Reklama

ubytování ve
středisku

Passo Tonale (1255 – 3015 m. n. m.)

Passo Tonale je téměř 1.900 m vysoko položený průsmyk s hotelovým městem Tonale na konci údolí Val di Sole. Tvoří hranici mezi italskými provinciemi Trentino a Lombardia. Spolu se dvěma sousedními níže položenými městečky Ponte di Legno a Temu je tu kolem 100 km upravovaných sjezdovek, které tvoří jeden vleky plně propojený areál Adamello Ski. Přestože nepatří Passo Tonale mezi nejmenší areály, je sjezdařská oblast velmi přehledná a celkem dobře propojená - za dobrých sněhových podmínek ji lze celou pohodlně projet na lyžích.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Passo del Tonale-
Temú0,3 km
Ponte di Legno1 km
Villa Dalegno di Temù1 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Passo Tonale

31.3.2017 | Adamello Resort | Passo Tonale

termín: 27.3. - 2.4.2017 (bydlení Ponte di Legno - Adamello Resort)
středisko Temu a Ponte di Legno jsme prozkoumali první den a nevyhovovalo (ráno led, odpoledne břečka :). Zbývající 4 dny jsme jezdili dopoledne do Tonale (kolem oběda už se na sněhu nedalo pomalu ani lyžovat - břečka) a odpoledne Passo Paradiso a Prasena (ledovec) (sníh celý den super, možná odpoledne spodní černá už byla rozbitá). I přes to nás překvapilo, že venku je 18 stupňů a dá se kde lyžovat :D

Adamello Resort byl fajn, apartmán jsme přebrali uklizený a taktéž uklizený museli předat (nebo zaplatit 5Oe a vystěhovat v 10hod dopoledne).
Vybavení pokoje bylo vyhovující.
Wifi zdarma i na pokoji, bohužel v dobách největšího náporu (po lyžování) 17-22hod slabší signál. Silný signál v lobby u recepce.
Zdi pokojů jsou opravdu slabší :)

Organizace ze strany CK dobrá, nepotřebovali jsme delegátku.
Lyžárna OK.

Určitě se plánujeme vrátit a dokonce by nám nevadilo ani ve stejný termín.

25.1.2017 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Kvalitní nové apartmány, měli jsme bilo 4, nádobí a vybavení odpovídá max.počtu osob v apartmánu.Není varná konvice, ale lze vařit na vodu na sporáku. Vše čisté, moderní, Vytápěná lyžárna vč. nástavců na lyžáky, výtah. Ideální poloha, blízko k lanovce, bezproblémová komunikace s recepcí, jednoznačně kladné hodnocení, maximální spokojenost.

3.4.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

S ubytováním v rezidenci Anna jsme byli maximálně spokojeni. Měli jsme 8-lůžkový apartmán ve 2. patře s úžasným výhledem na Tonale i hory. Pokoj prostorný, nádobí dostatek, nebyla varná konvice, ale s tím se počítá. Předání pokoje bez problémů, při příjezdu jsme dostali apartmán dokonce o hodinu dříve. Vše bez problémů. Rádi se vrátíme.

22.3.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Byli jsme ubytovaní v quadrilo 8,při obsazení 7 lidmi.3 samostatné ložnice a v kuchyni rozkládací velký gauč.2x sociální zařízení a 2x balkon.Kuchyně byla vybavena dobře,dostatek nádobí a talíře a skleničky na počet.Mikrovlnná trouba,nebyla rychlovarná konvice.V apartmánu bylo teplo.Na sjezdovku to bylo cca 200 m,stačilo obejít hotel nad rezidencí.Zpět se dalo dojet skoro až k silnici(bylo dostatek sněhu).Lyžárna je vybavená stojany na lyže a vyhřívanými držáky na boty.Je zakázáno nosit boty i lyže na pokoj.Z lyžárny se dalo pohodlně dostat výtahem.Paní majitelka byla příjemná,před odjezdem zběžně prohlídla pokoje(odjížděli jsme brzy ráno,kvůli kontrolám na hranicích s Německem),vrátila zálohu a popřála šťastnou cestu.Byli jsme s ubytováním spokojeni a rádi se sem někdy v budoucnu vrátíme.

22.3.2016 | Adamello Resort | Passo Tonale

Byli jsme v Adamello Resort první týden v březnu.
Lyžování perfektní, ubytování dobré, stravování perfektní.
Obsluha vstřícná, delegátka příjemná.
Jen to cestování s cestovní kanceláří Viktoria je strašně dluhé pro toho
kdo není z Brna.
My jsme z Prahy byli na cestě 16 hodin 45 minut.
Jinak dobré.

29.2.2016 | Adamello Resort | Passo Tonale

V "Resostu" jsme nám líbilo. Pokoj prostorný, čisto, vše fungovalo. Velice výhodná poloha. Kousek od sedačky. Delgátka CK Victoria byla velice příjemná a ochotná. Určitě se opět vrátíme.

24.2.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Pište proboha,jak jsou vybaveny apartmány(nádobí a výbava)a jaké je ubytování.Hodnotit počasí je k ničemu.Díky

26.1.2016 | Rezidence Anna | Passo Tonale

Super a krásné, útulné apartmány, všude čisto a žádný problém. Lyžárna také bez problémů. Paní majitelka velmi příjemná, bohužel anglicky se s ní člověk nedomluví. Jen Italsky. Do příštího roku snad dopilujeme Italštinu :-) Jedeme ještě v březnu, bohužel Anna už měla plno, jinak bychom se tam rádi vrátili.

22.1.2016 | Adamello Resort | Passo Tonale

Adamello Resort byl opravdu moc fajn, přijeli jsme do krásně uklizeného apartmánu, nebylo co dodat. Jediné co mi ale vadilo, že po nás hned nastupoval další zájezd a deky nebyly vyprané. Já osobně bych opravdu nechtěla ležet pod dekou, kde předtím někdo ležel. Navíc tedy jsme si uklidili sami, jako většina, předpokládala bych, že po nás půjde úklidová četa a alespoň přejede linku dezinfekcí - což se nestalo. Kdybych jela jako druhý nebo třetí turnus, určitě bych doporučila si s sebou vzít savo nebo něco, nikdy člověk neví, jestli osoba co uklízela nevzala jednou hadrou wc i kuch. linku. Jinak celková spokojenost. Teplo, dostatek světla, vše fungovalo. Určitě se zase vrátíme.

16.6.2015 | Rezidence La Cascata | Passo Tonale

Ubytování sparťanské. Hlavní nevýhoda, že si navíc platíte spotřebovanou elektřinu a ta naskakuje neuvěřitelnou rychlostí (zaplatit navíc 100E za 4 lidi za týden je docela hodně). Hlavní výhodou je, že bydlíte přímo na svahu.
Komu tohle nevadí, tak na svazích Ponte a Temu si 100% užije fantastického lyžování. A to i ti nejnáročnější.