Reklama

ubytování ve
středisku

Kronplatz - Plan de Corones (975 – 2275 m. n. m.)

Kronplatz je moderní lyžařská oblast ležící 30 km východně od Brixenu. Je soustředěná kolem dokola rozsáhlého, oblého vrcholku stejnojmenné hory(2.275 m). Areál je přístupný ze 3 údolních městeček (Bruneck, Olang, St. Vigil) a tvoří ho kompaktní síť 90 km sjezdovek. Kromě toho lze v širokém okolí hojně využívat běžeckých stop či sáňkařských drah.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Uttenheim-
Reischach-
Valdaora-
Bruneck/Reischach (BZ)-
Rasun -
Rasun-
Rasen-Antholz0,4 km
St. Vigil0,5 km
Valdaora - Sorafurcia1,5 km
Niederrasen2 km
Perca8 km
Ehrenburg10 km
Gais10 km
Terenten15 km
Bruneck3,5 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Kronplatz - Plan de Corones

31.1.2014 | Hotel Koflerhof | Kronplatz - Plan de Corones
Komfortní tříhvězdičkový superior hotel Koflerhof se nachází v klidné části střediska Rasen, cca 200 m od centra. Skibus staví 50 m od domu a zaveze vás pohodlně k cca 4 km vzdálenému lyžařskému středisku na Kronplatze. K vybavení velkorysého domu patří vstupní hala s recepcí, výtah, salónek, restaurace, světnička/bar, vyhřívaná lyžárna a terasa. wellness zařízení (v ceně) vám nabízí vyhřívaný bazén, saunu a tureckou parní lázeň, stejně jako posilovnu. Kosmetické aplikace a masáže, stejně jako solárium jsou k dispozici za poplatek. Parkoviště je zdarma u domu.

Pokoje
Útulné pokoje a suity mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, w-lan (za poplatek), telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku a balkon s panoramatickým výhledem.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z rozšířené snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru a se salátem. Jednou týdně se podává typicky regionální večeře. Mezi 15.00 a 17.00 hodinou je v ceně čaj a občerstvení (sladké a slané). 25.12.2013 je v ceně vánoční večeře o pěti chodech a Silvestrovské menu s živou hudbou je za poplatek.
31.1.2014 | Gasthof Lechner | Kronplatz - Plan de Corones
Pěkný dvouhvězdičkový hostinec Lechner se nachází v klidné poloze poblíž centra střediska Rasen. Vstup do lyžařského střediska je vzdálen přibližně 3,5 km, zastávku skibusu najdete po cca 25 m. K vybavení upravovaného domku patří recepce, tyrolská světnička, domácí bar, stolní tenis, úschovna lyží a sušák na lyžáky, stejně jako terasa. Odpočinout si lze v sauně (v ceně), vířivce nebo soláriu (za poplatek). Bezplatné parkoviště je k dispozici u domu.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje mají sprchu s WC, TV, telefon a balkon. Polopenze zahrnuje snídani formou švédských stolů a večerní menu o třech chodech.
31.1.2014 | Hotel Brötz | Kronplatz - Plan de Corones
Rodinný tříhvězdičkový hotel Brötz se nachází v jádru střediska Niederrasen. Hotelový skibus staví v bezprostřední blízkosti a zaveze vás k jen cca 4 km vzdálené dolní stanici lanovky v Olangu. Stylový hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy (cca 250 m od sebe). V hlavní budově najdete recepci, výtah, místnost s TV, bar, restauraci, pokoj na hraní, posilovnu, lyžárnu se sušákem na boty a w-lan (v ceně), stejně jako cca 500 m² velké wellness zařízení (v ceně, otevřeno od 14.00 do 20.00 hodin) s krytým bazénem, saunou, biosaunou, parní lázní a Kneippovým jezírkem. Za poplatek je vám k dispozici také solárium a masáže. Bezplatné parkoviště a garáž (za poplatek) jsou také u hlavní budovy. Pokoje Moderní pokoje se nachází ve vedlejší budově a mají sprchu s WC, satelitní TV, minibar, bezpečnostní schránku, telefon a fén na vlasy. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální večeře (v ceně).
31.1.2014 | Hotel Brunnerhof | Kronplatz - Plan de Corones
Komfortní a příjemný tříhvězdičkový hotel Brunnerhof se nachází v klidné poloze v Niderrasenu. Veřejný skibus staví přímo před domem a zaveze vás k dolní stanici lanovky v Olangu, což je cca 4 km. K vybavení útulného hotelu patří recepce, výtah, místnost s TV, bar, restaurace, internetový koutek (za poplatek) a terasa. Dále zde najdete pěkné a dobře udržované wellness zařízení se saunou, parní lázní, vířivkou a kabinkou s infračerveným zářením, které lze používat denně od 15.00 do 19.00 hodin zdarma. Solárium je možné použít za příplatek. Vyhřívaná lyžárna a bezplatné parkoviště jsou také k dispozici.

Pokoje
Komfortní pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, bezpečnostní schránku, telefon, fén na vlasy a balkon. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech. Jednou týdně se podává pokrm typický pro Jižní Tyrolsko a slavnostní večeře. Vánoční a silvestrovské menu je také již zahrnuto v ceně.
31.1.2014 | Hotel Bad Salomonsbrunn | Kronplatz - Plan de Corones
Velmi pěkný, rodinný tříhvězdičkový Hotel Bad Salomonsbrunn se nachází v klidné poloze v Antholzu, nabízí vám odtud nádherný pohled na údolí Antholz. Centrum střediska je odtud cca 1,5 km. Skibus staví hned u hotelu a dopraví vás k cca 10 km vzdáleným vlekům na Kronplatzu (v ceně). Rodinný hotel je vybaven recepcí, výtahem, jídelnou na snídani, barem, společenskou místností, terasou a w-lanem v salónku (za poplatek). Pěkné a velkorysé wellness zařízení (v ceně) je s vířivkou, finskou saunou, parní lázní, aromatickou a masážní sprchou, relaxační místností a Kneippovým jezírkem. Masáže, kosmetiku a různé koupele lze přiobjednat za poplatek. Pro vybrané příjezdy je v ceně zahrnutá koupel v křišťálové vaně pro dva (platné jedenkrát na pokoj, pro 1-2 osoby). Dále zde najdete lyžárnu se sušákem na boty a bezplatné parkoviště.

Pokoje
Pokoje jsou zařízeny koupelnou nebo sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, fénem na vlasy a v některých případech i internetem (za poplatek).

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z bohaté snídaně formou švédských stolů kromě jiného s müsli, jogurtem, různými druhy chleba a koláčem jako i večerního menu o třech nebo čtyřech chodech v tyrolském a středomořském stylu, kde najdete i saláty, sýry a ovoce. Dále se pořádají tematické večery, aperitivy nebo bufety s dezerty. Karafa s čerstvou vodou je při každém jídle na stole. Na přání lze zařídit stravování pro bezlepkovou dietu. Silvestrovská večeře s aperitivem a půlnočním šampaňským je také zahrnuta v ceně.
31.1.2014 | Hotel Corso | Kronplatz - Plan de Corones
Tříhvězdičkový hotel Corso se nachází v centru střediska Bruneck, cca 2,5 km od lyžařského areálu Kronplatz. Skibus staví v bezprostřední blízkosti hotelu. K vybavení pěkného hotelu patří recepce, výtah, salónek s barem a kavárnou, restaurace à la carte, internetový koutek, taverna s vinárnou, místnost s TV a bar. Wellness zařízení (cca 70 m²) nabízí saunu, vodní masáže a parní lázeň (použití od 14.00-19.00 hodin). Masáže lze přiobjednat po předchozí domluvě (za poplatek). Lyžárna a parkovací garáž (za poplatek) jsou rovněž k dispozici. Vybavení a stravování Příjemně vybavené pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, fénem a bezpečnostní schránkou. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem.
31.1.2014 | Hotel Bologna | Kronplatz - Plan de Corones
Útulný tříhvězdičkový hotel Bologna se nachází v klidné obytné čtvrti v Brunecku, cca 50 m od centra a jen cca 3 km od lyžařského střediska Kronplatz. Zastávka skibusu je jen cca 20 m od domu. K vybavení příjemného ubytování patří recepce, výtah, restaurace, bar, w-lan (ve společenských prostorách, za poplatek), místnost s TV, bezpečnostní schránka, lyžárna a menší sauna, která je k dispozici zdarma. Bezplatné parkoviště je hned u domu.

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, TV, telefon, fén na vlasy, minibar a u některých je i balkon. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech. Silvestrovské menu je také již v ceně.
31.1.2014 | Penzion Prack | Kronplatz - Plan de Corones
Rodinný tříhvězdičkový penzion Prack se nachází ve slunné poloze na kraji střediska Reischach. Do centra je to přibližně 500 m. Vlastní hotelový shuttle vás zaveze do cca 900 m vzdáleného lyžařského areálu. Příjemné ubytování má k dispozici recepci, výtah, místnost s TV, jídelní místnost, internetový koutek, terasu a vyhřívanou lyžárnu. Saunu, kabinku s infračerveným zářením a posilovnu ve wellness zařízení lze používat zdarma. Solarium je k dispozici za poplatek. Navíc je k dispozici parkoviště (v ceně) a parkovací garáž u domu (za poplatek). Vybavení a stravování Pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou a balkonem. Polopenze zahrnuje snídani formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru. O Silvestra se podává slavnostní večeře.
31.1.2014 | Rezidence Rosen | Kronplatz - Plan de Corones
Příjemné ubytování rezidence Rosen se nachází ve středisku Reischach, cca 400 m od centra. Do Brunecku je to cca 4 km a nejbližší vlek je odtud cca 800 m. Skibus staví před domem a lze jej používat zdarma. K dispozici je výtah, internet (za poplatek), lyžárna a bezplatná parkovací garáž. Vybavení a stravování Moderní a pěkné apartmány mají obývací místnost na spaní, jednu až dvě oddělené ložnice, kuchyňskou linku, sprchu s WC, fén na vlasy, satelitní TV a balkon s výhledem do hor.
31.1.2014 | Hotel Andreas Hofer | Kronplatz - Plan de Corones
Pěkný čtyřhvězdičkový hotel Andreas Hofer se nachází cca 500 m od centra a 3 km od lyžařského střediska Kronplatz. Skibus vás pohodlně doveze k lyžařským lanovkám a vlekům a staví cca 20 m od domu. Hotel má k dispozici recepci, výtah, místnost s TV, bezplatný w-lan, restauraci, bar, hernu, internetový koutek (za poplatek), terasu, lyžárnu a bezplatné parkoviště. Wellness zařízení (15.30-20.00 hodin) nabízí saunu a parní lázeň (v ceně), stejně jako vířivku a relaxační místnost solarium a masáže (za poplatek). Navíc je zde zdarma k dispozici posilovna a parkoviště. Pokoje Komfortní pokoje jsou s koupelnou nebo se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, bezplatným w-lanem, sejfem, fénem na vlasy a u některých je i balkon. Stravování V ceně zahrnutá polopenze zahrnuje jednoduchou snídani formou švédských stolů a večerní menu o čtyřech chodech se salátem. Na přání lze připravit dětské menu.