. K dispozici je vám wellness zařízenís krytým bazénem a saunou, parnílázní, Kneippovo jezírkem, tropickými sprchami a posilovnou. Parkováníje možnézdarma, garážovéstáníje však za poplatek.

Vybavenía stravování
Pokoje jsou zařízenyútulněa majíkoupelnu nebo sprchu s WC, satelitníTV, telefon, bezpečnostníschránku, fén na vlasy, připojenína internet a u některých je i balkon. Přistýlka je určena jen pro děti do 11 let včetně. V cenězájezdu je zahrnutápolopenze. Ta se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večeře očtyřech chodech dle vlastního výběru. Na Silvestra je za poplatek servírována speciálníslavnostnívečeře.
31.1.2014 | Residence Ambiez | Folgarida - Marilleva
KomfortnítříhvězdičkováRezidence Ambiez se nacházív idylickéčásti na okraji lesa, poblížlanovky Grostèa sedačkovélanovky Fortini. Rezidence mák dispozici velkézařízeníwellness (za poplatek) s krytým bazénem, odkud máte výhled na horsképanorama, saunu, parnílázeň, Thalasso terapii, vitálnísprchy, lehátka k relaxaci a posilovnu. K tomu nabízírezidence i restauraci, snackbar, hernu se stolním tenisem a videohrami, lyžárnu a prádelnu se systémem na mince. Zastřešenégaráže jsou vám za poplatek k dispozici.

Vybavenía stravování
Útulnéapartmány jsou vybaveny obývacímístnostíse třemi možnostmi na spaní, ložnicís dvoulůžkem, sprchou s WC, satelitníTV a zařízenou kuchyňskou linkou, telefonem a většina i balkonem.
31.1.2014 | Hotel St. Raphael | Folgarida - Marilleva
Stylovýčtyřhvězdičkovýhotel St. Raphael se nacházícca 100 m od centra střediska Madonna di Campiglio. K lyžařskému areálu a zastávce skibusu je to jen cca 50 m. K vybaveníkomfortního hotelu patřírecepce, výtah, restaurace, bar, pokoj na hraní, místnost s TV, lyžárna a velkoryséwellness zařízenís krytým bazénem, vířivkou, parníláznía saunou (v ceně). Solárium a masáže je možnéobjednat za poplatek. Parkovištěje zde zdarma, parkovánív garáži je za poplatek.

Vybavenía stravování
Pěknépokoje majísprchu s WC, fén na vlasy, satelitníTV, telefon, minibar, bezpečnostníschránku a balkon. V cenězahrnutápolopenze se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večerního menu o pěti chodech s možnostívýběru a s přílohami.
31.1.2014 | Hotel Solaria | Folgarida - Marilleva
Čtyřhvězdičkový hotel Solaria se nachází v Marilleva 1400 hned u lyžařských vleků areálu Folgarida-Marilleva. Spojení s lyžařským střediskem Madonna di Campiglio je k dispozici. K vybavení patří mimo jiné recepce, výtah, jídelní sál à la carte, bar a diskotéka, společenská místnost s panoramatickým výhledem, stejně jako butik, supermarket a kadeřník. Navíc je k dispozici stolní tenis, kulečník (za poplatek), mini klub a wellness zařízení s krytým bazénem (28x12 m, v ceně), saunou a vířivkou (za poplatek). Každý večer se hraje v hotelu na klavír. Lyžárna a parkoviště jsou zde také. Pokoje Pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, radio, bezpečnostní schránku, minibar a fén na vlasy. Stravování Polopenze je již zahrnuta v ceně a skládá se ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru z bufetu. Stolní víno a voda (1/4 l) jsou u večeře v ceně.
31.1.2014 | Apartmány Solaria | Folgarida - Marilleva
Útulné apartmány Solaria se nacházejí ve středisku Marilleva 1400, přímo u vleků lyžařského střediska Folgarida-Marilleva. Spojení do lyžařského střediska Madonna di Campiglio je k dispozici. Apartmány se nacházejí ve stejném komplexu jako hotel Solaria (spojeno chodbami), takže lze veškeré hotelové zařízení používat. K dispozici je recepce, výtah, bar, diskotéka, společenská místnost s panoramatickým výhledem a butik, supermarket a kadeřník. Dále je v hotelu k dispozici stolní tenis, kulečník (za poplatek), miniklub a wellness zařízení s krytým bazénem (28x12 m, v ceně), saunou a vířivkou (za poplatek). Každý večer se v hotelu pořádá zábava a hraje klavírní hudba. Lyžárna a parkoviště jsou zde také. Vybavení a stravování Apartmány mají sprchu s WC, rádio, bezpečnostní schránku, minibar a fén na vlasy. K dispozici je obývací místnost na spaní včetně kuchyňského koutu se sporákem o čtyřech plotýnkách, lednicí a pečící troubou a jedna ložnice. Bez stravování.
31.1.2014 | Hotel Sole Alto | Folgarida - Marilleva
Tříhvězdičkovýhotel Sole Alto se nacházíve středisku Marilleva 1400, uprostřed lyžařského střediska Folgarida-Marilleva hned u sjezdovek a lesa. K vybavenípatřírecepce, výtah, společenskámístnost s barem a pěkným výhledem na panorama, jídelnísál, vlastnídiskotéka, slunečnáterasa, vyhřívanályžárna a krytýbazén (v ceně), stolnítenis a kulečník jsou k dispozici za poplatek. Navíc je k dispozici zábavnýprogram a mini klub s pokojem na hranípro děti od 4-12 let. Parkovištěje k dispozici zdarma.Vybavenía stravováníJednoduchépokoje majík dispozici sprchu s WC, satelitníTV, telefon a fén na vlasy. Plnápenze zahrnuje snídani formoušvédských stolů, polednísvačinu na s sebou a večernímenu o třech chodech z bufetu. Voda a 0,25 l vína jsou v ceně.