Reklama

Reklama - možnosti propagace na Skinet.czSoubory ke stažení:

Údaje o návštěvnosti v zimní sezóně

Přehled a umístění reklamních formátů

Všeobecné obchodní podmínky pro inzerci na Skinet.cz
Všeobecné obchodní podmínky pro inzerci na Skinet.cz jsou nedílnou součástí platného ceníku.

Ceník inzerce - ceny vám rádi sdělíme na požádání. Kontaktujte nás.Proč inzerovat na Skinet.cz?

Vysoká návštěvnost:

Během zimní sezóny (listopad-březen) počet návštěvníků Skinet.cz dosahuje až 100.000 unikátních čtenářů měsíčně, což je podstatně více než činí čtenost lyžařských časopisů.

Jasné zacílení kampaně:

Skinet.cz oslovuje jak profesionální, tak i amatérské příznivce lyžování; tj. skupinu, která preferuje aktivní trávení volného času. Jasný profil čtenářů vám umožní efektivně formulovat reklamní sdělení.

Přesné měření účinnosti:

U většiny reklamních formátů garantujeme minimální počet shlédnutí v průběhu kampaně - přesně víte, za co jste zaplatili. Rovněž poskytujeme on-line přístup do statistik, které měří počet kliknutí - tj. počet návštěvníků přesměrovaných na vaše stránky. Získáte tedy jasnou představu o účinnosti kampaně bez nutnosti vkládat do inzerátů kódy na slevy apod.

Atraktivní ceny:

Ve srovnání s ostatními médii je reklama na Skinetu velmi konkurenceschopná. Při objemech inzerce nad 30.000 Kč (bez DPH) navíc poskytujeme zajímavé množstevní slevy.

Široký výběr inzertních ploch:

Nabízíme tradiční bannerovou reklamu včetně velkoformátových bannerů o rozměrech až 1000*200 px. Inzerovat u nás ale můžete i prostřednictvím textových odkazů, pop-up reklam a nebo formou PR článků. Cestovním kancelářím pak nabízíme inzerci jednotlivých zájezdů/nabídek.

Rychlý servis:

reklamní kampaň lze spustit do 3 pracovních dnů od předání podkladů, nemusíte čekat na žádnou "uzávěrku"; obsah sdělení lze během kampaně upravovat / měnit. Můžete například střídat různé bannery.


Těšíme se na spolupráci.

Reklama

ski
atlas

Které středisko patří ke Švýcarsku stejně nerozlučně jako čokoláda či hodinky? Odpověď je jednoduchá -Zermatt. Je to také určitě tím, že leží pod nejfotografovanější horo...
Lyžování ve výškách: 1603 - 3899 m.n.m
Délka sjezdovek: 313 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %22 %60 %18 %