Reklama

ubytování ve
středisku

Pitztal - Pitztaler Gletscher (1740 – 3440 m. n. m.)

Pitztal se stal synonymem pro ledovcové lyžování v Rakousku. Lyžařský areál se nachází na konci stejnojmenného údolí, které ústí 60 km západně od Innsbrucku u města Imst do hlavního údolí Inntal.

Od roku 1983 je tu otevřen nejmladší a nejvýše položený rakouský ledovcový areál, leží totiž pod druhou největší horou Rakouska Wildspitze (3 774 m).

Vedle ledovce najdete v údolí Pitztal ještě tři další lyžařské oblasti: Imst, Hochzeiger a Rifflsee, celkem je tedy k dispozici kolem 85 km sjezdových tratí.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
St. Leonhard im Pitztal-
Sankt Leonhard im Pitztal-
St. Leonhard -

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Pitztal - Pitztaler Gletscher

31.1.2014 | Hotel-Gasthof Liesele Sonne | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Tradiční tříhvězdičkový hotel Gasthof Liesele Sonne se nachází v klidné a přesto centrální poloze v části obce Eggenstall. Hned vedle penzionu staví bezplatný skibus, který vás zaveze k 13 km vzdálenému lyžařskému středisku Rifflsee a k ledovci Pitztal. K vybavení příjemného hostince patří recepce a výtah, jídelní sál v tyrolském stylu, útulná restaurace, tradiční selská světnička s kachlovými kamny, malý bar, lyžárna a sušák na boty, stejně jako parkoviště (zdarma). Po povedeném dni na lyžích si můžete odpočinout ve wellness zařízení (v ceně) se saunou a relaxační místností, zařízení je otevřeno denně 15.30 - 19.00 hodin. Hosté mohou za poplatek navíc používat i velkorysé wellness zařízení v hotelu Sportiv Hotel Mittagskogel, který je vzdálen cca 12 km. Wellness zařízení je s krytým a venkovním bazénem (09.00-19.00 hodin), posilovnou, saunami (15.30-19.00 hodin), masážemi, kosmetikou a soláriem. Vybavení a stravování Útulné pokoje v tyrolském stylu mají sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, internet (za poplatek) a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů a večeře o třech chodech s možností výběru a se salátem. Jednou do týdne se pořádá slavnostní večeře. Vánoční a silvestrovské menu jsou také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Tieflehner Hof | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Tieflehner Hof se nachází v krásném údolí Pitztal v nadmořské výšce cca 1 650 m, cca 600 m od střediska Mandarfen a cca 12 km od St. Leonhardu. Lyžařské středisko Ledovec Pitztal a Rifflsee se nachází ve vzdálenosti cca 600 m, skibus staví přímo před domem. Pro hotelové hosty navíc existuje shuttle (zdarma). Komfortní hotel vyzařuje tyrolskou atmosféru a pohostinnost a má k dispozici vstupní halu s recepcí, výtah, společenskou místnost a světničku, dětský koutek "Hexenstube", bar, jídelnu na snídaně, jídelní sál, vinárnu, internetový koutek (zdarma), w-lan v salónku a u baru (za poplatek) a lyžárnu. Dobře udržované wellness zařízení (v ceně) nabízí krytý bazén s vířivkou (09.00-19.00. hodin), tureckou aromatickou lázeň, finskou saunu (13.00-19.00 hodin), kabinku s infračerveným zářením (physioterm), dětský bazén, Kneippovo jezírko, relaxační místnost a vyhřívanými vodními lehátky a meditační místnost s ergonomickými lehátky a bambusem. Posilovna je vybavena ergobikem, ergo běžícím pásem, činkami a multitrenérem a je vám také zdarma k dispozici. Solárium a masáže jsou možné za poplatek. Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) jsou hned u domu.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje jsou láskyplně zařízeny a mají sprchu s WC, fén na vlasy, rádio, telefon, kabelovou TV, bezpečnostní schránku, sedací kout, minibar (za poplatek) a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, vydatné snídaně formou švédských stolů s regionálními produkty, odpolední svačina s tyrolskou pochoutkou a moučníky, stejně jako z večerního menu o pěti chodech s možností výběru a se salátem. Dětská menu jsou možná po předchozí domluvě. Vánoční a silvestrovské menu jsou již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Sport & Vital Seppl | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Rodinný čtyřhvězdičkový Hotel Sport & Vital Seppl se nachází v klidné poloze uprostřed osady "Weißwald", obklopený lesy a loukami. Nejbližší zastávku skibusu najdete po cca 100 m. Skibus vás pohodlně zaveze do cca 2 km vzdáleného lyžařského střediska na Pitztálský ledovec a Rifflsee. Do centra střediska St. Leonhard je to cca 3 km. K vybavení hotelu, který se skládá z hlavní a vedlejší budovy, patří vstupní hala s recepcí, výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, vinný sklep, pokoj s krbem, čítárna, místnost s TV, dětský koutek, internetový koutek a w-lan (za poplatek) a lyžárna. Hotel je dále vybaven posilovnou a wellness zařízením (cca 100 m²) s krytým bazénem (otevřen 08.00-20.00 hodin) s připojením na venkovní bazén, s parní lázní, termálním bazénem v jeskyňce a se saunami (otevřeno 14.00-19.00 hodin), mimo jiné s venkovní saunou. Za poplatek si můžete objednat i kosmetické aplikace. Hotel nabízí kuželkárnu (za poplatek) a aktivní program s procházkami s pochodněmi, ranní a vodní gymnastiku, aerobic a stretching. Parkoviště je zdarma k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, rádiem, telefonem, satelitní TV, fén na vlasy, u některých je i minibar (za poplatek), některé mají i bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Ubytování je možné v hlavní i vedlejší budově.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou s představením domu, z vydatné snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, vitálním koutkem a džusy, denní odpolední svačinku (15.00-19.00 hodin) se saláty, polévkami a koláčem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. K dispozici je i speciální dětský bufet (do 11 let). Dále se občas pořádají různé tematické bufety a jednou týdně slavnostní večer. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální slavnostní večeře. Veškerá jídla se podávají v hlavní budově.
31.1.2014 | Hotely St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Tříhvězdičkové hotely Pitztal se nachází v obci St. Leonhard, mezi Wiese a Mittelbergem. Všechny domy mají místnost na snídaně, restauraci, některé i internet a terasu, lyžárnu, saunu, případně i parní lázeň, vířivku, relaxační místnost, solárium a kabinku s infračerveným zářením. Parkoviště tu najdete také.

Pokoje
Pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a u některých je i satelitní TV a balkon.

Stravování
Polopenze zahrnuje snídani a večerní menu o více chodech s možností výběru.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.
31.1.2014 | Hotel Wiese | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Tříhvězdičkový útulný hotel se nachází v obci Wiese, cca 6 km od střediska St. Leonhard a 9 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ve vzdálenosti přibližně 16 km se nachází lyžařský areál Rifflsee a Pitztálský ledovec. Bezplatný skibus staví hned před hotelem. Dům má k dispozici recepci (včetně bezpečnostní schránky), w-lan (v restauraci a u recepce, za poplatek), restauraci, bar, bylinnou saunu a lyžárnu se sušákem na boty. Parkoviště je k dispozici zdarma. Vybavení a stravování Pokoje jsou v tyrolském stylu a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá s vydatné snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech se salátem. Vegetariánské pokrmy jsou po předchozí domluvě možné.
31.1.2014 | Apartmány St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Aparmtány Pitztal se nacházejí v obci St. Leonhard, mezi Wiese a Mittelbergem. K dispozici je lyžárna a parkoviště. Vybavení a stravování Útulné apartmány mají obývací místnost na spaní, částečně internet, koupelnu nebo sprchu s WC, TV a radio, oddělenou ložnici a kuchyňskou linku, některé mají i balkon. Bez stravování.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.
31.1.2014 | Sportiv-Hotel Mittagskogel | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Romantický, čtyřhvězdičkový hotel Sportiv-Hotel Mittagskogel v alpském stylu se nachází v centru Mandarfenu. Lyžařské středisko Rifflsee je odtud cca 50 m, ledovec Pitztal cca 500 m a sjezdovky vedou okolo domu ve vzdálenosti cca 15 m. Nejbližší zastávka skibusu je cca 20 m od domu. K vybavení patří recepce, výtah, hala s krbem, restaurace, denní a sklepní bar, bar pod deštníkem "Skihaserl", vinný sklep a jídelní sál, stejně jako kavárna "Platzl". Použití posilovny a wellness zařízení s krytým bazénem (otevřen 07.00-20.30 hodin) s protiproudovým zařízením, parní lázní, aromatickou saunou, bio saunou, finskou saunou (sauny jsou otevřeny 15.30.-19-00 hodin), kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností s vodními lůžky je v ceně. Solárium, masáže a kosmetické aplikace lze přiobjednat za poplatek v "Body-Vitalcenter" (otevírací doba 09.00-19.00, v sobotu zavřeno). Ve venkovním baru pod deštníkem "Skihaserl" se denně pořádá après ski, jednou týdně se koná degustace vína (za poplatek). Bezplatné parkoviště a parkovací garáž za poplatek jsou k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, bio lůžka, satelitní TV, telefonem, rádiem, w-lanem (v ceně), bezpečnostní schránkou (v ceně), županem na vypůjčení a s balkonem nebo terasou.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s biokoutkem a čajovým bufetem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (dvě polévky, dvě hlavní jídla na výběr) a se salátem. Dále se pořádají různé tematické bufety.O Vánoce je v ceně slavnostní menu o šesti chodech a vánoční oslava s hudbou (CD), o Silvestra slavnostní večeře se šampaňským, silvestrovskou oslavou a půlnočním bufetem, stejně jako snídaní pro spáče (do 11 hodin) na Nový rok.
31.1.2014 | Penziony se snídaní St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Ubytovací zařízení se nachází v obci St. Leonhard mezi Wiese a Mittelbergem. K vybavení penzionů se snídaní patří místnost na snídaně, lyžárna a u některých je i společenská místnost, internet, terasa, sauna, solárium nebo kabinka s infračerveným zářením. Parkoviště je k dispozici.

Pokoje
Pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, u některých je i satelitní TV a balkon.

Stravování
Snídaně je zahrnuta v ceně.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů, nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.