Reklama

ubytování ve
středisku

Pitztal - Pitztaler Gletscher (1740 – 3440 m. n. m.)

Pitztal se stal synonymem pro ledovcové lyžování v Rakousku. Lyžařský areál se nachází na konci stejnojmenného údolí, které ústí 60 km západně od Innsbrucku u města Imst do hlavního údolí Inntal.

Od roku 1983 je tu otevřen nejmladší a nejvýše položený rakouský ledovcový areál, leží totiž pod druhou největší horou Rakouska Wildspitze (3 774 m).

Vedle ledovce najdete v údolí Pitztal ještě tři další lyžařské oblasti: Imst, Hochzeiger a Rifflsee, celkem je tedy k dispozici kolem 85 km sjezdových tratí.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
St. Leonhard im Pitztal-
Sankt Leonhard im Pitztal-
St. Leonhard -

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Pitztal - Pitztaler Gletscher

22.2.2018 | Penziony se snídaní St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher

ahoj

Whatsapp: +503 7134 4503 nebo Whatsapp: 0022962831742

Najděte dnes na čisté vážné věřitele, kteří vám mohou poskytnout
rychlé půjčky se stávají čím dál tím komplikovanějšími
falešní věřitelé provozující síť.
Osobně jsem byl obětí několika podvodných pokusů.
Vyzývám vaši bdělost.
Nakonec jsem objevil gentlemana jménem ANGEL MAURIN, který mi dal rychlou půjčku bez přílišného protokolu. Pokud potřebujete půjčku mezi jednotlivci, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu:

Zde je jeho e-mail: angelemaurin16@gmail.com

           E-mail: angelemaurin@outlook.com

Whatsapp: +503 7134 4503
  
Whatsapp: 0022962831742

31.1.2014 | Hotel-Gasthof Liesele Sonne | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Tradiční tříhvězdičkový hotel Gasthof Liesele Sonne se nachází v klidné a přesto centrální poloze v části obce Eggenstall. Hned vedle penzionu staví bezplatný skibus, který vás zaveze k 13 km vzdálenému lyžařskému středisku Rifflsee a k ledovci Pitztal. K vybavení příjemného hostince patří recepce a výtah, jídelní sál v tyrolském stylu, útulná restaurace, tradiční selská světnička s kachlovými kamny, malý bar, lyžárna a sušák na boty, stejně jako parkoviště (zdarma). Po povedeném dni na lyžích si můžete odpočinout ve wellness zařízení (v ceně) se saunou a relaxační místností, zařízení je otevřeno denně 15.30 - 19.00 hodin. Hosté mohou za poplatek navíc používat i velkorysé wellness zařízení v hotelu Sportiv Hotel Mittagskogel, který je vzdálen cca 12 km. Wellness zařízení je s krytým a venkovním bazénem (09.00-19.00 hodin), posilovnou, saunami (15.30-19.00 hodin), masážemi, kosmetikou a soláriem. Vybavení a stravování Útulné pokoje v tyrolském stylu mají sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, internet (za poplatek) a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů a večeře o třech chodech s možností výběru a se salátem. Jednou do týdne se pořádá slavnostní večeře. Vánoční a silvestrovské menu jsou také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Tieflehner Hof | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Tieflehner Hof se nachází v krásném údolí Pitztal v nadmořské výšce cca 1 650 m, cca 600 m od střediska Mandarfen a cca 12 km od St. Leonhardu. Lyžařské středisko Ledovec Pitztal a Rifflsee se nachází ve vzdálenosti cca 600 m, skibus staví přímo před domem. Pro hotelové hosty navíc existuje shuttle (zdarma). Komfortní hotel vyzařuje tyrolskou atmosféru a pohostinnost a má k dispozici vstupní halu s recepcí, výtah, společenskou místnost a světničku, dětský koutek "Hexenstube", bar, jídelnu na snídaně, jídelní sál, vinárnu, internetový koutek (zdarma), w-lan v salónku a u baru (za poplatek) a lyžárnu. Dobře udržované wellness zařízení (v ceně) nabízí krytý bazén s vířivkou (09.00-19.00. hodin), tureckou aromatickou lázeň, finskou saunu (13.00-19.00 hodin), kabinku s infračerveným zářením (physioterm), dětský bazén, Kneippovo jezírko, relaxační místnost a vyhřívanými vodními lehátky a meditační místnost s ergonomickými lehátky a bambusem. Posilovna je vybavena ergobikem, ergo běžícím pásem, činkami a multitrenérem a je vám také zdarma k dispozici. Solárium a masáže jsou možné za poplatek. Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) jsou hned u domu.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje jsou láskyplně zařízeny a mají sprchu s WC, fén na vlasy, rádio, telefon, kabelovou TV, bezpečnostní schránku, sedací kout, minibar (za poplatek) a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, vydatné snídaně formou švédských stolů s regionálními produkty, odpolední svačina s tyrolskou pochoutkou a moučníky, stejně jako z večerního menu o pěti chodech s možností výběru a se salátem. Dětská menu jsou možná po předchozí domluvě. Vánoční a silvestrovské menu jsou již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Sport & Vital Seppl | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Rodinný čtyřhvězdičkový Hotel Sport & Vital Seppl se nachází v klidné poloze uprostřed osady "Weißwald", obklopený lesy a loukami. Nejbližší zastávku skibusu najdete po cca 100 m. Skibus vás pohodlně zaveze do cca 2 km vzdáleného lyžařského střediska na Pitztálský ledovec a Rifflsee. Do centra střediska St. Leonhard je to cca 3 km. K vybavení hotelu, který se skládá z hlavní a vedlejší budovy, patří vstupní hala s recepcí, výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, vinný sklep, pokoj s krbem, čítárna, místnost s TV, dětský koutek, internetový koutek a w-lan (za poplatek) a lyžárna. Hotel je dále vybaven posilovnou a wellness zařízením (cca 100 m²) s krytým bazénem (otevřen 08.00-20.00 hodin) s připojením na venkovní bazén, s parní lázní, termálním bazénem v jeskyňce a se saunami (otevřeno 14.00-19.00 hodin), mimo jiné s venkovní saunou. Za poplatek si můžete objednat i kosmetické aplikace. Hotel nabízí kuželkárnu (za poplatek) a aktivní program s procházkami s pochodněmi, ranní a vodní gymnastiku, aerobic a stretching. Parkoviště je zdarma k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, rádiem, telefonem, satelitní TV, fén na vlasy, u některých je i minibar (za poplatek), některé mají i bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Ubytování je možné v hlavní i vedlejší budově.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou s představením domu, z vydatné snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, vitálním koutkem a džusy, denní odpolední svačinku (15.00-19.00 hodin) se saláty, polévkami a koláčem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. K dispozici je i speciální dětský bufet (do 11 let). Dále se občas pořádají různé tematické bufety a jednou týdně slavnostní večer. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální slavnostní večeře. Veškerá jídla se podávají v hlavní budově.
31.1.2014 | Hotely St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Tříhvězdičkové hotely Pitztal se nachází v obci St. Leonhard, mezi Wiese a Mittelbergem. Všechny domy mají místnost na snídaně, restauraci, některé i internet a terasu, lyžárnu, saunu, případně i parní lázeň, vířivku, relaxační místnost, solárium a kabinku s infračerveným zářením. Parkoviště tu najdete také.

Pokoje
Pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a u některých je i satelitní TV a balkon.

Stravování
Polopenze zahrnuje snídani a večerní menu o více chodech s možností výběru.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.
31.1.2014 | Hotel Wiese | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Tříhvězdičkový útulný hotel se nachází v obci Wiese, cca 6 km od střediska St. Leonhard a 9 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ve vzdálenosti přibližně 16 km se nachází lyžařský areál Rifflsee a Pitztálský ledovec. Bezplatný skibus staví hned před hotelem. Dům má k dispozici recepci (včetně bezpečnostní schránky), w-lan (v restauraci a u recepce, za poplatek), restauraci, bar, bylinnou saunu a lyžárnu se sušákem na boty. Parkoviště je k dispozici zdarma. Vybavení a stravování Pokoje jsou v tyrolském stylu a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá s vydatné snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech se salátem. Vegetariánské pokrmy jsou po předchozí domluvě možné.
31.1.2014 | Apartmány St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Aparmtány Pitztal se nacházejí v obci St. Leonhard, mezi Wiese a Mittelbergem. K dispozici je lyžárna a parkoviště. Vybavení a stravování Útulné apartmány mají obývací místnost na spaní, částečně internet, koupelnu nebo sprchu s WC, TV a radio, oddělenou ložnici a kuchyňskou linku, některé mají i balkon. Bez stravování.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.
31.1.2014 | Sportiv-Hotel Mittagskogel | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Romantický, čtyřhvězdičkový hotel Sportiv-Hotel Mittagskogel v alpském stylu se nachází v centru Mandarfenu. Lyžařské středisko Rifflsee je odtud cca 50 m, ledovec Pitztal cca 500 m a sjezdovky vedou okolo domu ve vzdálenosti cca 15 m. Nejbližší zastávka skibusu je cca 20 m od domu. K vybavení patří recepce, výtah, hala s krbem, restaurace, denní a sklepní bar, bar pod deštníkem "Skihaserl", vinný sklep a jídelní sál, stejně jako kavárna "Platzl". Použití posilovny a wellness zařízení s krytým bazénem (otevřen 07.00-20.30 hodin) s protiproudovým zařízením, parní lázní, aromatickou saunou, bio saunou, finskou saunou (sauny jsou otevřeny 15.30.-19-00 hodin), kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností s vodními lůžky je v ceně. Solárium, masáže a kosmetické aplikace lze přiobjednat za poplatek v "Body-Vitalcenter" (otevírací doba 09.00-19.00, v sobotu zavřeno). Ve venkovním baru pod deštníkem "Skihaserl" se denně pořádá après ski, jednou týdně se koná degustace vína (za poplatek). Bezplatné parkoviště a parkovací garáž za poplatek jsou k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, bio lůžka, satelitní TV, telefonem, rádiem, w-lanem (v ceně), bezpečnostní schránkou (v ceně), županem na vypůjčení a s balkonem nebo terasou.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s biokoutkem a čajovým bufetem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (dvě polévky, dvě hlavní jídla na výběr) a se salátem. Dále se pořádají různé tematické bufety.O Vánoce je v ceně slavnostní menu o šesti chodech a vánoční oslava s hudbou (CD), o Silvestra slavnostní večeře se šampaňským, silvestrovskou oslavou a půlnočním bufetem, stejně jako snídaní pro spáče (do 11 hodin) na Nový rok.
31.1.2014 | Penziony se snídaní St. Leonhard | Pitztal - Pitztaler Gletscher
Ubytovací zařízení se nachází v obci St. Leonhard mezi Wiese a Mittelbergem. K vybavení penzionů se snídaní patří místnost na snídaně, lyžárna a u některých je i společenská místnost, internet, terasa, sauna, solárium nebo kabinka s infračerveným zářením. Parkoviště je k dispozici.

Pokoje
Pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, u některých je i satelitní TV a balkon.

Stravování
Snídaně je zahrnuta v ceně.

Upozornění
V případě objednávky více pokojů, nelze zaručit ubytování ve stejném domě. Informaci o tom, v jakém domě budete ubytováni, vám zpravidla podá turistická kancelář ve středisku.