Reklama

ubytování ve
středisku

Hintertux Hintertuxer Gletscher (1500 – 3220 m. n. m.)

Hintertux se nachází na konci lyžařského údolí Zillertal. Je patrně nejznámějším rakouským ledovcovým střediskem s celoročním provozem a tomu odpovídá i vysoká návštěvnost zejména na podzim.
V zimním období nabízí lyžařský areál Hintertux velice slušných 59 km převážně náročnějších tratí, v létě pak 18 km tratí.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Finkenberg-
Tux-
Hintertux-
Mayrhofen-
Mayrhofen/Schwendau-

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Hintertux Hintertuxer Gletscher

31.1.2014 | Apartmánový dům Neuhaus | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Nově postavený apartmánový dům Neuhaus se nachází uprostřed centra Mayrhofenu, jen cca 50 m od čtyřhvězdičkového hotelu Alpendomizil Neuhaus, který patří k němu. Na lanovku Penkenbahn je to cca 300 m a zastávka skibusu je jen cca 50 m od domu. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 100 m. K vybavení útulného domu patří lyžárna s topením a výtah. Dále je vám k dispozici zařízení hotelu Neuhaus. Patří k tomu wellness zařízení o rozloze 1 500 m² (v ceně) s krytým bazénem, vířivkou, finskou saunou (denně 07.00 - 20.00 hodin, sauna 15.00 - 20.00 hodin). Za poplatek si můžete dopřát také návštěvu solária nebo kosmetické aplikace v salónu krásy, masáže nebo různé wellness koupele a "Heřmánkovou vesničku" s různými druhy saun (15.00 - 20.00 hodin) a relaxační místností s čerstvým vzduchem. V ceně je dále použití posilovny Village Gym a účast na vitálním programu s profesionálním doprovodem s aquafit, jógou a gymnastikou. Týdně se pořádá zábavný program a několikrát do týdne se hraje živá hudba. Za poplatek je vám k dispozici kuželkárna, kino a hlídání dětí. Jízda koňským spřežením a sáňkování jsou také možné, za menší poplatek. Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) jsou zde také.

Zařízení
Útulná studia a apartmány mají obývací místnost na spaní a koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, bezpečnostní schránku (v ceně) a balkon nebo terasu. Apartmány mají až dvě ložnice.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem a sýry. Dvakrát týdne se podává bufet s předkrmy a dezerty. Stravování pro vegetariány a speciální dětské menu je možné zařídit. Vánoční menu je v rámci polopenze v ceně, stejně jako silvestrovské menu o sedmi chodech. Veškerá jídla se podávají v hotelu Neuhaus ve vzdálenosti cca 50 m.
31.1.2014 | Fun & Spa Hotel Strass | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Komfortní čtyřhvězdičkový Fun & Spa Hotel Strass se nachází v centru střediska a tím i u lanovky Penkenbahn. Zastávka skibusu, který jezdí k Ahornbahn, je přímo u domu a vstup na trasu pro běžkaře se nachází ve vzdálenosti cca 300 m (za dobrých sněhových podmínek). Ubytování se skládá ze tří budov - hotelu, sportovního hotelu a garni. Všechny budovy jsou spojeny panoramatickým mostem. K dispozici je vstupní hala s recepcí, salónek, výtah, Wi-Fi a internetový koutek (v ceně), posilovna (v ceně), jídelna na snídaně, jídelní sál a restaurace, několik barů, kavárna, dětský koutek, společenská místnost, místnost s TV, čítárna, světnička, lyžárna, vinný sklep, diskotéka s pravidelnými návštěvami holandských artistů a diskžokejů, zimní zahrada a terasa. Dále zde najdete různé sauny (14.00 - 21.00 hodin), bazén (5 x 9 m), vířivku, finskou saunu, bio saunu, tureckou parní lázeň, bio parní lázeň, inhalační zařízení, zvukovou saunu, kabinku s infračerveným zářením a zařízení pro sporty a volný čas (07.00 - 21.00 hodin), stejně jako krytý bazén (13 x 6 m), relaxační bazén s masážními trysky, posilovnu a squashové boxy - vše je vám k dispozici zdarma. Za poplatek lze použít solárium, salón krásy a dopřát si různé masáže a wellness se solným bazénem, tureckou koupelí a relaxační koupelí Thalasso. Denně se hraje živá hudba v barech (v ceně) a zabavit se můžete i během hry stolního tenisu (v ceně) nebo kulečníku (za poplatek). K dispozici je bezplatné parkoviště, parkování v garáži je za poplatek.

Pokoje
Útulné pokoje a junior suity mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, rádio, župan na vypůjčení (v ceně, po složení kauce na aquabaru), pantofle (za poplatek), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně) a u většiny pokojů je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy a s bio koutkem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel a se salátem. Hostům v budově garni se podává večerní menu o třech chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel a se salátem v jídelním sálu přímo v budově garni (menu lze za příplatek na místě rozšířit na menu o čtyřech chodech v hlavní budově). O Vánoce se podává slavnostní večeře a na Silvestra si pochutnáte na večeři o sedmi až osmi chodech a na půlnoční svačince.
31.1.2014 | Wohlfühl Hotel-Garni Robert | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Komfortní čtyřhvězdičkový Wohlfühl Hotel-Garni Robert se nachází v klidné poloze uprostřed krásné přírody, jen cca 300 m od centra střediska Mayrhofenu. Nejbližší lanovka je odtud cca 500 m a na zastávku skibusu se dostanete po cca 200 m. Za poplatek je vám k dispozici hotelový shuttle, který vás zaveze do lyžařského střediska. Nádraží vláčku Zillertalbahn je odtud cca 700 m. Rodinný hotel má k dispozici recepci, salónek, výtah, Wi-Fi (v ceně), jídelnu na snídaně, čítárnu, společenskou místnost s TV, zimní zahradu a terasu. Pěkné wellness zařízení (cca 120 m²) nabízí parní lázeň, saunu, kabinku s infračerveným zářením, solárium, zážitkové sprchy a relaxační místnost s vodními lehátky. I posilovna je vám zdarma k dispozici. Masáže lze přiobjednat na místě (za poplatek). Nechybí ani lyžárna, parkoviště a podzemní garáž (za poplatek).

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, u některých je i sedací kout nebo rozkládací pohovka, bezpečnostní schránka (v ceně), fén na vlasy a balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Garni Alpenschlössl | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Markantní a útulný hotel Garni Alpenschlössl se nachází v ideální pozici v jižním centru střediska Mayrhofen. Na lanovku Penkenbahn a Ahornbahn je to cca 350 m a k nejbližší zastávce skibusu je to cca 100 m. Na trasu pro běžkaře de dostanete po cca 200 m (za dobrých sněhových podmínek). Nádraží vláčku Zillertalbahn je odtud cca 1,5 km. Příjemné ubytování má k dispozici recepci, pěknou místnost na snídaně, lyžárnu a bezplatné parkoviště.

Pokoje
Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a satelitní TV, balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů s bio koutkem.
31.1.2014 | Hotel Postschlössl | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Příjemný Hotel Postschlössl se nachází v lyžařském ráji Mayrhofen v klidné, ale přesto centrální poloze. Na lanovku Penkenbahn a Ahornbahn se dostanete po cca 350 m a k nejbližším obchodům je to cca 50 m. Skibus staví před domem a zaveze vás pohodlně k lanovkám. Na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 200 m (za dobrých sněhových podmínek). K vybavení útulného hotelu patří recepce, společenská místnost s TV, jídelna na snídaně a lyžárna. Bezplatné parkoviště je také u domu.

Pokoje
Příjemné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a kabelovou TV. U některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá vydatná snídaně formou švédských stolů s bio koutkem.
31.1.2014 | Hotel St. Georg | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Rodinný a komfortní čtyřhvězdičkový hotel St. Georg se nachází v klidné a centrální poloze. K lanovce Penkenbahn a do centra je to cca 500 m. Skibus staví po cca 50 m. Příjemně zařízené ubytování má k dispozici recepci, výtah (do třetího patra), světničku, salónek s otevřeným krbem, jídelní sál, Wi-Fi (za poplatek), lyžárnu se sušákem na lyžáky a terasu. Wellness zařízení je v ceně a nabízí krytý bazén (5 x 8 m, 07.00 - 19.00 hodin) s vodopádem, masážními trysky a vřídlem, zimní zahradu, finskou saunu, parní lázeň, bio saunu, zážitkové sprchy, kabinku s infračerveným zářením a relaxační místnost (denně 16.00 - 18.30 hodin). Solárium a masáže jsou k dispozici za poplatek. Bezplatné parkoviště a zpoplatněnou podzemní garáž zde najdete také.

Pokoje
Velkorysé pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, připojení na internet (za poplatek), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů, odpoledního koláče a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze dvou hlavních jídel a se salátem. Jednou týdně se podává bufet s dezerty, jednou týdně se pořádá tematický večer a stejně tak jednou do týdne je v ceně aperitiv (jeden na osobu). Nechybí ani vánoční a silvestrovské menu a během Vánoc cukroví.
31.1.2014 | Hotel Penzion Siegelerhof | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Rodinný tříhvězdičkový hotelový penzion Siegelerhof se nachází v centrální pozici Mayrhofenu a tím jen pár minut pěší chůze od místních možností nákupu a restaurací. Vstup do lyžařského střediska se nachází u Penkenbahn, cca 1,5 km od hotelu a zastávka skibusu je přímo přede dveřmi. Nádraží vláčku Zillertalbahn najdete ve vzdálenosti cca 500 m. K vybavení tradičního ubytování patří recepce, dvě světničky, jídelní sál, sportovní bar s TV a menším výběrem občerstvení, diskotéka, terasa, Wi-Fi (v ceně) a bezplatné parkoviště.

Pokoje
Komfortní pokoje mají sprchu s WC (částečně na chodbě), satelitní TV, telefon, Wi-Fi (v ceně), bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy a u některých je i sedací kout a balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Alpendomizil Neuhaus | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Všeobecné info
Komfortní renomovaný Alpendomizil Neuhaus v Mayrhofenu se nachází na velkorysé ploše a nabízí mohá zařízení. Skládá se s hlavní budovy a s ní spojené vedlejší udovy "St.Josef", stejně jako z cca 30 m vzdáleného domku. Pozice
V centru střediska Mayrhofen Vedlejší budova: 30 m Veřejné koupaliště: 400 m Lyžařské středisko/lanovka: Penkenbahn 300 m Trasa pro běžkaře: 100 m Zastávka skibusu: 50 m Vybavení
Recepce, vtupní hala, velkorysá hotelová hala se zimní zahradou, společenská místnost, tyrolská světnička, w-lan za poplatek, vyhřívaná lyžárna, výtah, bezplatné parkoviště, garáže za poplatek (4,50 € denně), jídelna na snídaně, jídelní sál, velkorysá restaurace s panoramatickým výhledem, restaurace à la carte, hotelový bar, minibar, kavárna, slunečná terasa, vinný sklep 'Neuhaus Nobile' - konzumace vína za poplatek (výběr výtečných vín, destilátů a doutníků), zahrada pro hosty, velká romantická zahrada a osvětlenými stezkami a kapličkou, čítárna, kino za poplatek. Pokoje
Koupelna nebo sprcha s WC, fén, župan za poplatek, u některých i balkon, radio, telefon, kabelová TV, bezpečnostní schránka. Pokoje v hlavní a vedlejší budově mají stejné vybavení. Stravování
V ceně: polopenze: vydatná snídaně formou švédských stolů, večerní menu o čtyřech chodech s možností výběru, salát, sýry, předkrmy, 2x týdně, 2x týdně dezerty, vegetariánské stravování na přání možná, dietní stravování také. Veškeré pokrmy se podávají v hlavní budově. Fitness a wellness
V ceně: krytý bazén s vířivkou (6 x 13 m), finská sauna. Otevírací doba dle vývěsky na místě. Za poplatek: solarium, masáže, kosmetické aplikace, wellness koupele, pět různých saun (mimo jiné kamenná sauna, křišt'álová sauna a heřmánková sauna), cestičky a ledovou vodou, prostory s čerstvým vzduchem a relaxační prostor, ceny a otevírací doba dle vývěsky na místě. Zábava
V ceně: stolní tenis, po až pá: přes den a večer 1x kuželky, několikrát zimní procházky (vše za profesionálního doprovodu), denně živá hudba. Za poplatek: kuželky, kulečník, stolní tenis a kino, po až pá: 1 x sáňkování (malý příspěvek), jízda v koňském spřežení (ceny ve středisku). Děti
Dětská postýlka, pokoj na hraní pro děti, půjčovna her, dětská menu, dětská stolička, servis pečování o děti po předchozí domluvě ve středisku a za poplatek. Ostatní
Upozornění: Vedlejší budova není zařazena do žádné oficiální kategorie hodnocení hotelů. Vánoční menu (vylepšená polopenze) a silvestrovská slavnostní večeře o sedmi chodech jsou již zahrnuty v ceně.
31.1.2014 | Gästehaus Wiesengrund | Hintertux Hintertuxer Gletscher
Útulný penzion Wiesengrund se nachází v klidné a slunné poloze v části zvané Hollenzen, cca 2 km od centra Mayrhofenu a od nádraží vláčku Zillertalbahn. Skibus staví cca 100 m od domu a zaveze vás na lanovku ve vzdálenosti cca 2 km. Trasa pro běžkaře se nachází přímo u domu (dle povětrnostních podmínek). 150 m od penzionu se nachází restaurace. K vybavení patří společenská místnost se satelitní TV, Wi-Fi (za poplatek), solárium (za poplatek) a kabinka s infračerveným zářením, stejně jako menší posilovna a lyžárna. Dále obdržíte slevu 20 % na vstup do místního bazénu se saunami. Bezplatné parkoviště je u domu.

Pokoje
Příjemné pokoje jsou se sprchou s WC (částečně na chodbě), se satelitní TV a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně.