Reklama

recenze
ubytování

Ramzová (782 – 1351 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Josef
  Ski areál Ramzová
  16.03.2016 - 14:59
   

  Velké zklamání!!!! Na sjezdovkách 60 cm sněhu, ale pro ski Ramzovou zřejmě zima skončila, avšak na ceně skipasu se to nepodepsalo...Velmi zanedbané sjezdovky. Sedačka na Šerák nejede. Ráno v přehledu ještě byla napsaná, že jede. Cena skipasu však stejná na celý areál. Tento areál již nenavštívím a to už ze zásady.

 • Dušan
  Ramzová mínus
  02.02.2016 - 23:31
   

  Lyžování ve středisku Ramzová je těžké zklamání. Už příjezd- stoupání po neupravené cestě, musel jsem zastavit a už se nerozjel... Takže couvačka a mohl jsem nabořit sloup vedení elektřiny (asi 10 cm vedle vozu). Přitom by stačilo vyznačit přikázaný směr jízdy, že???? Pak nám neochotná paní prodala permici- (ze stránek střediska jsme nějak nepochopili, ani kolik bodů stojí jedna jízda...) a když jsme chtěli jet spodnější sedačkou, tak pořvávající obsluha nám objasnila, že nejsou ani jeden areál.... Přijeli jsme na 8:30, těšili se na varhánky a hádejte co? Neupravené, vydřené sjezdovky!!! Rádi jsme se vrátili do Branné, kde vše funguje.

 • Berka
  Ramzová - zklamání
  23.02.2013 - 22:46
   

  Dne 20.2.2013 jsme si z Kopřivné "odskočili" zalyžovat do tohoto střediska a litujeme:
  horní část sjezdovky, rádoby "černá" neupravená, lanovka jede rychlostí šneka, sedáky dřevěné(už mají svá léta), výstup z lanovky na rovině - hóóódně dobrý, bufet v horní části dost bídný - posed venku a o toaletách si můžete nechat leda zdát. Cena permice neodpovídá poskytovaným službám - nainstalování Fotokamer na turniketech něco stojí, že??
  Příště raději do Koutů, to je jiný level.

 • Martin J.
  Hodnocení víkendové lyžovačky
  04.02.2013 - 15:29
   

  Poprvé na Ramzové,
  Vždy jezdíme někam poblíž, ale rozhodli jsme se podpořit Jeseníky, Chyba! Opominu to, že když přijedete na placené parkoviště, tak musíte šlapat k dolní stanici lanovky (pozor abyste si nekoupili celodenní permici na krátkou lanovku pro začátečníky) narozdíl od těch, kteří stojí zkušeně na neplaceném parkovišti a mají to i o něco blíž. Když už si koupíte permici a jdete do fronty jako slušný občan, tak dojdou nějací nejspíš Zemanovi vstoupenci a vecpou se přímo před turniket, čímž by se dalo snadno zabránit několika kovovými zábranami. Je asi zbytečné zmiňovat, že Poláci, kteří tímto způsobem předbíhají nerozumí ničemu než ráně holí přes stehno. Kvalita sněhu byla špatná, ale za to může jen počasí, ale přesto mi není jasné, proč mají vyznačenou černou sjezdovku v místech, kde je sotva červená. Modrá v horní části je vhodná pro běžky (chudáci snowboardisté, kteří se nemají čím odrážet). Nastal čas oběda. Jedna plná (moc dobře vaří jak jsme zjistili při večeři) druhá předražená restaurace a v dřevěném hotelu u svahu mají moc dobrou polévku. Jinak o víkendu při větším počtu lyžařů počítejte s tím, že je rychlejší jít an záchod dolesa než čistit kalhotky poté, co se pomočíte ve frontě na dámský záchod.
  Jak už někdo výše psal. Ramzová má velký potenciál zatím nevyužitý!
  Jeseníky mají lanovky ale nemají služby.
  Beskydy mají služby ale nemají lanovky.
  Tak se zase potkáme na Semmeringu,

 • petr75
  Ramzova
  31.12.2012 - 13:21
   

  Jsem rodákem z Lipove a po nejake dobe jsem ukazal na Ramzove.Je pravda,že letos snih neni,což nebyl ani tak ten kamen urazu,ale co me nas!lo je jedna hospoda u sjezdovky a jeden bufet na Cernave,tak to je ubohost!!!Požadal jsem o kofolu-neni,tak o colu-neni,tak zeleny čaj-dostal jsem 7up:-( A toalety,to je mazec,jen uplne dole v hospode...Za ty prachy už radeji Alpy:)

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

? * pět = patnáct
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Valmeinier - Valloire je oblast ležící na úpatí Mont Thobor (3178 m n.m.) a Grand Galibier (3228 m n.m.) na začátku lyžařského údolí Maurienne. Dále v údolí naleznete Val...
Lyžování ve výškách: 1450 - 2600 m.n.m
Délka sjezdovek: 150 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
14 %60 %33 %7 %