Reklama

Reklama - možnosti propagace na Skinet.czSoubory ke stažení:

Údaje o návštěvnosti v zimní sezóně

Přehled a umístění reklamních formátů

Všeobecné obchodní podmínky pro inzerci na Skinet.cz
Všeobecné obchodní podmínky pro inzerci na Skinet.cz jsou nedílnou součástí platného ceníku.

Ceník inzerce - ceny vám rádi sdělíme na požádání. Kontaktujte nás.Proč inzerovat na Skinet.cz?

Vysoká návštěvnost:

Během zimní sezóny (listopad-březen) počet návštěvníků Skinet.cz dosahuje až 100.000 unikátních čtenářů měsíčně, což je podstatně více než činí čtenost lyžařských časopisů.

Jasné zacílení kampaně:

Skinet.cz oslovuje jak profesionální, tak i amatérské příznivce lyžování; tj. skupinu, která preferuje aktivní trávení volného času. Jasný profil čtenářů vám umožní efektivně formulovat reklamní sdělení.

Přesné měření účinnosti:

U většiny reklamních formátů garantujeme minimální počet shlédnutí v průběhu kampaně - přesně víte, za co jste zaplatili. Rovněž poskytujeme on-line přístup do statistik, které měří počet kliknutí - tj. počet návštěvníků přesměrovaných na vaše stránky. Získáte tedy jasnou představu o účinnosti kampaně bez nutnosti vkládat do inzerátů kódy na slevy apod.

Atraktivní ceny:

Ve srovnání s ostatními médii je reklama na Skinetu velmi konkurenceschopná. Při objemech inzerce nad 30.000 Kč (bez DPH) navíc poskytujeme zajímavé množstevní slevy.

Široký výběr inzertních ploch:

Nabízíme tradiční bannerovou reklamu včetně velkoformátových bannerů o rozměrech až 1000*200 px. Inzerovat u nás ale můžete i prostřednictvím textových odkazů, pop-up reklam a nebo formou PR článků. Cestovním kancelářím pak nabízíme inzerci jednotlivých zájezdů/nabídek.

Rychlý servis:

reklamní kampaň lze spustit do 3 pracovních dnů od předání podkladů, nemusíte čekat na žádnou "uzávěrku"; obsah sdělení lze během kampaně upravovat / měnit. Můžete například střídat různé bannery.


Těšíme se na spolupráci.

Reklama

ski
atlas

Kronplatz je moderní lyžařská oblast ležící 30 km východně od Brixenu. Je soustředěná kolem dokola rozsáhlého, oblého vrcholku stejnojmenné hory(2.275 m). Areál je přístu...
Lyžování ve výškách: 975 - 2275 m.n.m
Délka sjezdovek: 116 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %48 %27 %25 %