Reklama

ubytování ve
středisku

Passo Tonale (1255 – 3015 m. n. m.)

Passo Tonale je téměř 1.900 m vysoko položený průsmyk s hotelovým městem Tonale na konci údolí Val di Sole. Tvoří hranici mezi italskými provinciemi Trentino a Lombardia. Spolu se dvěma sousedními níže položenými městečky Ponte di Legno a Temu je tu kolem 100 km upravovaných sjezdovek, které tvoří jeden vleky plně propojený areál Adamello Ski. Přestože nepatří Passo Tonale mezi nejmenší areály, je sjezdařská oblast velmi přehledná a celkem dobře propojená - za dobrých sněhových podmínek ji lze celou pohodlně projet na lyžích.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Passo del Tonale-
Temú0,3 km
Ponte di Legno1 km
Villa Dalegno di Temù1 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Passo Tonale

3.4.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

S ubytováním v rezidenci Anna jsme byli maximálně spokojeni. Měli jsme 8-lůžkový apartmán ve 2. patře s úžasným výhledem na Tonale i hory. Pokoj prostorný, nádobí dostatek, nebyla varná konvice, ale s tím se počítá. Předání pokoje bez problémů, při příjezdu jsme dostali apartmán dokonce o hodinu dříve. Vše bez problémů. Rádi se vrátíme.

22.3.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Byli jsme ubytovaní v quadrilo 8,při obsazení 7 lidmi.3 samostatné ložnice a v kuchyni rozkládací velký gauč.2x sociální zařízení a 2x balkon.Kuchyně byla vybavena dobře,dostatek nádobí a talíře a skleničky na počet.Mikrovlnná trouba,nebyla rychlovarná konvice.V apartmánu bylo teplo.Na sjezdovku to bylo cca 200 m,stačilo obejít hotel nad rezidencí.Zpět se dalo dojet skoro až k silnici(bylo dostatek sněhu).Lyžárna je vybavená stojany na lyže a vyhřívanými držáky na boty.Je zakázáno nosit boty i lyže na pokoj.Z lyžárny se dalo pohodlně dostat výtahem.Paní majitelka byla příjemná,před odjezdem zběžně prohlídla pokoje(odjížděli jsme brzy ráno,kvůli kontrolám na hranicích s Německem),vrátila zálohu a popřála šťastnou cestu.Byli jsme s ubytováním spokojeni a rádi se sem někdy v budoucnu vrátíme.

22.3.2016 | Adamello Resort | Passo Tonale

Byli jsme v Adamello Resort první týden v březnu.
Lyžování perfektní, ubytování dobré, stravování perfektní.
Obsluha vstřícná, delegátka příjemná.
Jen to cestování s cestovní kanceláří Viktoria je strašně dluhé pro toho
kdo není z Brna.
My jsme z Prahy byli na cestě 16 hodin 45 minut.
Jinak dobré.

29.2.2016 | Adamello Resort | Passo Tonale

V "Resostu" jsme nám líbilo. Pokoj prostorný, čisto, vše fungovalo. Velice výhodná poloha. Kousek od sedačky. Delgátka CK Victoria byla velice příjemná a ochotná. Určitě se opět vrátíme.

24.2.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Pište proboha,jak jsou vybaveny apartmány(nádobí a výbava)a jaké je ubytování.Hodnotit počasí je k ničemu.Díky

26.1.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Super a krásné, útulné apartmány, všude čisto a žádný problém. Lyžárna také bez problémů. Paní majitelka velmi příjemná, bohužel anglicky se s ní člověk nedomluví. Jen Italsky. Do příštího roku snad dopilujeme Italštinu :-) Jedeme ještě v březnu, bohužel Anna už měla plno, jinak bychom se tam rádi vrátili.

22.1.2016 | Adamello Resort | Passo Tonale

Adamello Resort byl opravdu moc fajn, přijeli jsme do krásně uklizeného apartmánu, nebylo co dodat. Jediné co mi ale vadilo, že po nás hned nastupoval další zájezd a deky nebyly vyprané. Já osobně bych opravdu nechtěla ležet pod dekou, kde předtím někdo ležel. Navíc tedy jsme si uklidili sami, jako většina, předpokládala bych, že po nás půjde úklidová četa a alespoň přejede linku dezinfekcí - což se nestalo. Kdybych jela jako druhý nebo třetí turnus, určitě bych doporučila si s sebou vzít savo nebo něco, nikdy člověk neví, jestli osoba co uklízela nevzala jednou hadrou wc i kuch. linku. Jinak celková spokojenost. Teplo, dostatek světla, vše fungovalo. Určitě se zase vrátíme.

16.6.2015 | Rezidence La Cascata | Passo Tonale

Ubytování sparťanské. Hlavní nevýhoda, že si navíc platíte spotřebovanou elektřinu a ta naskakuje neuvěřitelnou rychlostí (zaplatit navíc 100E za 4 lidi za týden je docela hodně). Hlavní výhodou je, že bydlíte přímo na svahu.
Komu tohle nevadí, tak na svazích Ponte a Temu si 100% užije fantastického lyžování. A to i ti nejnáročnější.

10.2.2015 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Dobrý den, 31.1.15 jsme přijeli do Passo Tonale, cca v 15,00 jsme se šli ubytovat do zmíněné rezidence, ale tam nám bylo řečeno, že apartmán není jěště připraven a tak jsme se rozhodli, že čas který máme věnujeme na vyřízení skipasu a prohlídku lyžařského střediska. Asi tak za 1,5 hodiny byl apartmán připraven a tak jsme začali s vybalováním. Když jsem měli hotovo, tak jseme se posadili do kuchyně a uvařili si čaj a kávu. Po chvilce si náš desetiletý syn všiml prasklé okenní tabule v okně. Neváhal jsem a hned událost nahlásil na recepci, paní recepční byla milá a prý, že to dá do zápisu, aby nevznikl problém. Celý týden probýhal v pořádku, prasklou okenní tabuli jsme již neřešili. Ale????? Další sobotní ráno, když jsme paní majitelce předávali apartmán, první co bylo, šla do kuchyně a hned poukázala na prasklou tabulku v okně, hned jsem jí oponoval, že jsem to den příjezdu okamžitě nahlásil na recepci, pořád si vedla svou, že to okno, bylo v pořádku a tak jsem si nechal zavolat recepční aby to potvrdila, po dlouhé době se recepční dostavila a mou výpověď potvrdila, což paní majitelce nestačilo a pořád si vedla svou a ječela na mne, že to zaplatím (nechápal jsem a byl jsem v šoku), už jsem nevěděl kudy kam tak jsem telefonicky zavolal delegátku aby přijela a ten spor jsme vyřešili. Bohužel, delegátka nebyla nic platná, paní majitelka na mne pořád ječela a přidaly se i uklízečky, v tu chvilí jsem byl bezmocný a vůbec nevěděl co mám dělat, paní delegátka navrhla řešení abych to zplatil a že škodu mi proplatí pojišťovna, nic jiného mi nezbývalo tak jsem souhlasil, myslel jsem si, že kauce která se skládá 100euro bude bohatě stačit, jednalo se o malé sklo (doma jsem loni platil něco podobného a vyšlo to na necelých 1000Kč), ale paní majitelka na mne požadovala 350Euro (další nehoráznost, 10x dražší než u nás doma) v peněžence jsem jí ukázal posledních 50Euro hotovosti a tak paní delegátka ji přesvědčila, že kauce 100Euro a dalších 50Euro by mělo stačit, nakonec paní majitelka souhlasila se 150Euro, ale zase, při placení škody na mne začala požadovat 200Euro, ukázal jsem ji zase posledních 50euro, že víc nemám, nezajímalo jí to a schtěla pořád 100euro, tak jsem vydal kreditní kartu, že to zaplatím tedy kartou, nic méně jsem byl vyslán do vzdáleného bankomatu pro výběr. Rychle jsem běžel vybrat abychom mohli už odjet. S 200eury se spokojila a my mohli konečně domu se 2hodinovým zpožděním.
Dále k apartmánúm, je vidět, že jsou nové,ale podle mne je v nich málo místa, v kuchyni, kdyz jsem si na lince otevřel mikrovlnku tak už se na linku nic nevešlo (absoultně nevyhovující),velice chyběla klasické trouba a myčka na nádobí, málo nádobí a skleniček (nejhorší vybavenost co jsme na horách v Itálii za 10let měli). Dále podle nás málo topili, manželce a dětem bylo v noci zima a na termostatu se nedalo přidat.
Takže když to shrnu, lyžařské středisko opravu hezké, příjemné, ale rezidence Anna tento dojem úplně zkazila, takže do Passo Tonale se určitě ješte vrátíme, ale rezidenci Anna se obloukem vyhneme (již nidky více).
Pavel Veselý

6.2.2015 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Byli jsme moc spokojeni s ubytovanim typu Trilo v podkrovi. Apartman je nadherny, moderne zarizeny a prostorny. Bylo nas 5 dospelych a 3 deti. Jediny maly nedostatek je malo nadobi a sklenicek. Velice radi se do rezidence Anna vratime. Prejem vsem krasnou dovolenou.