Reklama

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH INTERNETOVÉHO MAGAZÍNU O LYŽOVÁNÍ SKINET.CZ!


Infomace o provozovateli internetového magazínu o lyžování Skinet.cz:
Internetový magazín o lyžování Skinet.cz provozuje S-GUIDE, s.r.o. (dále jen "provozovatel").


Podmínky použití - právní informace.
Abychom předešli jakémukoliv nedorozumění při vaší návštěvě na www stránkách Skinet.cz, uvádíme níže podmínky použití našich stránek. Přes veškerou snahu poskytovat kvalitní a úplné informace nejsme schopni zaručit 100% správnost informací. Podrobnosti naleznete níže.

Obecná ustanovení
Veškeré informace zveřejněné na webových stránkách http://skinet.cz/ a http://www.skinet.cz/ (dále jen www stránky Skinet.cz) mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat nepřesnosti či chyby.
Údaje zveřejněné na www stránkách Skinet.cz byly připraveny provozovatelem na základě veřejně přístupných informací a dat vyvinutých v rámci provozovatele a jiných zdrojů, o kterých je důvodný předpoklad jejich důvěryhodnosti. Bylo vynaloženo přiměřené úsilí k zajištění přesnosti informací a přiměřenosti prezentovaných informací a údajů.

Veškeré informace zveřejněné na www stránkách Skinet.cz jsou tedy poskytovány provozovatelem bez záruky. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit obsah stránek bez předešlého upozornění a negarantuje správnost, úplnost ani přesnost obsahu.
Provozovatel v žádném případě, ani v případě nedbalosti, nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv škodu vzniklou v souvislosti s používáním nebo nemožnosti použít www stránky Skinet.cz ani z jakéhokoliv jednání či opomenutí jednat v důsledku užívání www stránek Skinet.cz nebo jakéhokoliv jejich obsahu ani v případě oznámení možnosti vzniku takové škody.

Provozovatel rovněž nepřebírá odpovědnost za jakékoliv externí www stránky s odkazy na www stránky Skinet.cz ani za odkazy z www stránek Skinet.cz na www stránky, které provozovatel neprovozuje. Pokud se rozhodnete následovat odkazy z www stránek Skinet.cz do www prezentace neprovozované provozovatelem www stránek Skinet.cz, činíte tak na vlastní odpovědnost.

Provozovatel neposkytuje přes veškerou vynakládanou péčí jakoukoliv záruku, že www stránky Skinet.cz jsou bez virů a jiných škodlivých komponentů.

Obsah www stránek Skinet.cz je předmětem autorských práv a jiných prostředků ochrany duševního a průmyslového vlastnictví provozovatele a veškerá práva jsou vyhrazena. Obsah www stránek Skinet.cz je určen výhradně za účelem prohlížení. Prosíme, vyžádejte si výslovný písemný souhlas provozovatele v případě zamýšlené reprodukce (kopírování) čehokoliv z obsahu www stránek Skinet.cz.


V současné době se na www stránkách Skinet.cz inzerují nabídky níže uvedené cestovní kanceláře:

S-GUIDE, s.r.o.
cestovní kancelář
Erbenova 8
772 00 Brno

Telefon: +420 515 917 111
E-mail: info@sguide.cz

Reklama

ski
atlas

Skiwelt Wilder Kaiser Brixental je lyžařská oblast ležící ve východním Tyrolsku poblíž známého Kitzbuhelu mezi Salzburgem a Innsbruckem.

Skiwelt to je deset s...
Lyžování ve výškách: 800 - 1827 m.n.m
Délka sjezdovek: 250 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %43 %48 %9 %