Reklama

sníh, počasí &
webcam

Méribel - Mottaret (1400 – 2952 m. n. m.)

Aktualizace: 24. 9. 2018
Informace o sněhu
Výška sněhu nahoře0 cm
Výška sněhu dole0 cm
Teplota ráno (dolní stanice)9 °C
Datum posledního sněžení00.00.0000

Středisko pro lyžování uzavřeno

Zdroj dat: Skifrance


reklama

Předpověď počasí pro středisko Méribel - Mottaret - dolní stanice (1400 m.n.m)


NedělePondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
15.4.201816.4.201817.4.201818.4.201819.4.201820.4.2018
predpovedpredpovedpredpovedpredpovedpredpovedpredpoved
JasnoSlabý déšťSkoro jasnoJasnoJasnoJasno
3°C / 12°C4°C / 7°C2°C / 11°C6°C / 15°C5°C / 15°C4°C / 12°C

Zdroj: ZAMG

Detailní předpověď počasí pro středisko Méribel - Mottaret na příští 2 dny (1715 m.n.m.)

predpověď počasí
Zdroj: yr.no
Detailní předpověď počasí a srážek na 9 dní

Webkamery ve středisku

Méribel
Méribel
Znáte další webkamery? Nebo je na stránce problém? Napište nám na: info@skinet.cz

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Kamil J.
  lepšího střediska Petře opravdu není ?
  09.04.2014 - 21:21

  A už jsi někdy navštívil třeba Val dIsere, Chamonix, Crans Montanu, Saas Fee, Verbier, Wengen, Engelberg, St. Moritz, Arlberg, Serfaust-Fiss-Ladis či Nassfeld ?

 • Marcela
  3V
  09.04.2014 - 12:21

  Letos jsme byli poprvé ubytováni v Les Menuires a myslím, že dostupnost ostatních údolí je odsud nejlepší. Navíc je zde i cena za ubytování levnější. V Méribelu je pěkné lyžování právě od hřebenu nad Les Menuires, pokud se vyhnete dojezdům přímo do střediska, kde je větší koncentrace lyžařů. Na protějších svazích jsou dojezdy právě až dolů a brzy bývá spodní část dost neupravená s nahrnutým sněhem, i když jsou tyto úseky rolbovány každý den.
  Od roku 2008 jezdíme s rodinou (2 děti cca od 12 let)lyžovat do "3V" a nějak ještě nejsme nabaženi, spíš máme strach jet lyžovat jinam. Na počasí jsme měli spíš štěstí - tři roky po sobě celý týden sluníčko. Ostatní roky tak dva dny zataženo, jeden den opravdu nepříjemný vítr, nebo mlha a sněžení. Také záleží na středisku, proto mít určitě skipas na celá 3V a ubytování s bazénem a saunou (nemusí být vždy drahé). Letos např. nad údolím Sain Martin de Belleville (středisko les Menuires)sluníčko, ale na konci tohoto údolí ve Val Thorens se tvořily mraky. Při inverzi je tomu zase naopak. Upravenost sjezdovek se ni za ta léta zdála vpořádku. Je pravda, že některé se nerolbují každý den, ale modré jsou upravované pravidelně. Černé sjezdovky např. z Caronu (VT)tak ob 2-3 dny, ale jsou to sjezdovky černé, tak předpokládám, že je to i účelem a jsou pro ty, co nemusí jezdit jen po manžestru. V infocentru každého střediska je také na nástěnce tabulka s tím, kdy se která sjezdovka upravuje. Zda ráno, nebo večer, což je dobré vědět, když přes noc padá sníh. V lednových termínech jsme měli vždy lepší počasí, ale sluníčko zase svítí kratší dobu a na sjezdovkách jsou po ránu a odpoledne stíny.
  Ceny....? Vaříme si sami. Po lyžování je času dost. Suroviny, polotovary dovážíme. Svačiny si děláme s sebou - místní drobivé bagety, na které se pak těšíme celý rok, do batohu ještě teplý čaj. Nejenom Češi se takto stravují z vlastních zásob. U sjezdovek jsou k tomuto účelu určená místa se stolečky a dokonce i vytápěné místnosti. A nedejte si na sjezdovce občas kafe,horkou čokoládu, nebo na dálku vůní lákající vafle, jsme přeci na dovolené!
  Naše hory mi snad prominou, ale po poslední zkušenosti na přelidněných sjezdovkách Klínovce, kde je to akorát o úraz, do našich vyhlášených středisek lyžovat už ne ani na jeden den! I v nejžádanějších termínech ve 3V není v průběhu dne takový mumraj na sjezdovkách! Jen pozor po ránu, a při průjezdu středisky.

 • Petr
  Info
  04.02.2013 - 09:53

  Tak jsme se vrátili z Meribelu a za sebe mohu říci, že v lednovém termínu je navštívit toto středisko lepší než-li v březnovém. Ideální sněhové podmínky, sníh neteče ani přílišná zima nebyla. Všichni co jsme tam byli jsme se shodli, že příští rok jedeme opět v tomto termínu a opět do tohoto střediska. Lepšího střediska v Evropě totiž není.

Recenze ubytovacích zařízení

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

pět + ? = jedenáct
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Val Fréjus je menším lyžařským střediskem, nachází se v blízkosti italských hranic v údolí Maurienne mezi La Norma a Valmeinier, menší počet sjezdovek je vyvážen jejich k...
Lyžování ve výškách: 1550 - 2737 m.n.m
Délka sjezdovek: 65 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
17 %48 %22 %13 %