Reklama

recenze
ubytování

Kitzbuhel - Kirchberg (800 – 2000 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Džin
  Lyžování ve středisku
  05.02.2018 - 14:33
   

  Velmi slušné středisko,sportovně laděné sjezdovky,dobrá propojenost skibusy,doporučuji bydlet v Kirchbergu,kde je levnější ubytování a krásné historické centrum.

 • Jirka
  Kitzbühel březen 2016
  22.03.2016 - 09:35
   

  V neděli jsme se vrátili z Kitzbühelu a lyžování nemělo chybu. Super počasí 4 dny vymetená obloha, horní sjezdovky upravené, pivo vychlazené. Kdo chce zažít adrenalin, tak si musí dát sjezdovku Streif, to je nezapomenutelný zážitek.

 • Michaela
  Kitzbuhel, únor 2016
  19.02.2016 - 14:27
   

  Podělím se ráda o zkušenost se Ski areálem Kitzbuhel - Kirchberg. Dne 18.2.2016 jsme se vrátili z dovolené z tohoto střediska. Po celou dobu nás pronásledovalo ošklivé počasí - mlha, sněžení, které se vyjasnilo až třetí den, kdy se dalo jezdit na nejvýše položených sjezdovkách bez mlhy. Areál je komplikovanější, je zde HODNĚ přejezdů, nenávaznost lanovek na sebe. V mlze špatná přehlednost celkových okrajů sjezdovek. Pro snowboard nevhodné kvůli přejezdům. Vzhledem k počasí byly sjezdovky hned rozježděné. Alespoň poslední den nás odpoledne uchvátilo krásné panorama. Městečko Kitzbuhel nás velmi nadchlo svou krásnou, avšak na lyže bychom sem už nejeli.

 • Jiří Podlaha
  lyžování v Kitzbühelu
  03.12.2015 - 18:27
   

  Jezdíme sem co padla železná opona , mezitím jsem lyžoval v Rakousku skoro všude a na Kitzbühel nedám dopustit:
  - najde si tu sjezdovku úplně každý
  -ceny jako všude rostlou , ale zvýhodňují v pondělí ženy, v úterý a ve čtvrtek důchodce , v pátek muže ,víkend a stř juniory ,kromě toho lze lyžovat s výraznou slevou např. na slalomáku (Ganslenr ) , v Kirchbergu Hornu,Restörhehe , Geisberg , vleky v údolí ( 3 - 4 zdarma)
  - stále se modernizuje ...
  - ubytování je cenově jako ve většině středisek , najde si i dnes pod 30 se snídaní

 • dan
  Zkušenosti s Kitzbühlem
  07.02.2014 - 23:45
   

  Nemohu na Kitz dopustit. Jezdíme sem už více let a stále se vracíme a to i po zkušenostech z jiných středisek. Kitz je v povědomí jako drahý luxus - ale ceny jsou zde jako kdekoliv jinde. Lyžuje se do 2000m - což někdy skýtá problém v sněhově slabší sezoně, jako třeba 13/14 - bez zasněžování se zatím neobešli, ale přesto jezdí cca 80 procent sjezdovek. Nevýhody - většinou bydlíš tak, že musíš na lanovku skibusem nebo autem. Jinak nevýhody nevidím. Výhody - neustálá obnova sjezdovek a hlavně lanovek, není rok bez nových minimálně dvou lanovek. Mnoho hospod, restaurací a alpenhütte - každý si vybere. Různá náročnost tratí - každý si vybere. Všude je wifi zdarma - i na dolních stanicích lanovek. Lidi jsou příjemní, bez arogance - jako ve Francii. Kdo se tam vydá - doporučuji zkusit skisafari a na oběd sjet do Aschau - super dlouhý sjezd do údolí s vynikajícími hospodami. Pro dobré lyžaře doporučuji sjezdovku 55 a 75 - jsou ve stínu a vždy vynikající - dlouho drží. A je to kousek. A narozdíl od Francie - když náhodou máte úraz a nemůžete lyžovat, tak v Kitzu vrací peníze za neodlyžované dny - to v Les 2 Alpes nikdy neslyšeli...

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

? - jedna = devět
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Les Arcs je střediskem známým především sjezdovkou pro rychlostní lyžování. Nachází se uprostřed oblasti Haute Tarentaise v údolí mezi Aiguille Rouge (3.226 m) a Aiguill...
Lyžování ve výškách: 1200 - 3226 m.n.m
Délka sjezdovek: 425 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %39 %39 %22 %