Reklama

recenze
ubytování

Avoriaz (1000 – 2466 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Martin S.
  Sníh v Avoriaz
  26.01.2015 - 23:06

  Osobní zkušenost s březnem v Avoriaz nemám, ale když jsem loni diskutoval výběr střediska na březen v CK Talpa (kde mají Francii myslím celkem zmáklou), tak mi Avoriaz na březen spíše nedoporučili právě kvůli sněhovým podmínkám v jarních měsících.

  Ale počasí si stejně vždycky bude dělat co chce, navíc Avoriaz má tu výhodu, že je tu spousta kilometrů sjezdovek, takže někde ten sníh zůstane a lyžovat půjde. Nám tam se sněhem nepřálo štěstí teď v lednu, v den příjezdu celodenní déšť a uzavření dost sjezdovek, dohromady pak bylo otevřeno jen asi 200 km (víc jim nevěřím), a v den odjezdu napadlo tak 40 čísel ve všech polohách. Počasí prostě neporučíme ať chceme nebo ne, podobné to tou dobou bylo všude ve Francii...

 • Michal
  Lyžování v Avoriaz
  19.01.2015 - 11:48

  Dobrý den
  Chci se zeptat jakou máte zkušenost s lyžováním v tomto středisku v březnu.Jestli už to není pozdě.Přece jen to není tak vysoko jak Tignes nebo Val Thorens.Mám strach aby nám to netálo pod nohama.Máme termín od 07.03.15.Děkuji za odpovědi

 • Zdenda
  Avoriaz
  28.01.2014 - 20:57

  Toto středisko je pro mě nezapomenutelným zážitkem. Cca 600 km sjezdů to je prostě něco neskutečného. Městečko má příjemnou atmosféru, jelikož zde nejezdí žádná motorová vozidla, jen koně tahající saně. Nejlépe hodnotím lyžování na svazích přímo nad Avoriaz a na švýcarské straně. Je to středisko do kterého bych se chtěl ještě někdy vrátit.

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

? - osm = nula
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Val Gardena je jedno z nejoblíbenějších a dnes také nejdražších dolomitických údolí, leží na severozápadním okraji masivu Sellagruppe.

Když do Val Gardeny vyst...
Lyžování ve výškách: 1060 - 2520 m.n.m
Délka sjezdovek: 175 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %30 %60 %10 %