Reklama

recenze
ubytování

Molltal Molltaler Gletscher (1945 – 3122 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Petr
  Novák
  07.02.2016 - 13:23
   

  Byl jsem tady od 1. do 5. února. Je tu nespochybnitelná atmoféra ledovce, úžasné panorama, skvělý sjezd z nejvyšší sedačkové lanovky. Tím to ale končí, toto zažijete v tomto ročním období snad 1 - 2 krát za týden. Jinak mlha, vítr, minimální viditelnost... Z toho pro mě plyne vhodné snad pro pozdně jarní lyžování. Za těch 5 dní jsme lyžovali 2 krát, z toho jeden den pouze půl dne, protože pak již šlo téměř o život, jelo se téměř na slepo ! Dalším velkým mínus je přístup provozovatele Schullz groupe, jízdné se zásadně nevrací ikdyž se nejezdí, klidně vás vyvezou tunelem nahoru
  ikdyž vědí, že nahoře vše stojí (vyjma dětského vleku) a mají argument, že přece se jezdí !!! Tím samozřejmě myslím nákup jednodenního skipasu !!! Češi rádi kupují zvvýhodněné vícedenní skipasy - zásadně nedoporučuju !!! Pouze vždy na daný den a i to nemusí vyjít. Nejbližší je Ankogel cca 30 km, jako alternattiva - na stejný skipas, podstatně nižší kvality, bohužel opět provozuje stejná společnost. Na závěr: kde je ta pověstná italská pohostinnost a vstřícnost oproti této vydělat za každou cenu!!! Do techniky vybavení už tady dlouho neinvestovali oproti alpskému standardu. Ještě jedna perlička na závěr: snad jako jediní v celých Alpách z nedalekého Mallnitz je spoplatněn skibus sem 7 EU - holá nehoráznost, a pak ještěcelý den nelyžujete!!!

 • Lída
  vánoční lyžování
  27.12.2015 - 11:51
   

  Strávili jsme tady letošní Vánoce a bylo super. Sjezdovky skvěle udržované, široké, málo lidí na svazích. Moc se nám zde líbilo. Přestože tuto sezónu je nedostatek sněhu, taky to tak nevypadalo.

 • Ondra
  Celkovy dojem
  20.01.2015 - 09:24
   

  Zdravím. Byl jsem zde 30.12.2014 a to prvně a musím říct, že jsem čekal trochu více. Každou chvíli nějaká lanovka nejede kvůli větru a poměrně staršímu vybavení areálu. V jiných střediscích by lanovky normálně fungovaly :) Sjezdovek také zase tak moc není ale 1-2 dny ježdění paráda. Když zrovna nefouká a můžete si projet z úplného vrchu ledovce až dolů k začátku kabinky, tak je to super. Čekací doby na vlak nahoru i dolů bez problému a že je ve vlaku méně míst na sezení vůbec nevadí, těch cca 8min stání nikomu neublíží :)

 • Mária
  Jarná lyžovačka
  16.04.2013 - 13:54
   

  Lyžovali sme tu v termíne 6.-12.4.2013 a okrem prvého dňa, keď trochu viac fúkalo, bolo super počasie.Treba tu však rátať s občasnou hmlou, ale tá ako príde, tak odíde, niekedy stačí počkať 2-3 minúty. Upravené, nepreplnené svahy, každý si tu niečo pre seba nájde. Radi sa sem vrátime.

 • Aleš
  tunel
  18.03.2013 - 15:43
   

  Tunel je jen železniční, nutno se nechat naložit.

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

? + devět = deset
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Foppolo - San Simone se nachází v jihozápadní části italských Alp, 60 km severně od Bergama. Lyžuje se ve dvou menších areálech: Foppolo / Carona (20 km sjezdovek) a San ...
Lyžování ve výškách: 1600 - 2167 m.n.m
Délka sjezdovek: 40 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %28 %58 %14 %