Reklama

sníh, počasí &
webcam

Kašperské Hory (700 – 794 m. n. m.)

Aktualizace: 16. 11. 2018
Informace o sněhu
Výška sněhu nahoře0 cm
Výška sněhu dole0 cm
Výška sněhu mimo sjezdovky0 cm
Nový sníh0 cm
Teplota ráno (dolní stanice)0 °C
Lyžařské podmínky
Typ sněhu-
Délka otevřených sjezdovek1.9 z 1.9 km
Komentář:
Probíhají přípravy na zimní sezonu.

reklamaDetailní předpověď počasí pro středisko Kašperské Hory na příští 2 dny (733 m.n.m.)

predpověď počasí
Zdroj: yr.no
Detailní předpověď počasí a srážek na 9 dní

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • ekamaka
  dodnocení
  19.12.2009 - 18:22

  je to docela krutý

 • Nikdy více Kašperky
  Středisko lhářů
  26.01.2007 - 00:30

  Toto středisko mě velice zklamalo, bohužel nelze nazvat jinak než středisko plné lhářů. Na svých (i ostatních) internetových stránkách uvádí, že nejdelší vlek a také nejdelší sjezdovka měří 600m. Nevím jakým metrem bylo toto měřeno, ale maximální délka celého kopce je tak 350m. Takže předpokládám, že uvedených 600m zahrnuje jak jízdu na vleku tak následný sjezd. Co mě ale pobouřilo byla situace, která nastala letos den před silvestrem. Letošní zima je velice skoupá na sníh, proto když se po vánocích podařilo několika střediskům uměle zasněžit, rozhodl jsem se hned na lyže vyrazit. Po pečlivém zkoumání internetu, jsem zjistil, že v okolí Plzně jezdily vleky pouze na Klínovci Dámská, sjezdovka nad Nádražím, Thurnhof na Javoru a "skiareál Kašperské Hory". Podle internetu vypadaly nejlépe Kašperky, neboť hrdě na všech internetových stránkách hlásily 30cm technického sněhu, vlek dlouhý 600metrů a 2 otevřené sjezdovky - červenou a modrou. Jaké bylo překvapení, když jsme přijeli pod kopec - jak jsem již uvedl vlek neměří více 350m, navíc se vystupovalo o jeden sloup dříve, ze dvou proklamovaných sjezdovek byla otevřená a vysněžená pouze jedna a to ještě v poloviční šířce cca 15m. A sněhu bylo tolik, že nebylo možné zajet do fronty a nezničit si přitom lyže o kameny.
  Dnešek mě opět pobavil, neboť vzhledem k tomu, že sněží a je možné uměle zasněžovat pouhé 2dny, a když na Javoru (který je o dobrých 700 výškových metrů výše) hlásí 25cm, na blízkém Zadově 30cm, na Špičáku též 30cm, tak ve "skiareálu" v Kašperkách už mají celých 60cm!!!
  Až se budete rozhodovat pro toto středisko na základě informací uveřejněných na internetu, vydělte se jimi proklamované informace třemi, přimhuřte jedno oko a zhruba vám vyjde reálný stav střediska.
  Pro mě osobně je to středisko lhářů, kde mě už neuvidí.

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

nula + ? = nula
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Monterosa ski je lyžařský region v západní Itálii v regionu Aosta, leží na jižním úbočí masivu Monte Rosa. Jeho kulisou je tedy hradba mnoha čtyřtisícovek počínaje Matte...
Lyžování ve výškách: 1212 - 3260 m.n.m
Délka sjezdovek: 132 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %17 %71 %11 %