Reklama

ubytování ve
středisku

Marmolada (1450 – 3266 m. n. m.)

Marmolada neboli "Královna Dolomit" se majestátně tyčí do výšky 3.342 m nad hranicí mezi Benátskem a provincií Trentino. Severní stranu v horní třetině pokrývá ledové pole o délce 4 km a šířce 1,5 km.

Díky tomu donedávna byla Marmolada jedním z mála italských areálů, který mohl nabídnout letní ledovcové lyžování. Bohužel v létě 2006 byl letní provoz na ledovci Marmolada ukončen.

Marmolada ale samozřejmě stále zůstává lyžařským střediskem - na ledovci se ale lyžuje jen v zimě. Díky propojení přes Passo Padon s blízkým střediskem Arraba je pak k dispozici více než 500 km sjezdovek celé oblasti Dolomiti Superski.


reklama

Hotely, penzióny, apartmány Sottoguda

Hotel Genzianella - Marmolada

Hotel je 3 km vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 9 604 Kč

Útulný rodinný hotel v typickém alpském stylu v srdci Dolomit.

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Hotel Genzianella - Marmolada

Umístění hotelu:  Hotel se nachází v malebné vesničce Sottoguda v srdci Dolomit na úpatí Marmolady. Kabinová lanovka areálu Marmolada je vzdálena cca 3 km od hotelu, zastávka hotelového skibusu je ihned před hotelem. Charakter hotelu:  Rodinný hotel v typickém alpském stylu nacházející se v srdci Dolomit. Pokoje: Hotel disponuje celkem 22 pokoji.Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje. Vybavení pokojů:  Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem/WC, dále fén, TV, telefon a většina pokojů má také balkón.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně je podávána formou bohatých švédských stolů, večeře – výběr ze tří menu o čtyřech chodech a pestrý salátový bufet, speciální tématické večeře s místními specialitami. Jídelní lístek je také v angličtině, němčině, lze také v češtině.

Volné termíny

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní sezóny 2014/2015.

Program

Večerní program : Restaurace, hotelový bar, společenská místnost, Wi-fi v baru ZDARMA Praktické: Prostorná lyžárna, parkoviště, recepce (s trezorem), lyžařská škola přímo v hotelu

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
4. 4. 2015 - 11. 4. 20158PolopenzeVlastní9 604 Kč / DospělýRezervovat

Reklama