Reklama

ubytování ve
středisku

Passo Stelvio - Stilfserjoch (2750 – 3400 m. n. m.)

Passo Stelvio / je Stilfserjoch je jedním z nejvýše položených průsmyků v Alpách, který je dostupný po silnici. Leží ve výšce 2.750 m.n.m. masivu hory Ortler (3.905 m.n.m.) na hranici mezi regionem Lombardie a regionem Jižní Tyrolsko. V minulosti procházela tímto průsmykem hranice mezi Rakousko-Uherskem a Itálií (provincií Lombardie).

Dnes je sice strategická důležitost Passo Stelvio podstatně nižší, naopak jeho turistický význam vzrostl. Passo Stelvio je jednak největším italským ledovcovým areálem, jednak stoupání do tohoto průsmyku je vyhlášenou cyklistickou trasou. Bohužel v zimním období (většinou od listopadu do května) je silnice uzavřená, takže ledovcový lyžařský areál je v provozu jen během léta.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Prato allo Stelvio15 km
Prad am Stilfserjoch18 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Passo Stelvio - Stilfserjoch

31.1.2014 | Hotel Baita Clementi | Passo Stelvio - Stilfserjoch
Šarmantní čtyřhvězdičkový hotel Baita Clementi se nachází v malém parku, jen cca 300 m od centra střediska Bormio. Na lanovku je to cca 900 m a zastávka skibusu se nachází v bezprostřední blízkosti domu.Komfortní hotel má k dispozici recepci, salónek, výtah, restauraci, bar, společenskou místnost a oddělenou místnost s TV. Wellness zařízení nabízí saunu, vířivku, tureckou lázeň a posilovnu a je vám k dispozici zdarma. Slunečná terasa a bezpletné parkoviště, stejně jako parkovací garáž (po předchozí domluvě, za poplatek) jsou zde také.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, w-lan (v ceně) a bezpečnostní schránku (za poplatek).

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem.
31.1.2014 | Hotel Funivia | Passo Stelvio - Stilfserjoch
Příjemný tříhvězdičkový Hotel Funivia se nachází přímo u sjezdovek a jen několik minut pěší chůze od lanovky. Centrum Bormia je vzdáleno cca 350 m. K vybavení útulného hotelu patří recepce, výtah, společenská místnost s TV, jídelní sál, bar a disko-místnost ve sklepě (podle zájmu), slunečná terasa s wellness zařízení s bazénem, saunou, vířivkou, tureckou lázní a posilovnou. Parkovací garáže jsou za poplatek. Vybavení a stravování Útulné pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, satelitní TV a telefonem. Polopenze zahrnutá v ceně pobytu se skládá ze snídaně formou švédských stolů, večerního menu o třech chodech a salátových mís. Silvestrovské menu je také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Gufo | Passo Stelvio - Stilfserjoch
Tříhvězdičkový Hotel Gufo se nachází přímo v historickém centru střediska Bormio, jen cca 350 m od stanice lanovky. Bezplatný skibus staví ve vzdálenosti cca 100 m. Obchody a různé podniky se nachází rovněž v bezprostřední blízkosti. K vybavení útulného hotelu mimo jiné patří recepce, výtah, společenská místnost s barem, jídelní sál a místnost s TV. Parkoviště jsou vám rovněž zdarma k dispozici.

Pokoje
Pokoje v alpském stylu jsou zařízeny sprchou s WC, telefonem a TV.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech dle vlastního výběru. Slavnostní silvestrovské menu lze přiobjednat na místě (za poplatek).
31.1.2014 | Hotel Aurora | Passo Stelvio - Stilfserjoch
Tříhvězdičkovýhotel Aurora se nacházípouhých cca 250 m od centra střediska. K vleku se dostanete po cca 150 m a kabinkoválanovka je vám k dispozici po cca 50 m. K vybaveníhotelu patřímimo jinéjídelnísál, bar, společenskámístnost a slunnáterasa. V suterénu se nacházíbar s pianem aživou hudbou pro veřejnost. Bezplatnévenkovníparkoviště.Vybavenía stravování
Pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, TV a telefonem. Polopenze je zahrnuta v ceněa skládáse ze snídaněformoušvédských stolů, večerního menu o třech chodech formou bufetu s bohatým výběrem a příloh.
31.1.2014 | Hotel Cristallo | Passo Stelvio - Stilfserjoch
Komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Cristallo se nachází cca 200 m od centra a cca 900 m od lyžařských vleků. Zastávka skibusu je přímo před domem. Převážně ze dřeva zařízený hotel má mimo jiné k dispozici společenskou místnost, jídelní sál a bar. Wellness zařízení se saunou, bazénem, tureckou lázní, vířivkou a posilovnou jsou vám zdarma k dispozici. Kosmetické aplikace lze přiobjednat za poplatek. Bezplatné venkovní parkování je možné, garáž je za poplatek. Pokoje Prostorné pokoje jsou zařízeny sprchou s WC, satelitní TV a telefonem.

Stravování
Polopenze tvořená snídaní formou švédských stolů, večerním menu s možností výběru a salátových mís je zahrnuta v ceně. Silvestrovské menu je také již v ceně.